Vali teenuse järgi

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia väljaõppe täies mahus ning töötab psühhoterapeudina. Lisaks on Anni täiendanud end erinevates tõenduspõhistes psühhoteraapia väljaõpetes nagu skeemiteraapia ja EMDR traumateraapia, compassion focused therapy ja mindfulness based cognitive group therapy. Täna rakendab Anni töös nii kognitiiv-käitumisteraapiat, skeemiteraapiat, EMDR, mindfulness ehk teadveloleku ja kaastundlikkuse lähenemistel põhinevaid sekkumisi.

Lisaks individuaalse psühhoteraapia väljaõppele on Anni läbinud ka MBCT ehk teadvelolekul põhineva kognitiivse grupiteraapia ja Mindful Self-Compassion programmi väljaõpped. Rohkem infot grupisekkumiste kohta leiad www.facebook.com/teadveolek. Kuula ja katseta teadveloleku ja kaastundlikkuse praktikaid www.soundcloud.com/anni-kuusik

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Anni on omandanud magistrikraadi psühholoogias Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonnas, lisaks täiendanud end Austraalias, Macquarie Ülikoolis ja Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ja Center for Mindful Self-Compassion praktilise väljaõppe programmides. Oma töös keskendub Anni peamiselt meeleolu- ja ärevushäiretele, aga ka söömishäiretele, suhteprobleemidele ja traumatööle.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioon või psühhoteraapia:
60min 100€
75min 125€
90min 140€
Paariteraapia (skeemiteraapia) seanss:
60min 120€
75min 150€
90min 175€
Info patsientidele: Kui teil on väljastatud perearsti poolt saatekiri, siis veenduge, et teil on olemas ka perearsti keskuse kontaktisiku email ja isikukood, mis võimaldab kliinilisel psühholoogil edastada peale psühhoteraapiateenuse osutamist perearstile krüpteeritult vastuse koos arvega.
Info perearstidele: Kui väljastate enda patsientidele saatekirja kliinilise psühholoogi vastuvõtule või psühhoteraapiasse, lisage saatekirjale ka enda või pereõe/assistendi isikukood ja email, kuhu kliiniline psühholoog edastab krüpteeritult peale teenuse osutamist saatekirja vastuse, koos kirjeldusega/hinnanguga ning arve.
Perearsti saatekirja alusel on teenus kättesaadav kuni 30.septembrini 2024: Lisainfo ja küsimused: teadvelolek@gmail.com

 

 

Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused Anni Kuusik Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused

Kersti on kutsega kliiniline psühholoog (tunnistus nr 137842) ja kliiniline neuropsühholoog (tunnistus nr 137843). Lõpetanud Tartu Ülikooli kliinilise psühholoogia magistriõppe 2003.aastal.

Psühholoogina töötamise kogemust on Kerstil üle 10 aasta mitmes erinevas haiglas ja perearstikeskuses, kus ta on tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psühhiaatriliste ja neuroloogiliste probleemidega patsientide hindamise ja teraapiaga.

Nõustamisel ja teraapiatöös kasutab kognitiiv-käitumuslikku lähenemist (läbitud KKT baaskoolitus, hetkel terapeudi väljaõppes), samuti kohaloleku ja enesehoolivuse (Mindfulness, Mindful Self-compassion) praktikaid.

Kersti tegeleb ainult täiskasvanud patsientidega (alates 19.eluaastast).

Keeled: eesti, inglise

Teenuse hind (alates 01.09.2023):

Esmane individuaalne konsultatsioon (kuni 1,5h) – 120€
Nõustamine ja/või teraapia, korduv vastuvõtt (kuni 60 min) – 100€
Koolitused ja grupitööd– kokkuleppel.

Vabade vastuvõtuaegade kohta info saamiseks kirjutage Kersti Jakobi e-posti aadressile: jakobikersti@gmail.com

Koduleht: www.kerstijakobi.ee

 

Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog Kersti Jakobi Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog

Psühholoog  – nõustaja ; vaimse heaolu treener
Kontakt: +372 56966245 rainer@rainermere.ee

 

Iga inimese lugu on unikaalne, mistõttu on individuaalne ning paindlik lähenemine nõustamises ülioluline. Psühholoogina väärtustan koostööl põhinevat lähenemisviisi, mis peegeldab iga inimese unikaalseid eesmärke ja väärtusi. Nõustamises kasutan erinevaid tõenduspõhiseid lähenemisviise ja parimaid praktikaid, mis on aegade jooksul ennast õigustanud.

Igapäevatöös kasutan peamiselt KKT (kognitiiv-käitumuslik teraapiast), MI (motiveeriv intervjuu) ja coachingu tehnikaid. Aastate jooksul olen töötanud noortega (sh koolipsühholoogina kui ka psühholoogia õpetajana) ja täiskasvanutega, nii avalikus kui erasektoris. Viimased paar aastat olen nõustanud ettevõtteid vaimse tervise ja töökoha heaolu teemadel, töötades välja tervise edendamiseks vajalikke raamistikke ning pakkudes individuaalseid nõustamisseansse ja koolitusi, toetamaks töötajate vaimset ja füüsilist tervist ning airdates seeläbi edendada tervisekäitumist töökohtades. Hariduselt psühholoog (MA), lisaks läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja kursusi. Omandanud töökoha heaolujuhi programmi sertifikaadi National Wellness Institute`is

Kui proovida vastata küsimusele, millal oleks õige aeg väisata psühholoogi, siis põhimõtteliselt võib seda teha vastavalt vajadusele ning enesetundele. Kindlasti ei tasu oodata kuniks enam üldse ei jaksa. Tervisega (nii vaimse kui füüsilise) on üldiselt ju nii, et mida varem murele jaole saadakse, seda hõlpsam ning kiirem on ka taastumine. Vaimne tervis, nagu ka füüsiline tervis, on meil igaühel. Meie vaimne tervis võib muutuda heast mitte nii heaks, vahel sootuks isegi halvaks. Nii nagu kehv füüsiline tervis võib põhjustada füüsilisi haigusi, võib halb vaimne tervis põhjustada vaimseid tervisehädasid. Rusikareegel oleks järgmine – kui mistahes mure mõjutab negatiivselt igapäevast toimetulekut ning hakkamasaamist, tasuks mõelda psühholoogi külastamise peale.

Visiiditasud:
Esmasvisiit, 80 min / 85 €
Korduv kohtumine 60 min / 70 €
Keeled: eesti, inglise

 

 

 

Rainer Mere Psühholoog-nõustaja; vaimse heaolu treener Rainer Mere Rainer Mere Psühholoog-nõustaja; vaimse heaolu treener

Registreerumine vastuvõtule:
E-post ande@tegevusterapeut.ee

Vastuvõtu hind:
Vaata hindu kodulehelt.

Töökeeled: eesti ja inglise

Loe täpsemalt terapeudist siit.

Lihtsustatult öeldes keskendub tegevusteraapia sellele valdkonnale kliendi elus, milles iseseisva ja rahuldust pakkuva toimimise saavutamine või hoidmine on talle oluline ning mis mängib tema elus tähtsat rolli.

Tegevusterapeudid on spetsialiseerunud väga erinevatele valdkondadele, mina töötan vaimse tervise muredega täiskasvanute, noorukite ja lastega alates vanusest ca 6a.

Täiskasvanute vaimse tervise tegevusteraapias võivad valdkondadeks, millega tegeletakse, olla näiteks enesehinnang, suhtlusoskused, sotsiaalsed rollid, osalemine tööelus, laste eest hoolitsemine, suhted teiste inimestega, kaasatus ühiskonnaellu, eneseregulatsiooni võime, enese vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemine, kehataju, stressijuhtimine, unerütm, kognitiivsed võimed jpm.

Loe lähemalt: täiskasvanute tegevusteraapia.

Tegevusteraapia lastega on suunatud lapse toetamisele ja arendamisele eluvaldkondades ja tegevustes, milles ta vajab edukaks iseseisvaks toimetulekuks kas täiendavaid oskuseid, nõustamist, tegevuseelduste arendamist, keskkonna kohandamist või abivahendite kasutuselevõttu. Valdavalt jõuavad minu vastuvõtule lapsed ja noored emotsionaalset heaolu puudutavate muredega.

Loe lähemalt: tegevusteraapia lastega.

Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine Ande Etti Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja Kärt Kase Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Karis Ross
Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistilise regressiooni terapeut (kutsetunnistus nr. 114687)

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 51 26 091
E-post karistaran@gmail.com
www.karisross.ee


Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada oma unistuste elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled.

Holistiline regressiooniteraapia sobib hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, tervenemiseks ja kasvamiseks. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis Imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele imelisele poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinuga/ Teiega kohtumist avatud südame ja siira huviga.

Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut Karis Ross Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut

Liivi Lents
Tervise qigong ja Hiina traditsiooniline meditsiin (HTM)

Qigong treeningud toimuvad teisipäeviti kell 18-19.30 Tervisekliinikus Õie 37. Selga mugavad riided! Qigongiga võivad tegeleda igas vanuses inimesed. Sobib ka eakatele.

Kuutasu 60.-
Esimene treening tasuta!

Kontakt: Liivi Lents, tel 57873929.

HTM järgi võivad tugevad emotsioonid ja liigne mõtlemine häirida ja takistada organismis organite normaalset talitlust ning lõpuks põhjustada haigusi.

Näiteks:

 • viha võib kahjustada maksa ja sapipõit;
 • ülevoolav rõõm häirib südant ja peensoolt:
 • liigne mõtlemine võib kahjustada magu ja põrna;
 • kurbus mõjutab kopsu ja jämesoolt ning
 • hirm võib rikkuda neere ja kusepõit.

Üks qigongiga regulaarse tegelemise tulemus on muudetud teadvuse seisund e. qigongi seisund. See on seisund, mis kasvõi korraks lülitab välja teie emotsioonid ja mõtlemise ning laseb keha organitel segamatult tegutseda.

Sisuliselt on see suur puhkus – kui soovite, siis ka ravi – tervele organismile.

Praktika on näidanud, et qigongiga tegelejatel kasvab füüsiline jõud, suureneb vastupanu stressile ja tuleb tagasi elurõõm – paraneb elu kvaliteet.

Selleks, et saavutada qigongi seisund, tuleb tegeleda qigongiga pidevalt. Tulemused ilmnevad harilikult umbes kolme kuu jooksul.

Igapäevane ajakulu harjutustele on individuaalne, algul kasvõi mõni minut! Põhimõte on see, et ennast liigselt väsitada ei tohi!

Olen tegelenud qigongiga umbes 15 aastat. Hiina tervise qigongi olen õppinud korduvalt hiina erinevate meistrite juures. Tervise qigongid on kooskõlas ka lääne meditsiiniga ja paljudes Euroopa maades tunnustatud kui tõhus tervise säilitamise ja parandamise meetod. Gigong kuulub paljudes maades riigi poolt rahastatud tervise edendamise meetodite hulka.

Hiina traditsioonilisi qigonge, mis on aastatuhandete vanused (2000 aasta ja vanemad), õppisin jaapanlase (kelle elutöö oli Hiina gigongide kogumine ja säilitamine) Tsumura juures.

Olen tuttav hiina meditsiini põhitõdedega ning õppinud olen ka mõndasid hiina ja jaapani klassikalisi massazi vorme, sh shindo ja tsiatsu. Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis bioloogia eriala ja Usuteaduste Innstituudis hingehoidja eriala.

Liivi Lents Qigong Liivi Lents Liivi Lents Qigong

 

Lõpetasin psühholoogia magistriõppe aastal 2006. Sellest ajast peale olen töötanud psühholoogina peamiselt koolis, nõustanud lapsi, noori, lapsevanemaid ja õpetajaid. Olen oma töös kogenud, kui oluline on süsteemne lähenemine ja töö suhetega inimeste vahel. Alates 2020. aastast olen keskendunud pereteraapia õpingutele ja praktiseerimisele.

Mulle meeldib ütlus, et pere on korraga nii parim kui halvim asi, mis meiega juhtuda saab. Inimese emotsionaalne tervis ja toimetulek on olulisel määral peresüsteemi mõjudest kantud- nii heas kui halvas. Süsteemne pereteraapia toob nähtavale korraga midagi nii iseenda kui meie juurte kohta ning aitab mõista, kuidas ja miks on asjad meie elus just nii, nagu nad on. Mõistmine loob võimaluse muutusteks.

Kui soovid uurida ja avastada suhtemustreid süsteemse pereteraapia abil, võta julgelt ühendust!

Kontakt: katri.viitpoom@gmail.com, tel. 5663 2418
Visiiditasu:
60 min individuaalne nõustamine 50 eurot
90 min pereteraapia seanss 65 eurot

 

Katri Viitpoom Psühholoog, pereterapeut (väljaõppes) Katri Viitpoom Katri Viitpoom Psühholoog, pereterapeut (väljaõppes)

Minna Liisi Liivrand
Füsioterapeut

Teenused ja hinnad:
Füsioterapeudi vastuvõtt täiskasvanutele ja noorukitele
Esimene kohtumine 60 min – 55 €
Korduv vastuvõtt 45 min – 45 €

Broneerimine:
E-post: mllstuudio@gmail.com;
võimalus soetada teenus ka läbi Stebby keskkonna

Broneerimiseks saata e-mail lühikese probleemi kirjelduse ja pöördumise põhjusega. Teenuse tühistamisel teavitada enne teenuse toimumist vähemalt 24 h.

Spetsialisti ja teenuse tutvustus:

 • Füsioterapeut (lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia bakalaureuse eriala 2017. aastal)
 • Töökogemus: töötanud alates 2017. aastast füsioterapeudina nii rehabilitatsiooni kui ka taastusravi vallas järgmites asutustes: Põhja-Eesti Taastusravikeskus, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Keila Teraapiakeskus
 • Tegelenud valdavalt täiskasvanute ja noorukite skeleti- ja lihassüsteemi probleemidega nagu trauma- ja operatsioonijärgsed seisundid, ülekoormussündroomid, kroonilise valu sündroomid jm.

Füsioteraapia teenus sisaldab endas anamneesi võtmist, probleemi kaardistamist, individuaalse raviplaani koostamist (sh. harjutuskava), harjutuste sooritamist ja nõustamist

Oma töös pean kõige olulisemaks individuaalset lähenemist ning inimesest tervikpildi loomist, mis arvestab inimese vajadustega, tema suutlikkuse, võimaluste ja füsioloogiliste eripäradega. Soovin, et inimesed mõistaks oma terviseprobleemide tekkepõhjusi ning oleksid teadlikud erinevatest ravivõimalustest, mis toetavad paranemist ja ennetavad sarnaste murede taasteket. Enim huvitavad mind erinevad täiskasvanute skeleti- ja lihassüsteemi probleemid nagu traumajärgsed seisundid ning ülekoormusvigastustest taastumine, kuid mistahes probleem, mille lahendamisele saan abiks olla, on minu jaoks põnev väljakutse.

Diplomi koopiad ja kursuste list on Tervisekliiniku dokumentide hulgas
Keeled: eesti ja inglise

Täiendav info:
Olen täiendanud end aastate jooksul mitmetel erialastel täiendkoolitustel ning läbinud ka 2019. aastal lümfiterapeudi kursuse.

Minna Liisi Liivrand Füsioterapeut Minna Liisi Liivrand Minna Liisi Liivrand Füsioterapeut

🔸Olen alustamas oma teekonda KOGEMUSNÕUSTAJANA ning vajaksin kooli praktika tegemiseks pisut Sinu abi.
Minu teema on vähk. Saan olla toeks inimestele ja nende lähedastele, keda vähk on lähemalt või kaugemalt puudutanud. Nõustamisprotsess kujutab endast kogemuspõhist psühholoogilise toe pakkumist abivajajale tema toimetulekul muutunud olukorraga.

🔸Võta palun minuga ühendust kirjutades e-maili kogemuskaar@gmail.com
Nõustamised toimuvad Tallinnas, Õie 37 Tervisekliinikus. Aprilli- ja maikuu jooksul praktikatöö raames tehtav nõustamine on täiesti tasuta!

Kui soovid rohkem teada mis kasu võid saada kogemusnõustajalt, siis infot teenuse kohta leiab Kogemusnõustajate koja kodulehelt.

Facebookis: Kogemuskaar.

Pille-Mai Mandre Kogemusnõustaja Pille-Mai Mandre Pille-Mai Mandre Kogemusnõustaja

Anleena Liivango
Osteopaat

Teenused ja hinnad:
1h – 40 eurot

Broneerimine:

Tutvustus:

Hetkel jätkan õpinguid Osteopaatia Akadeemias. Patsiente olen vastu võtnud alates 2022. aastast.

Osteopaatia on manuaalne teraapia, mis vaatleb keha kui üht tervikut. Osteopaatias kasutatakse suurt hulka erinevaid tehnikaid, et ravida luustiku, lihaskonna ja teiste keha funktsioonidega seotud häireid. Kokkuvõtvalt saab osteopaatia abil ravida organismi pealaest jalatallani, nii füüsilisi valusid kui emotsionaalseid pingeid. Osteopaadi eesmärk on tuvastada tervisehäirete põhjused, mis tulenevad kudede liikuvuse ja elastsuse muutusest. Kui kõrvaldada düsfunktsioonide põhjused, lülitub sisse keha kudede isetervenemise võime, et taastada kehas tasakaal.

Osteopaatia sobib kõikvõimalike valude ja pingete puhul. Samuti ka näiteks siis, kui esineb rühihäireid, seedeprobleeme, hingamisraskusi, turseid, väsimust või ärevust. Osteopaadi juurde on tasub tulla nii raseduse ajal kui ka sünnitusjärgseks taastumiseks. Vastuvõtule on soovitav tulla aeg-ajalt ka siis, kui tuntavaid vaevusi ei esine. Ennetavalt saab ergutada kudede liikumist ja keha isetervenemissüsteemi, et hoida organismi tasakaalus ja vitaalsena.

Vastuvõtte teen eesti, inglise ja hispaania keeles.

Täiendan end ka biodünaamika kursustel.

Facebook: Osteopaat Anleena Liivango

Anleena Liivango Osteopaat Anleena Liivango Anleena Liivango Osteopaat

Angelica Tatter
massöör

Teenused ja hinnad:

Broneerimine:

Tutvustus:

Olen läbinud massaaži kursused M.I Ilvese Massaažikoolis ja pakun massaaži teenusena alates 2016. aastast. Olen praktiseerinud ka vaimset joogat – Sahaja yoga. Huvilistele saan pakkuda eneseleidmise teel kogemusnõustamist ja tuua näiteid ning anda soovitusi, kuidas mediteerimine võib abiks olla vaimsele arengule, mis omakorda annab aluse paremale füüsilisele tervisele.

Minu esimene õpitud haridus on pedagoogika erialal. Kõrghariduse cum laude olen lõpetanud 2013. aastal kaubandusökonomisti erialal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis.
Olen loonud ettevõtte Angelic Alternatiivravi OÜ Rakveres. Töötan seal siiani ja pakun massaaži teenuseid ka tänasel päeval www.angelicalternatiivravi.ee.

Koostöös Tervisekliinikuga võtan vastu ka siin ning pakun massaaži teenusena E ja R.

Facebook: FB Angelic

Angelica Tatter Massaaž Klassikaline, India peamassaaž, kupumassaaž Angelica Tatter Angelica Tatter Massaaž Klassikaline, India peamassaaž, kupumassaaž

Janika Sipsaka
Massöör, refleksoloog

Broneerimine:
Aja broneerimiseks kirjuta: janika.sipsaka@gmail.com

Teenused:

Klassikaline massaaž (1,5h)   60€
Tõhus kogu keha massaaž pealaest varbaotsteni, mille vältel saavad lahti harutatud ja leevendatud kuhjunud pinged ja valukohad. Pinge asendub tundega, justkui keha on saanud restardi, samm on kergem ja mõte värskem.

Selja-kaela erihool (1h)   40€
Vahel on tunne, et kogu keha ei vajagi massaaži, kuid selg, turi, kael ja pea on üle koormatud. Siis ongi õige aeg neile erihoolt pakkuda ja jätta kogu keha lihastöötlus tulevaseks korraks.

Aroomimassaaž (1h)   45€
Hellade silitavate võtetega terviklikku tunnet loov massaaž, millele annavad lisaväärtust võimsatoimelised eeterlikud õlid. Tõeliselt lõõgastav kogemus.

Laavakivi massaaž (1,5h)   60€
Silitavate võtete ja soojade laavakivide kombinatsioonis eriline kehahool. Tšakrate tasakaalustamise ja keha soojendamise kaudu harmooniat ja lõdvestust loov massaaž.

Refleksoloogia (1h)   40€
Refleksoloogia lähtub põhimõttest – osake peegeldab tervikut. Kehal on palju tsoone, kus väikesel alal peegeldub kogu organism. Nende tsoonide mõjutamine eemaldab blokeeringud keha isetervenemise teelt. Refleksoloogia teraapia mõjutab kogu organismi tervikuna.

Refleksoloogia toimed:

 • Aktiveerib lümfi- ja vereringet
 • Aktiveerib ainevahetust
 • Taastab hormonaalset tasakaalu
 • Leevendab stressi ja ärevust
 • Tasakaalustab närvisüsteemi
 • Tugevdab immuunsüsteemi
 • Parandab unekvaliteeti
 • Vaigistab valu (peavalu, seljavalu)
 • Aitab liigeseprobleemide ning lihaspingete korral
 • Raseduse ajal aitab keha sünnituseks ette valmistada
 • Leevendab beebi gaasivaevuseid

Refleksoloogia beebile (koduvisiit)
Sünd on beebile tohutu elumuutus – soe, turvaline ja kõikide vajaduste eest hoolitsev emaüsa vahetub avara, kuiva ja helevalge maailma vastu. Kohaneda on paljuga, sest kõhumaailmast tulles on siin kõik uus. Üsasisest paradiisiaega meenutab puudutus.

Puudutus on beebile sensoorse- ja kehatunnetusliku arengu jaoks ääretult vajalik. Seetõttu on beebile refleksoloogilise massaaži pakkumine igal juhul väga kasulik ja lõõgastav. Beebid saavad refleksoloogiast enim kasu gaasivaevuste korral. Beebi refleksoloogiline teraapia keskendub just nende tsoonide käsitlemisele, mis aitavad soolestiku tegevust tasakaalustada.

Spetsialisti tutvustus:

Olen inimese tundma õppimise teel tarkusi kogunud mitmete õpetajate käe all. Juba õige varakult oli selge, et see on minu kutsumus. Alustasin psühholoogia õpingutega. Sellele järgnesid õpingud homöopaatia, refleksoloogia ning massaaži erialal. Minu jaoks täiendavad kõik need teadmised üksteist ja aitavad näha tervikut. Mind kõnetab holistiline lähenemine.

Heaolu ja tervenemine saavad alguse lõdvestumisest. Stressis kehal puuduvad ressursid. Regulaarne massaaž ja enesega kontakti loomine toetavad jõudsalt mentaalset ja kehalist tasakaalu.  Tegelikult ei pea lõõgastava massaaži nautimiseks ootama keha häirekella ega otsima erilisi põhjendusi, see võib olla ka lihtsalt enesehool.

Oled lahkesti oodatud!

Janika Sipsaka Massöör, refleksoloog Janika Sipsaka Janika Sipsaka Massöör, refleksoloog

Kristjan Tali
Psühholoog

Teenused ja hinnad:

 • Esmane individuaalne konsultatsioon 80 min – 90€
 • Korduv vastuvõtt 60 min – 75€

Broneerimine:

Vastuvõtule registreeruda saab meiliaadressi krelderin@gmail.com kaudu. Registreerimisel palun lisada lühikirjeldus probleemist.
Tutvustus: Olen magistrikraadiga psühholoog. Oman kognitiiv-käitumusliku teraapia põhiväljaõpet, samuti kasutan oma töös teadveloleku tehnikaid.
Aitan ärevuse, depressiooni, läbipõlemise, stressi ning suhteprobleemidega. Olen viimaste aastate jooksul töötanud nii täiskasvanute kui noorukitega. Olen töötanud nii haiglaskeskkonnas, taastusravis kui ka haridusasutuses.

Pakun teenust nii eesti kui inglise keeles.

Kristjan Tali Psühholoog Kristjan Tali Kristjan Tali Psühholoog

Pille Pesti
Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Enam infot: www.pillepesti.com

Psühholoogiline nõustamine ja teraapia.  Lähenen igale inimesele terviklikult, vastavalt vajadustele ja eelistustele saame toetuda ka praktikatele kohaloluharjutuste, toitumise ja/või jooga varasalvest.

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon: +372 5867 9379
E-post: pille.pesti@gmail.com

Veebileht: www.pillepesti.com

 

Vastuvõttude tasu:

 • Esmane kohtumine: €120 (kuni 90 min)
 • Järgnevad kohumised: €90 (kuni 60 min)

 

Keeled: eesti, inglise

 

Õpingud:

Psühholoogia: bakalaureusekraad psühholoogias  (Tartu Ülikool, 2001) ja magistrikraad spetsialiseerumisega kliinilises psühholoogias  (Amsterdami Ülikool, 2006), lisaks organisatsioonipsühholoogia magistrikraad (Tallinna Ülikool, 2022).

Teraapia: kognitiivkäitumusliku teraapia jätkukoolitus, lahenduskeskse lühiteraapia koolitus, pereteraapia algkoolitus, lisaks motiveeriva intervjueerimise väljaõpe, valik loovteraapiate ja skeemiteraapia alaseid koolitusi.

Jooga (Svahayoga 500 h õpetajakoolitus, Svastha joogateraapia kursused täiendõppena).

Toitumine: ajurveeda toitumisnõustamine (Amsterdami Ajurveedainstituut).

 

Enam infot: www.pillepesti.com.

Pille Pesti

T: 58 679 379

W: www.pillepesti.com

Pille Pesti psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja Pille Pesti Pille Pesti psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Maria Kristiina Jõgi
Vaimse heaolu nõustaja

Teenused ja hinnad:

Seansi pikkus 1 tund.
Hind varasemale kliendile 50 eurot, uuele kliendile 60 eurot.

 • Vaimse heaolu nõustamine – vestlusteraapia, mis annab läbi eneseanalüüsi ja iseseisvate ülesannete täitmise kliendile kindla tunde, et ta vastutab ise oma elu ja heaolu eest ning saab oma elu soovitud suunas muuta, terapeut vaid toetab, juhendab ja annab tööriistad.
 • 32 peas oleva punkti massaaž – stimuleerimine kerge puudutusega, et vabastada vanad mõttemustrid (Access Bars)
 • Energeetiline korrastamine – keha energiakeskuste tasakaalustamine ja blokeeringute vabastamine. Aitab maandada stressipinget ning saavutada kiiresti vaimset ja füüsilist lõõgastust ja heaolutunnet.

Broneerimine:

Seansi broneerimiseks kirjuta meiliaadressil mariakristiina@gmail.com.

Palun anna seansi tühistamise vajadusest teada võimalikult aegsasti. Tühistamisel vähem kui 24 tundi enne seansi toimumisaega ole palun valmis tasuma pool seansi tasust, sest olen Sinu tulekuga arvestanud ja selle aja Sinu jaoks võtnud.

Tutvustus:

Minu huvi vaimse tervise ja heaolu valdkonna vastu sai alguse minu eneseotsingutest ja isiklikust teraapiakogemusest. Olen kokku puutunud raseduskriisinõustamise, pere- ja paariteraapiaga, psühhodraama ja konstellatsiooniga, meetoditest gestaltteraapia.

Esimeselt hariduselt olen filoloog, võõrkeele õpetaja ja tõlkija. Sain lapsevanemaks ja huvi lastekasvatuse ning lapse psüühilise ja füüsilise arengu vastu viis lapsehoidja õpinguteni (kutse tase 4 ). Töötasin mitu aastat lapsehoidjana oma lastehoidudes, edasi tuli loogiliselt õpetajatöö, kus sain ühendada psühholoogia- ja filoloogiaalased teadmised ja töö lastega. Viimastel aastatel olen rohkem keskendunud hariduslike erivajadustega laste toetamisele üks-ühele õpetaja ja tugiisikuna. Olen läbinud rida kursusi: vaimse heaolu nõustaja väljaõppe I ja II aste ning erinevad pedagoogilis-psühholoogilised lühikoolitused, sh autistlike ja ATH laste toetamine haridusasutuses, ja KiVa baaskoolitus.

Minu parim enesehoid on omaette aeg looduses koos koeraga, loodusfotode tegemine ja jagamine ning soolo- ja koorilaul.

Minu töökeeled on eesti, vene ja inglise keel.

Täiendav info:

Tallinna Ülikool Kirjalik tõlge, magistriõpingud
Tartu Ülikool inglise keel ja kirjandus, magistriga võrdsustatud kraad

FB, Instagram: Mänguvilla Teraapiad

Maria Kristiina Jõgi Vaimse heaolu nõustaja Maria Kristiina Jõgi Maria Kristiina Jõgi Vaimse heaolu nõustaja
 • TOITUMISNÕUSTAMINE
  esmane konsultatsioon 60′ – 50 eurot
  Järgnevad konsultatsioonid 60′ – 40 eurot

Kontakt: +372 5687 6731 / maasikmariliis@gmail.com
Tühistamisel vähem kui 24h enne vastuvõtuaega rakendub pool vastuvõtu tasust.

Et tagada hea tervis ja tunda ennast hästi peab meil olema strateegia stressi leevendamiseks. Piisav füüsiline aktiivsus ja panustav toitumine on seejuures alustaladeks.
Lõpetasin 2021 aastal Toitumisnõustaja õppe Annely Sootsi Tervisekoolis ja 200h õpetajakoolituse Gloria Lathami joogakoolis. Olen viinud läbi tervisliku toitumise koolitusi ja korraldanud joogalaagri naistele.
Toitumisnõustamine ei keskendu ainult toitumisele. Palju räägitakse vaimu ja keha tasakaalu olulisusest tervise ja heaolu tagamisel. Ainult ühele aspektile keskendumine, näiteks toitumisele, ei pruugi tuua oodatud tulemust.

Nõustamisel kaardistan sinu hetkeolukorra, mis hõlmab nii menüüd, stressitaset kui ka liikumisharjumusi. Konsultatsiooni tulemusena valmib sinule sobiv plaan, mis aitab parandada üldist heaolu, elu kvaliteeti ja tervist.

Nõustamisele sobib pöörduda järgmiste muredega:
– sul on kergemad terviseprobleemid nagu seedevaevused, väsimus, meeleolu langus,
– soovid kaalus alla võtta,
– oled vegan või taimetoitlane ja soovid kindel olla, et saad toidust
kõik vajaliku kätte,
– plaanid jääda või oled lapseootel ja soovid teada, kas sinu toitumine on piisavalt mitmekesine,
– soovid saavutada sportlikke eesmärke,
– soovid muuta enda ja oma pere toidulauda rikkalikumaks.
– soovid teha toidutalumatuse testi (selle kohta täpsem info ja hind
e-posti või tel. teel)

KUNDALINI ÄRATAMISE JOOGA
Joogatunnis kasutame lihtsaid liikumisi ja mantraid, et panna energiakehas liikuma ja vabastada blokeeringuid. Selle tulemusena paraneb enesetunne ja meeleolu, alaneb stressitase ja suureneb sisemine rahutunne ning elurõõm.

Kohtumiseni teraapiatoas või joogamatil.

Diplomi koopiad ja kursuste list on Tervisekliiniku dokumentide hulgas

Täiendav info:
Olen lõpetanud Talllina Tehnikaülikooli magistrikraadiga Tööstus- ja tsiviilehituses, kuid hing ihkab teha tööd inimestega terviseteemal. Lõpetasin 10 aastat väldanud töö insenerina, hakkasin valmistama vegan kooke ning paralleelselt õppisin toitumisnõustamist ja jooga õpetaja pädevust.

wixsite.com/teadliktoitumine
https://maasikmariliis

 

Mariliis Maasik Toitumisnõustaja & Kundalini äratamise jooga õpetaja Mariliis Maasik Mariliis Maasik Toitumisnõustaja & Kundalini äratamise jooga õpetaja

Saima Mandel
Logopeed

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 502 5361
E-post saima.mandel@gmail.com

Hind:

 • Konsultatiivne (esmane) vastuvõtt – 60 EUR
 • 45-minutiline logopeedi vastuvõtt: individuaaltund kuni 30 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon – 50 EUR
 • 60-minutiline vastuvõtt: individuaaltund 45 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon – 55 EUR
 • Kõne iseloomustuse koostamine (materjalide ja uurimistulemuste analüüs) – 40 EUR
 • Mitteilmumine/teavitamine allla 24 h – 25 EUR.

Hinnakiri kehtib alates alates 1.10.2022


Saima Mandel on lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala ning omab pikaajalist logopeedina töötamise kogemust.

Logopeedi poole võivad pöörduda nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov saada logopeedilist nõustamist ja ravi – häälduse korrigeerimist või arendada üldist suulist kõnet ning abi ka lugemis- ja  kirjutamisvilumuse osas.

 • Konsultatsioonid inglise keeles – 60 EUR
Saima Mandel Logopeed Saima Mandel Saima Mandel Logopeed

Registreerimine vastuvõtule: tel: 513 48 59;  E-post: arno.baltin@gmail.com
Vastuvõtu hind: lepituskohtumine paarile 80€; teised teenused kokkuleppel
Töökeeled: eesti, inglise, vene, läti

Lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal psühholoogi – psühholoogia õpetajana. On töötanud sotsiaalsete oskuste koolitajana ja õppejõuna Eesti ülikoolides. Praegu ametis Tallinna Ülikoolis, kus loeb akadeemilisi kursusi läbirääkimistest, lepitamisest, ajajuhtimisest, rühmatöö meetoditest.

On õppinud suhtlemisoskuste treeneriks.

Toetanud eri valdkondade spetsialiste kuulamisoskuste, intervjueerimisoskuste, läbirääkimisoskute, lepitamisoskuste väljaõppel.
On õppinud lepitajaks ja lepitamisoskuste koolitajaks Arthur Trosseni käe all (Integrierte Mediation e.V.)

Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Ühingu kaudu õppinud Motiveerivat Intervjueerimist ja MI oskuste edasi õpetamist.

Teenused Tervisekliinikus:

Perelepitus – saan erapooletu osapoolena (lepitajana, mediaatorina) olla toeks eriarvamuste lahendamisel, ka lahutusega seotud vaidluste puhul.

Töökohalepitus – saan erapooletu osapoolena (lepitajana, mediaatorina) olla toeks töökeskkonnas tekkinud vastuolude lahendamisel.

Tõhusam aja ja tegevuste juhtimine – olen toeks ajakasutuse muutuste kavandamisel ja läbiviimisel. Lähtun ajaperspektiivide käsitlusest, aitan luua tasakaalu mineviku-, oleviku-, ja tulevikuvaate vahel.

Minevikust leida helget poolt
Olevikus mitte unustada mõnu
Hoida tulevikku silme ees (elu on lõplik)

Seminari või loengu vormis, nii elus kui kaugteel 

avan rääkides ja käed külge tegevustega järgmisi teemasid

* ajajuhtimine
* läbirääkimised
* (teise inimese) kuulamine

 

Arno Baltin Psühholoog (suhtlemisoskus, läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö) Arno Baltin Arno Baltin Psühholoog (suhtlemisoskus, läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö)

Sirje Sikmann

Kogemusnõustaja ( kutsetunnistus nr. 21KN/01)
Holistilise regressiooni terapeut ( kutsetunnistus nr. TAM- 0152)

Hind 1h kokkuleppel kuni 60.-

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon: +372 56 455 685
E-post: sirje.sikmann@gmail.com
Hingeaed.ee

Tänases muutuvas maailmas vajame tuge ja lohutust, eriti veel olukorras, kus hingeline või kehaline seisund on tasakaalust väljas. Pakun kogemusnõustajana abi nii hingelise- kui füüsilise trauma korral. Koos leiame peidusoleva elujõu ja eesmärgi.
Holistilise regressiooni terapeudina aitan Sul leida õiget suunda, juhul, kui oled elu ristteel või veidi segaduses ning kaotanud usu helgesse tulevikku. Aitan Sul ülesse leida oma tõelise MINA, tema, kes soovib kergelt, kindlalt ja julgelt liikuda eluteel.
Olen tänulik elule, et juhtis mind sellele teele. Olen loomult hoolitseja, mistõttu teiste
aitamine on mulle väga oluline. Olen tänulik arvukatele klientidele, kes on mind usaldanud ning kelle tagasiside on mind puudutanud. Suurim rõõm on näha klienti päriselt muutumas ja tervenemas.

Sirje Sikmann Kogemusnõustaja ja Holistilise regressiooni terapeut Sirje Sikmann Sirje Sikmann Kogemusnõustaja ja Holistilise regressiooni terapeut

Registreerimine vastuvõtule
Telefon +372 510 7555
E-post: sigrid@kogemused.ee

Vastuvõtuhind
Kogemusnõustamine 40 EUR (kestus 45’)
Loovteraapiad (kunsti suunaga) 40 EUR (kestus 45”)

Kogemusnõustamise teemadeks on ärevus, läbipõlemise sündroom ja stressihäire. Olen läbinud kogemusnõustaja väljaõppe ja läbi töötanud enda taastumisloo ning toetan keerulises olukorras inimesi. Kogemusnõustamine on sarnase kriisikogemuse või tervisehäirega isikute vahel toimuv teadmiste ja kogemuste vahetus ning nõustamine eesmärgiga toetada tervisehäirega toimetulekut, suurendada motivatsiooni ja enesekindlust ning pakkuda kogemuslikku emotsionaalset, sotsiaalset ning praktilist tuge.

Loovterapeudina viin läbi vaimse tervise probleemide korral grupi- ja individuaalteraapiat nii laste kui täiskasvanutega. Oman Tallinna Ülikooli magistrikraadi kunstiteraapiates. Olen varasemalt töötanud rehabilitatsioonis ja praktiseerinud erinevates asutuses (Aarika OÜ, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kunstigümnaasium, Astangu Rehabilitatsiooni Keskus, Benita Kodu).

Lisaks teen perelepituse eraseansse (lõpetanud riikliku perelepituse väljaõppe 160 h) ja supervisioone (lõpetanud ISCI väljaõppe 648 h).

Rakendan kogemusgruppides loovterapeutilist lähenemist: https://kogemused.ee/.

Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut Sigrid Tammiste Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut

Arstlik nõustamine:
* Terviklik elustiili alane nõustamine haiguste ennetamiseks ja elukvaliteedi tõstmiseks (uni, toitumine, füüsiline aktiivsus).
* Nõustamine traumast või operatsioonist taastujale (ohutu koormus, harjutuskava).
* Krooniliste haiguste puhune nõustamine (aitan analüüside vastuseid lihtsas keeles lahti seletada ja edasist tegevusplaani kokku panna).
* Stressi ja ärevusega toimetuleku oskused ja emotsioonide vabastamise tehnikad (maandavate kivide kasutamine).

Klassikaline (Rootsi) massaaž terapeutiliste eeterlike õlidega:

 • lihaspingete ja valude leevendamiseks
 • keha üldise heaolu toetamiseks ning ärevuse maandamiseks
 • lümfi- ja vereringe elavdamiseks
 • naha toonuse parendamiseks
 • kombineeritud refleksoteraapia, triggerpunktide vabastamise ja/või reiki praktikatega
 • eeterlikest õlidest kasutusel teepuu, eukalüpt, May Chang ehk mägipipar, punane apelsin, laialeheline lavendel, piparmünt, sidrun jt.

 

Minust: Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiõppe cum laude 2014. aastal. Residentuuris spetsialiseerusin taastusravile. Oman töökogemust arstina Ida-Tallinna Keskhaiglas, Põhja-Tallinna Regionaalhaiglas, Tallinna Lastehaiglas ja Pärnu Haiglas.

Tartu Ülikooli arstiõppe käigus läbisin klassikalise massaaži (6 kuud) ja refleksoteraapia (6 kuud) valikained. 2021. aasta sügisel lisandus Reiki I astme koolitus. Olen arstiõpingute kõrvalt töötanud massöörina Pärnu haigla taastusravi osakonnas ning Tallinnas Von Stackelberi hotelli Zen SPAs.

Käsitlen keha ja meelt tervikuna ning pakun probleemidele tõenduspõhiseid lahendusi. Lähenen igale inimesele personaalselt. Tunnen suurt huvi haiguste ennetamise, tervisliku elustiili ja toitumise vastu. Toitumise osas lähtun funktsionaalse meditsiini koolkonna soovitustest (võimalikult puhas ja töötlemata toit). Haiguste ennetamise ja psühhosomaatika vallas olen oma teadmisi lisaks arstiõppele iseseisvalt täiendanud.

Iga samm, mis me oma tervise heaks teeme, aitab tõsta elukvaliteeti ja üldist rahulolu.

………………………………………………………………………………………………………………………

Hinnakiri:
Personaalne nõustamine: 60 min, hind 65 eur.
Võimalik tulla ka lühemale konsultatsioonile 30 min (hind 40 eur).

Kogu keha massaaž:
60 min = 65 eur
90 min = 90 eur

Kaela ja õlavöötme massaaž: 30 min = 40 eur

Vastuvõtuajad eelneval kokkuleppel.
Töökeeled: eesti ja inglise.

Broneerimiseks kirjuta aadressile: holimedy@outlook.com või võta ühendust läbi Messengeri (Kerli Mutle)

NB! Nõustamise korral lisada pöördumise põhjus (lühikirjeldus).

 

Kerli Mutle Terviklik tervisenõustamine, füsioteraapia, massaaž Kerli Mutle Kerli Mutle Terviklik tervisenõustamine, füsioteraapia, massaaž
Olen lõpetanud Alar Krautmani Terviseakadeemia loodusravi terapeudi erialal.
1) Põhiliselt teen massaaži: valdan bioenergeetilist, klassikalist, vana-eesti massaaži ehk soonetasumist, aroomi- ja meemassaaži, vajadusel kasutan abiks kuppe. Oma töös kasutan Doterra terapeutilisi eeterlikke õlisid. Valdan energiatööd – kõikide oma seansside ajal loen kliendi energiaväljast teemasid, mis tähelepanu vajavad ning olen kogemusnõustaja.
Bioenergeetilise massaaži aparaadiga teen üldmassaaži, peamassaaži ja näohooldust. Lähemalt saab tutvuda selle massaažiga minu FB lehel.
2) Teine põhitegevus on hiroduteraapia (kaaniravi).
Minu jaoks on iga inimene täiesti unikaalne ja kordumatu, tervik. Kombineerin oma teadmisi ja oskusi vastavalt kliendi vajadustele. Lähenen kõigile personaalselt ja annan ka infot, millele mingi vaevus viidata võib. Minu eesmärk on julgustada neid tegema muutusi ning võtma vastutus enda elu eest enda kätesse. Olen alati kliendi jaoks kohal ja annan endast parima tema kõrgemaks hüvanguks.
Olen ka Reiki Meister, lisaks läbinud Natural Therapies reiki koolituse “Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus”, õppinud erinevaid vaimseid praktikaid , läbinud Methodraie kursuse jpm.
Hetkel õpin Herbaticumis, et pakkuda inimestele loodustooteid enda toetamiseks.
…………………………………………………………………………………………………………….
Kontakt: tel.55512348; e-post: aroomimaagia@gmail.com või läbi messengeri.
Vastuvõtu hind:
Massaaž:  70 € /1h (bioenergeetiline, aroomi),
100 € / 1,5h (klassikaline, bioenergeetiline koos kõhuga)
Kaaniravi:  75 € seanss 2-2,5h (sisaldab kuni 3 kaani, lisakaanid 5 €/tk).
Vastuvõtte teen teisipäeviti (ja neljapäeviti) Nõmme Tervisekliinikus ning muul ajal Kaasiku külas, Saue vallas.
Mari Meesak loodusravi, massaaž, kaaniravi Mari Meesak Mari Meesak loodusravi, massaaž, kaaniravi

Kristina Jantson
Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56561534
E-post kristinajantson@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 25 EUR
 • Edaspidised kohtumised 20 EUR

Kristina Jantson teeb Hiina loodusravile toetudes mitmesuguseid organismi tasakaalustavaid toiminguid. Kasutatavad meetodid nagu näiteks massaaž või moksibustsioon (energiapunktide ja kanalite soojendamine) valitakse vastavalt vajadusele.

Hiina loodusravi tehnikaid kasutades on võimalik organismi reguleerida (sagedaste külmetushaiguste, seedimisprobleemide, pideva väsimuse, stressi, ka depressiooni puhul) ning seiskumisi kõrvaldada (näiteks mitmete naistehaiguste, kroonilisteks muutunud põletike, õla- ja seljavalude jm puhul).

Eesmärgiks on aidata leida ja tugevdada neid võimalusi, mis igas inimeses endas terviseseisundi taastamiseks olemas on.

Kristina Jantson Hiina loodusteraapia Kristina Jantson Kristina Jantson Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5122945
E-post terje.loorits@gmail.com
Vastuvõtu hind:
• Rühmatunnis osalustasu 10 EUR, 5x kaart 45 EUR
• Privaatne venitustund 30 EUR
• Shindo massaaž 50 EUR (90 min)
Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana.
Shindo – Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem – aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.
• Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
• Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
• Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga Terje Loorits Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga

Merle Vau
Personaalne joogaõpetus

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 11 990
E-post merlevau@hotmail.com

Vastuvõtu hind vt https://joogatund.ee/hinnad/

Vastuvõtud E-R kell 9.30-17.00


Personaalne õpetus ehk isiklik praktika

 • haiguste ennetamiseks (oma tervise tugevdamiseks)
 • haigusega toime tulemiseks (kannatuste vähendamiseks)
 • tervenemiseks, olenevalt inimesest

Miks on isiklik kava hea?

 • Individuaalne lähenemine on võrreldes grupitööga tunduvalt efektiivsem. Tehes iga päev natuke (10-15 min) just sinule vajalikku praktikat on tulemused kiiremad tulema kui kord nädalas käia grupitunnis!
 • See võimaldab parimal moel arvesse võtta praktiseerija omadusi, oskusi, võimalusi ja soove. Nii jõutakse kõige targemat teed pidi eesmärgile.

Jooga üks väärtuslikemaid panuseid on toetada tervenemist. Jooga aitab tervenemist nii keha, hingamise, mentaalsel, käitumuslikul kui ka emotsionaalsel tasandil. Jooga isiklik kava:

 • toob leevendust pea-, õlavöötme ja seljavalude ning pingete puhul
 • aitab stressi korral ja stressist tulenevate haiguste puhul
 • aitab unetuse ja üleväsimuse korral
 • suurendab liigeste liikuvust
 • parandab rühti
 • aitab leida sisemist rahu ja paremini lõdvestuda
 • aktiveerib vereringlust ja lümfisüsteemi
 • tõhustab ja korrastab seedeprotsessi
 • õpetab ühtlaselt ja sujuvalt hingama
 • parandab keskendumisvõimet
 • tugevdab ja taastab immuunsüsteemi
 • elavdab keha loomulikku võimet end ise tervendada

Teekond isikliku praktikani:

 • Alustuseks: soov ise ennast aidata (hakates ise kodus joogat praktiseerima) ja valmisolek käia õpetajaga tunnis vähemalt kolmel korral. Tundide tegelik sagedus sõltub vajadusest ja olukorrast.
 • Esimene tund (90 min): konsultatsioon – ootuste, vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine. Räägime elustiilist (millal ärkad, millal magama lähed, millist tööd teed jne), tervislikust seisundist, mõõdan pulssi, seda kõike selleks, et mõista kuidas jooga parimal viisil õpilase ellu sobituks. Teeme lihtsamaid liikumisi, et selgitada välja õpilase füüsilised võimalused. Koostan esialgse praktika koos hingamisega ning selgitan üldisi tõdesid.
 • Teine tund (60 min): umbes 1 nädala pärast läheme õppimisega detailsemaks. Aluseks on õpilase tagasiside. Õpilasele on esimeses tunnis õpitu omasem ning lihtsam, nüüd saab praktikat edasi arendama hakata.
 • Kolmas tund (60 min): umbes 1 kuu pärast teist tundi – vaatame koos praktika üle. Kas antud praktika töötab soovitud suunas? Millised probleemid on nüüd endast märku andnud? Kas midagi on ebaselge? Kas midagi vajab täpsustamist? Korrigeerimist? NB! Kindlasti pole see hindamine ega hinnangute andmine kodus tehtule! Kohtumise ja arutelu eesmärk on leida kõige parem toimimisviis.
 • Edaspidi kohtume juba vastavalt vajadusele. Näiteks kui: ilmneb uus probleem, praktika muutub igavaks ehk mehaaniliseks, muutub elusituatsioon (nt hommikune kava tuleb vahetada välja õhtuse vastu) või on lihtsalt soov valitud teel edasi liikuda. Enamasti toimub see 3 kuni 6 kuu praktiseerimise järel.

Miks on spetsiaalselt Sinule tehtud praktika eriline?

 • Sa saad seda teha kodus Sulle sobival ajal (võidad näiteks trenni sõidetud aja).
 • Sinule tehtud praktika lähtub vaid Sinust ning Sinu vajadustest ja võimalustest: millised on sinu tervise probleemid (kui on, aga ei pea olema), millisel eesmärgil soovid sa joogaga tegeleda jne.
 • Sa saad valida millal ja kui palju on sul aega praktikaga tegelemiseks. Näiteks iga päev 20 minutit endale pühendada on kasulikum kui üks tund nädalas. Samuti on hommikune ja õhtune praktika erinevad.
 • Tehes joogat igapäevaselt on areng ja tulemused kiiremini saavutatavad. Individuaalne praktika ei ole probleemist/haigusest lähtuv harjutuste kompleks, st selle või teise haiguse korral need ja need liikumised. See ei ole nii lihtne, sest põhjused miks me haigestume või miks meil valu ühes või teises piirkonnas on – on erinevad. Lihtsalt väga tihti on meil läbi liikumiste võimalik endaga paremat kontakti saavutada, aga ka siin on väga tähtis mitte püüda mingit ideaalasanat teha vaid endast lähtuda – seda õpetaja aitabki teha.

Lisainfo vt www.joogatund.ee

Merle Vau Personaalne joogaõpetus Merle Vau Merle Vau Personaalne joogaõpetus

Reg: 55670025 või eva_ruberg@hotmail.com
Kosmeetiliste protseduuride teostamine: näohooldused, pediküür, depilatsioon, kulmuhooldused. Kompetents: Diplom Eesti Iluteeninduse Erakool (Eesti), eriala kosmeetik + täiendkoolitused + kogemus. Firma koduleht: https://murueittutred.wixsite.com/website.

Eva Ruberg Ökokosmeetik Eva Ruberg Eva Ruberg Ökokosmeetik

Valuteraapia, psühholoogiline nõustamine, kogemusnõustamine
Registreerimine tel: 56642784  või  sõnumiga FB lehel: Tunnete Varjud
Teraapia hind:  50 € /  1 tund

Olen õppinud Erakoolis Teadlik Mina Transpersonaalset Psühholoogiat ja Hüpnoteraapiat (2016- 2019). Lisaks kogemusnõustamise koolitus (2020) ja erinevad enesearengut soodustavad koolitused. Hetkel täiendan oma teadmisi anatoomia õppes ja kehapsühhoteraapias. Varasem pikaaegne töökogemus meditsiiniõena Vastsündinute intensiivravis.

Oma töös olen keskendunud inimese füüsilisele valule või haigussümptomile. Mina usun, et erinevad allasurutud valusad kogemused minevikust, emotsionaalsed traumad või leina kaotusvalu võivad aastaid hiljem kehas avalduda füüsilise sümptomina. Oma tegevuses olen keskendunud füüsilise valu algpõhjuste väljaselgitamisele, kasutades selleks meetodeid psühhoteraapiast, hüpnoteraapiast, meditsiinist ja enda tunnetusest.

Valuteraapia on teraapia läbi puudutuse. See annab võimaluse saada kontakti iseendaga, oma valu või hirmuga, tehes seda turvaliselt läbi soojuse ja hoituse.

Lisaks valuteraapiale pakun ka psühholoogilist nõustamist, kogemusnõustamist erinevate elukriiside teemal ja tunnetuslikku teraapilist kaela- ja turjamassaaži.

Airi Moor Valuravi psühholoogiline nõustamine kogemusnõustamine Airi Moor Airi Moor Valuravi psühholoogiline nõustamine kogemusnõustamine

 

 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli spordipedagoogika eriala ja Tartu Ülikooli psühholoogia eriala  arengupsühholoogia suuna. Teaduskraadid kaitsesin spordipsühholoogia (Tallinna Ülikool) ja laste seksuaalkasvatuse teemadel (Tartu Ülikool). Oman bakalaureuse kraadiga võrdsustatud haridust meditsiinis (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool).

Olen praktiseeriv koolipsühholoog, tegelen juba aastaid Eesti tippsportlaste nõustamisega ja laste ujumistreenerina olen igapäevselt seotud ka pedagoogilise tööga.

Olen läbinud arvukalt koolitusi, mis kõik moel või teisel on olnud seotud lastega. Viimased koolitused käsitlesid laste arengulugu ja depressiooni ning noorukite käitumishäireid ja aktiivsus-tähelepanuhäireid (2021). Olen psühholoogina avaldanud erinevates meediaväljaannetes artikleid mitmetel lapsi puudutavatel teemadel: mängu osatähtsuses väikelaste arengus; laste ja noorte nutisõltuvus; noorukite toitumishäired; noorukite suitsidaalsus jne.

Koolipsühholoogina olen seotud väga laia probleemistikuga, millega tänased lapsed ja noorukid kokku puutuvad ja mille tagajärgedega seisavad silmitsi mitte ainult lapsed ise, vaid ka nende vanemad, kool ja laiemalt võttes kogu ühiskond: nutisõltuvus ja selle mõjud laste vaimsele ja füüsilisele tervisele ning emotsionaalsele seisundile; õpi-, käitumis- ja sotsialiseerumisraskused; tähelepanu ja aktiivsushäire; laste emotsionaalne üksildus; laste söömishäired; laste toimetulek koolikollektiivis; vanemate ja laste suhted jne.

Oma nõustamistöös lähtun lahenduskesksest ja ratsionaal-emotiivse käitumisteraapia põhimõtetest, mille võtmesõnaks on keskendumine lahenduse otsimisele ja lapses tema tugevuste ülesleidmine, arendamine ja vajalike eneseregulatsioonitehnikate väljakujundamine, et anda lapsele teadmine:  ma saan hakkama, ma suudan, ma oskan. Samuti pean äärmiselt oluliseks koostööd lapsevanematega, kes on alati kaasatud nõustamisprotsessi. Ilma last ümbritevate täiskasvanute ja/või tema elu- ja käekäiku otseselt mõjutavate inimeste toe ja mõistmiseta, ei ole laps võimeline probleemidest üksi välja tulema. Tihti avab probleemi analüüs keeruka suhete- ja käitumismustrite võrgustiku, millele lahenduse leidmine eeldab panust kõigilt osapooltelt.

Registreerimine vastuvõtule:

Telefon: 5035761 või riina.luik.teraapia@gmail.com
Vastuvõtud toimuvad: R, L, P

Hinnakiri:
Esmavisiit: 70 € /60 min; 100 € /90 min
Üksiknõustamise kordusvisiit: 50 € /60 minutit; 70 € /90 min
Paariteraapia kordusvisiit: 70 € /60 min;  90 € /90 min

 

Riina Luik Lastepsühholoog – nõustaja Riina Luik Riina Luik Lastepsühholoog – nõustaja

Registreerimine:  laura@pley.ee või +372 5560 6200
Keeled: eesti, inglise
Hinnakiri:
Lapsed – 45€ / kuni 1 h
Noorukid/täiskasvanud – 60€ / kuni 1,5 h Grupid – 15€ (inimese kohta) / al 1,5 h

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kunstiteraapiate bakalaureuse- ja magistriõppe muusikateraapia suunal. Muusikateraapiat olen praktiseerinud erinevate vanusegruppidega väikelastest eakateni, kuid hetkel on minu südameasjaks peamiselt noorukite ja täiskasvanute vaimne tervis.

Muusikateraapia on sobilik igas eas inimese jaoks. Vajalikud pole eelnevad muusikalised teadmised ega oskused – kõik on teretulnud!

Muusikaterapeudina kasutan muusikat kui vahendit, et tegeleda iga kliendi jaoks kõige olulisemate teemadega. Peale muusikateraapia tehnikate ja meetodite, mis põhinevad nii muusika kuulamisel kui ka aktiivsel musitseerimisel, integreerin vajadusel teraapiatöösse ka muid loovaid tegevusi. Ikka selleks, et olla oma kliendile usaldavaks ja toetavaks kaasteeliseks.

Tundub huvitav? Loe veel – www.pley.ee

 

Laura Pley Muusikaterapeut Laura Pley Laura Pley Muusikaterapeut

Helen Kivimägi
Muusikaterapeut

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5561 5905
E-post helen.kivimagi@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalseanss 60 EUR (1,5 tundi)
 • Grupiseanss (kuni 10 inimest) 15 EUR (1,5 tundi)
 • Võimalikud kokkulepped

Helen Kivimägi on magistrina lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (dirigeerimine), millele lisaks on ta kõrvalerialana läbinud 3-aastase muusikaterapeudi kutseõppe (algkursus Tallinna Ülikoolis, põhikursus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias).

Ta on täiendanud end mitmetel muusika- ja loovteraapia-alastel kursustel erinevate lektorite juhendamisel:
– Prof. Dr. Hans- Helmut Decker-Voigt(Saksamaa) – Muusikateraapia (2009)
– Alice Pehk – Sissejuhatus BMGIM teraapiasse (2010)
– Benedikte B. Scheiby (USA) – Analüütiline muusikateraapia (2011)
– Barbara Nordstrom- Loeb (USA) – Liikumisteraapia ( 2011)
– Jaan-Karl Klasmann (Austria) – Hääleteraapia (2011)
– Marie Luise Geiss (Saksamaa) – Saviteraapia (2011)
– Imke Mc Murtrie (Saksamaa) – Hääle- ja kehatöö (2014)

Muusikateraapia kasutusvaldkond on väga lai, hõlmates nii meditsiini kui inimese tavaelu valdkondi (stress, eneseteadvustamine, eneseareng, tundeelu- ja suhteprobleemid).

Muusikateraapia on protsess, kus kliendi ja terapeudi suhtlemiskeeleks on peamiselt muusika, et säilitada, taastada ja parandada kliendi tervist (nii füüsilisest, sotsiaalsest, emotsionaalsest, intellektuaalsest kui vaimsest aspektist). Muusika on selles protsessis liikumapanevaks jõuks.

End muusika kaudu väljendades ja helidega suheldes saavad psüühikas käivituda sügavad loomingulised protsessid. Sümbolitena võivad ilmuda ootamatud materjalid, mis võivad olla pikalt alateadvusesse surutud ja energiat pärssinud. Muusikalistest tähelepanekutest, tajudest ja kogetust tekkib ilmunud materjalile uus tähenduste süsteem. See aitab kogetut läbi töötada ja probleemset materjali uues valguses näha. Taastub hingeline tasakaal ja harmoonia, maha jäävad pinged, piirangud ja takistused. Meie psüühika saab toimima hakata oma parimal, loomulikul moel.

Muusika puudutab meid kõiki. Muusika võib tekitada meis meeldivaid tundeid, seda positiivset mõju saab teadlikult kasutada oma argielu kvaliteedi parandamisel.

Lisainfo: www.hkmuusikateraapia.ee

Helen Kivimägi Muusikaterapeut Helen Kivimägi Helen Kivimägi Muusikaterapeut

Eha Rüütel
Psühhoterapeut
Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 475 876
E-post eha.ruutel@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss, nõustamine, supervisioon 40 EUR

Keeled: eesti, inglise ja soome


Eha Rüütel on omandanud lahenduskeskse psühhoterapeudi kvalifikatsiooni Helsingi Psühhoteraapia Instituudis, on kaitsnud magistri- ja doktorikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Rootsis (Nordic School of Public Health), praegu töötab kunstiteraapia professorina Tallinna Ülikoolis.

Lahenduskeskne loovteraapia on suunatud tulevikule ja lähtub eeldusest, et lahenduste leidmiseks on probleemi põhjuste väljaselgitamisest olulisem selgitada välja soovitud olukord ning seada selged saavutatavad eesmärgid.  Otsitakse ressursse, tugevusi, toimetulekuvõtteid ja tegevusi, mis on varem edu toonud ning millest oleks kasu praeguses olukorras. Ollakse veendunud, et muutus on võimalik, muutused toimuvad kogu aeg ja võivad toimuda erineval moel. Lähtutakse põhimõttest, et klient on oma elu ekspert ning teraapiasuhet käsitletakse koostöösuhtena. Sõnaline suhtlus seansil kombineeritakse vajadusel pingest vabastava lihtsa kujundilise loomingulise tegevusega.

Lahenduskeskne loovteraapia aitab toime tulla
– erinevate elukriiside ja psühhosotsiaalsete tervisehäiretega
– häiretega pere-, töö- ja koolisuhetes
– kehaga rahulolematuse ja kehaimidži probleemide puhul
– lahenduste leidmisel oma potentsiaali rakendamist takistavates olukordades.

Lahenduskesksesse loovteraapiasse on oodatud täiskasvanud, teismelised ja grupid.

Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused Eha Rüütel Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused

Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia
Registreerimine vastuvõtule Telefon: 50 31103 Epost: valgusjavari@gmail.com
Vastuvõtu hind: Nõustamisseanss: 1 tund 70€, 1.5 tundi 90€. Pikemad seansid kokkuleppel.

 

Olen sertifitseeritud nõustaja-, hüpnoterapeut, rahvusvaheliselt sertifitseeritud „Andestamise Ring“ juhendaja ja neuro-lingvistiline programmeerimise (NLP) praktik. Olen lõpetanud psühho- ja hüpnoteraapia 3. aastase koolituse 2019a. Sertifitseeritud EUROTAS Transpersonaalse Assotsiatsiooni poolt.  Juhendan „Transpersonaalse Hingamise“ grupiseansse ning viin läbi „Andestamise Ring“ grupirituaale.
Rohkem infot minust ning teraapiatest kodulehel: nõustamisruum.ee ja
FB: nõustamisruum Valgus ja Vari.

Minu klientide kesksed teemad on suhted nii kodus, kui tööl, iseendaga puntras olemine (ärevushäired, depressioon) ning traumadega seotu.  

Meie igapäevaseid mõtteid ja tegusi juhivad lapsepõlves kogetud emotsioonid. Nõustamine on kliendile justkui terapeudi poolt uute suundade olemasolu kättenäitamine. Kõigil meil on oma harjumuste-, käitumiste- ja mõtete mustrid. Seetõttu ongi raske näha „puude taga metsa“. On ju vanemad meie esimesed täiskasvanud siin maailmas. Nii mees ja naine, nii ema ja isa. Seetõttu ka meie elu-vundament luuakse lapsepõlves. Kas aga maja, mis me hiljem peale ehitame ka sobitub selle vundamendiga või vundament majaga saame me teada siis, kui kasvame suuremaks

Kasutan teraapiaseanssidel nõustamist ning vajadusel kliendiga kokkuleppel hüpnoosi saamaks selgeks, millisel hetkel sai alguse sümptomi alge. Hüpnoteraapias saame läheneda inimese terviklikkusele. Kasutamaks ära teadmist, et meie alateadvus salvestab infot 24/7, saame läbi hüpnoteraapia läheneda inimese uskumustele, hirmudele ja mõttemustritele, mis on salvestatud alateadvusse. Teadvusel ei ole mälu, kogu info võetakse alateadvusest.

Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia Arne Laus Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia