Arhiiv

Anni Kuusik

Anni Kuusik

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia väljaõppe täies mahus ning töötab psühhoterapeudina. Lisaks on Anni täiendanud end erinevates tõenduspõhistes psühhoteraapia väljaõpetes nagu skeemiteraapia ja EMDR traumateraapia, compassion focused therapy ja mindfulness based cognitive group therapy. Täna rakendab Anni töös nii kognitiiv-käitumisteraapiat, skeemiteraapiat, EMDR, mindfulness ehk teadveloleku ja kaastundlikkuse lähenemistel põhinevaid sekkumisi.

Lisaks individuaalse psühhoteraapia väljaõppele on Anni läbinud ka MBCT ehk teadvelolekul põhineva kognitiivse grupiteraapia ja Mindful Self-Compassion programmi väljaõpped. Rohkem infot grupisekkumiste kohta leiad www.facebook.com/teadveolek. Kuula ja katseta teadveloleku ja kaastundlikkuse praktikaid www.soundcloud.com/anni-kuusik

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Anni on omandanud magistrikraadi psühholoogias Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonnas, lisaks täiendanud end Austraalias, Macquarie Ülikoolis ja Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ja Center for Mindful Self-Compassion praktilise väljaõppe programmides. Oma töös keskendub Anni peamiselt meeleolu- ja ärevushäiretele, aga ka söömishäiretele, suhteprobleemidele ja traumatööle.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioon või psühhoteraapia:
60min 100€
75min 125€
90min 140€
Paariteraapia (skeemiteraapia) seanss:
60min 120€
75min 150€
90min 175€
Info patsientidele: Kui teil on väljastatud perearsti poolt saatekiri, siis veenduge, et teil on olemas ka perearsti keskuse kontaktisiku email ja isikukood, mis võimaldab kliinilisel psühholoogil edastada peale psühhoteraapiateenuse osutamist perearstile krüpteeritult vastuse koos arvega.
Info perearstidele: Kui väljastate enda patsientidele saatekirja kliinilise psühholoogi vastuvõtule või psühhoteraapiasse, lisage saatekirjale ka enda või pereõe/assistendi isikukood ja email, kuhu kliiniline psühholoog edastab krüpteeritult peale teenuse osutamist saatekirja vastuse, koos kirjeldusega/hinnanguga ning arve.
Perearsti saatekirja alusel on teenus kättesaadav kuni 30.septembrini 2024: Lisainfo ja küsimused: teadvelolek@gmail.com

 

 

Kersti Jakobi

Kersti Jakobi

Kersti on kutsega kliiniline psühholoog (tunnistus nr 137842) ja kliiniline neuropsühholoog (tunnistus nr 137843). Lõpetanud Tartu Ülikooli kliinilise psühholoogia magistriõppe 2003.aastal.

Psühholoogina töötamise kogemust on Kerstil üle 10 aasta mitmes erinevas haiglas ja perearstikeskuses, kus ta on tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psühhiaatriliste ja neuroloogiliste probleemidega patsientide hindamise ja teraapiaga.

Nõustamisel ja teraapiatöös kasutab kognitiiv-käitumuslikku lähenemist (läbitud KKT baaskoolitus, hetkel terapeudi väljaõppes), samuti kohaloleku ja enesehoolivuse (Mindfulness, Mindful Self-compassion) praktikaid.

Kersti tegeleb ainult täiskasvanud patsientidega (alates 19.eluaastast).

Keeled: eesti, inglise

Teenuse hind (alates 01.09.2023):

Esmane individuaalne konsultatsioon (kuni 1,5h) – 120€
Nõustamine ja/või teraapia, korduv vastuvõtt (kuni 60 min) – 100€
Koolitused ja grupitööd– kokkuleppel.

Vabade vastuvõtuaegade kohta info saamiseks kirjutage Kersti Jakobi e-posti aadressile: jakobikersti@gmail.com

Koduleht: www.kerstijakobi.ee

 

Rainer Mere

Rainer Mere

Psühholoog  – nõustaja ; vaimse heaolu treener
Kontakt: +372 56966245 rainer@rainermere.ee

 

Iga inimese lugu on unikaalne, mistõttu on individuaalne ning paindlik lähenemine nõustamises ülioluline. Psühholoogina väärtustan koostööl põhinevat lähenemisviisi, mis peegeldab iga inimese unikaalseid eesmärke ja väärtusi. Nõustamises kasutan erinevaid tõenduspõhiseid lähenemisviise ja parimaid praktikaid, mis on aegade jooksul ennast õigustanud.

Igapäevatöös kasutan peamiselt KKT (kognitiiv-käitumuslik teraapiast), MI (motiveeriv intervjuu) ja coachingu tehnikaid. Aastate jooksul olen töötanud noortega (sh koolipsühholoogina kui ka psühholoogia õpetajana) ja täiskasvanutega, nii avalikus kui erasektoris. Viimased paar aastat olen nõustanud ettevõtteid vaimse tervise ja töökoha heaolu teemadel, töötades välja tervise edendamiseks vajalikke raamistikke ning pakkudes individuaalseid nõustamisseansse ja koolitusi, toetamaks töötajate vaimset ja füüsilist tervist ning airdates seeläbi edendada tervisekäitumist töökohtades. Hariduselt psühholoog (MA), lisaks läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja kursusi. Omandanud töökoha heaolujuhi programmi sertifikaadi National Wellness Institute`is

Kui proovida vastata küsimusele, millal oleks õige aeg väisata psühholoogi, siis põhimõtteliselt võib seda teha vastavalt vajadusele ning enesetundele. Kindlasti ei tasu oodata kuniks enam üldse ei jaksa. Tervisega (nii vaimse kui füüsilise) on üldiselt ju nii, et mida varem murele jaole saadakse, seda hõlpsam ning kiirem on ka taastumine. Vaimne tervis, nagu ka füüsiline tervis, on meil igaühel. Meie vaimne tervis võib muutuda heast mitte nii heaks, vahel sootuks isegi halvaks. Nii nagu kehv füüsiline tervis võib põhjustada füüsilisi haigusi, võib halb vaimne tervis põhjustada vaimseid tervisehädasid. Rusikareegel oleks järgmine – kui mistahes mure mõjutab negatiivselt igapäevast toimetulekut ning hakkamasaamist, tasuks mõelda psühholoogi külastamise peale.

Visiiditasud:
Esmasvisiit, 80 min / 85 €
Korduv kohtumine 60 min / 70 €
Keeled: eesti, inglise

 

 

 

Ande Etti

Ande Etti

Registreerumine vastuvõtule:
E-post ande@tegevusterapeut.ee

Vastuvõtu hind:
Vaata hindu kodulehelt.

Töökeeled: eesti ja inglise

Loe täpsemalt terapeudist siit.

Lihtsustatult öeldes keskendub tegevusteraapia sellele valdkonnale kliendi elus, milles iseseisva ja rahuldust pakkuva toimimise saavutamine või hoidmine on talle oluline ning mis mängib tema elus tähtsat rolli.

Tegevusterapeudid on spetsialiseerunud väga erinevatele valdkondadele, mina töötan vaimse tervise muredega täiskasvanute, noorukite ja lastega alates vanusest ca 6a.

Täiskasvanute vaimse tervise tegevusteraapias võivad valdkondadeks, millega tegeletakse, olla näiteks enesehinnang, suhtlusoskused, sotsiaalsed rollid, osalemine tööelus, laste eest hoolitsemine, suhted teiste inimestega, kaasatus ühiskonnaellu, eneseregulatsiooni võime, enese vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemine, kehataju, stressijuhtimine, unerütm, kognitiivsed võimed jpm.

Loe lähemalt: täiskasvanute tegevusteraapia.

Tegevusteraapia lastega on suunatud lapse toetamisele ja arendamisele eluvaldkondades ja tegevustes, milles ta vajab edukaks iseseisvaks toimetulekuks kas täiendavaid oskuseid, nõustamist, tegevuseelduste arendamist, keskkonna kohandamist või abivahendite kasutuselevõttu. Valdavalt jõuavad minu vastuvõtule lapsed ja noored emotsionaalset heaolu puudutavate muredega.

Loe lähemalt: tegevusteraapia lastega.

Kärt Kase

Kärt Kase

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Karis Ross

Karis Ross

Karis Ross
Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistilise regressiooni terapeut (kutsetunnistus nr. 114687)

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 51 26 091
E-post karistaran@gmail.com
www.karisross.ee


Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada oma unistuste elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled.

Holistiline regressiooniteraapia sobib hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, tervenemiseks ja kasvamiseks. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis Imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele imelisele poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinuga/ Teiega kohtumist avatud südame ja siira huviga.

Katri Viitpoom

Katri Viitpoom

 

Lõpetasin psühholoogia magistriõppe aastal 2006. Sellest ajast peale olen töötanud psühholoogina peamiselt koolis, nõustanud lapsi, noori, lapsevanemaid ja õpetajaid. Olen oma töös kogenud, kui oluline on süsteemne lähenemine ja töö suhetega inimeste vahel. Alates 2020. aastast olen keskendunud pereteraapia õpingutele ja praktiseerimisele.

Mulle meeldib ütlus, et pere on korraga nii parim kui halvim asi, mis meiega juhtuda saab. Inimese emotsionaalne tervis ja toimetulek on olulisel määral peresüsteemi mõjudest kantud- nii heas kui halvas. Süsteemne pereteraapia toob nähtavale korraga midagi nii iseenda kui meie juurte kohta ning aitab mõista, kuidas ja miks on asjad meie elus just nii, nagu nad on. Mõistmine loob võimaluse muutusteks.

Kui soovid uurida ja avastada suhtemustreid süsteemse pereteraapia abil, võta julgelt ühendust!

Kontakt: katri.viitpoom@gmail.com, tel. 5663 2418
Visiiditasu:
60 min individuaalne nõustamine 50 eurot
90 min pereteraapia seanss 65 eurot

 

Minna Liisi Liivrand

Minna Liisi Liivrand

Minna Liisi Liivrand
Füsioterapeut

Teenused ja hinnad:
Füsioterapeudi vastuvõtt täiskasvanutele ja noorukitele
Esimene kohtumine 60 min – 55 €
Korduv vastuvõtt 45 min – 45 €

Broneerimine:
E-post: mllstuudio@gmail.com;
võimalus soetada teenus ka läbi Stebby keskkonna

Broneerimiseks saata e-mail lühikese probleemi kirjelduse ja pöördumise põhjusega. Teenuse tühistamisel teavitada enne teenuse toimumist vähemalt 24 h.

Spetsialisti ja teenuse tutvustus:

  • Füsioterapeut (lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia bakalaureuse eriala 2017. aastal)
  • Töökogemus: töötanud alates 2017. aastast füsioterapeudina nii rehabilitatsiooni kui ka taastusravi vallas järgmites asutustes: Põhja-Eesti Taastusravikeskus, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Keila Teraapiakeskus
  • Tegelenud valdavalt täiskasvanute ja noorukite skeleti- ja lihassüsteemi probleemidega nagu trauma- ja operatsioonijärgsed seisundid, ülekoormussündroomid, kroonilise valu sündroomid jm.

Füsioteraapia teenus sisaldab endas anamneesi võtmist, probleemi kaardistamist, individuaalse raviplaani koostamist (sh. harjutuskava), harjutuste sooritamist ja nõustamist

Oma töös pean kõige olulisemaks individuaalset lähenemist ning inimesest tervikpildi loomist, mis arvestab inimese vajadustega, tema suutlikkuse, võimaluste ja füsioloogiliste eripäradega. Soovin, et inimesed mõistaks oma terviseprobleemide tekkepõhjusi ning oleksid teadlikud erinevatest ravivõimalustest, mis toetavad paranemist ja ennetavad sarnaste murede taasteket. Enim huvitavad mind erinevad täiskasvanute skeleti- ja lihassüsteemi probleemid nagu traumajärgsed seisundid ning ülekoormusvigastustest taastumine, kuid mistahes probleem, mille lahendamisele saan abiks olla, on minu jaoks põnev väljakutse.

Diplomi koopiad ja kursuste list on Tervisekliiniku dokumentide hulgas
Keeled: eesti ja inglise

Täiendav info:
Olen täiendanud end aastate jooksul mitmetel erialastel täiendkoolitustel ning läbinud ka 2019. aastal lümfiterapeudi kursuse.

Pille-Mai Mandre

Pille-Mai Mandre

🔸Olen alustamas oma teekonda KOGEMUSNÕUSTAJANA ning vajaksin kooli praktika tegemiseks pisut Sinu abi.
Minu teema on vähk. Saan olla toeks inimestele ja nende lähedastele, keda vähk on lähemalt või kaugemalt puudutanud. Nõustamisprotsess kujutab endast kogemuspõhist psühholoogilise toe pakkumist abivajajale tema toimetulekul muutunud olukorraga.

🔸Võta palun minuga ühendust kirjutades e-maili kogemuskaar@gmail.com
Nõustamised toimuvad Tallinnas, Õie 37 Tervisekliinikus. Aprilli- ja maikuu jooksul praktikatöö raames tehtav nõustamine on täiesti tasuta!

Kui soovid rohkem teada mis kasu võid saada kogemusnõustajalt, siis infot teenuse kohta leiab Kogemusnõustajate koja kodulehelt.

Facebookis: Kogemuskaar.

Anleena Liivango

Anleena Liivango

Anleena Liivango
Osteopaat

Teenused ja hinnad:
1h – 40 eurot

Broneerimine:

Tutvustus:

Hetkel jätkan õpinguid Osteopaatia Akadeemias. Patsiente olen vastu võtnud alates 2022. aastast.

Osteopaatia on manuaalne teraapia, mis vaatleb keha kui üht tervikut. Osteopaatias kasutatakse suurt hulka erinevaid tehnikaid, et ravida luustiku, lihaskonna ja teiste keha funktsioonidega seotud häireid. Kokkuvõtvalt saab osteopaatia abil ravida organismi pealaest jalatallani, nii füüsilisi valusid kui emotsionaalseid pingeid. Osteopaadi eesmärk on tuvastada tervisehäirete põhjused, mis tulenevad kudede liikuvuse ja elastsuse muutusest. Kui kõrvaldada düsfunktsioonide põhjused, lülitub sisse keha kudede isetervenemise võime, et taastada kehas tasakaal.

Osteopaatia sobib kõikvõimalike valude ja pingete puhul. Samuti ka näiteks siis, kui esineb rühihäireid, seedeprobleeme, hingamisraskusi, turseid, väsimust või ärevust. Osteopaadi juurde on tasub tulla nii raseduse ajal kui ka sünnitusjärgseks taastumiseks. Vastuvõtule on soovitav tulla aeg-ajalt ka siis, kui tuntavaid vaevusi ei esine. Ennetavalt saab ergutada kudede liikumist ja keha isetervenemissüsteemi, et hoida organismi tasakaalus ja vitaalsena.

Vastuvõtte teen eesti, inglise ja hispaania keeles.

Täiendan end ka biodünaamika kursustel.

Facebook: Osteopaat Anleena Liivango