Vali teenuse järgi

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia 2-aastase väljaõppe ja praktiseerib kognitiivset käitumisteraapiat, skeemiteraapiat, EMDR traumateraapiat ning mindfulness ehk teadveloleku ning kaastunde praktikaid. Anni on omandanud ka Mindful Self-Compassion programmi kvalifitseeritud õpetaja tasemel “Trained Teacher”.

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioon või psühhoteraapia:
60min 100€
75min 125€
90min 140€
Paariteraapia (skeemiteraapia) seanss:
60min 120€
75min 150€
90min 175€
Info patsientidele: Kui teil on väljastatud perearsti poolt saatekiri, siis veenduge, et teil on olemas ka perearsti keskuse kontaktisiku email ja isikukood, mis võimaldab kliinilisel psühholoogil edastada peale psühhoteraapiateenuse osutamist perearstile krüpteeritult vastuse koos arvega. Perearsti saatekirjaga koos on omaosalus 60min puhul 50€, 75min 70€ ning 90min 90€
Info perearstidele: Kui väljastate enda patsientidele saatekirja kliinilise psühholoogi vastuvõtule või psühhoteraapiasse, lisage saatekirjale ka enda või pereõe/assistendi isikukood ja email, kuhu kliiniline psühholoog edastab krüpteeritult peale teenuse osutamist saatekirja vastuse, koos kirjeldusega/hinnanguga ning arve.
Patsiendid peavad lisaks perearsti saatekirjale tasuma ka omaosaluse, täpsemaks infoks kirjutage:  teadvelolek@gmail.com

 

Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused Anni Kuusik Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused

Kersti on kutsega kliiniline psühholoog (tunnistus nr 137842) ja kliiniline neuropsühholoog (tunnistus nr 137843). Lõpetanud Tartu Ülikooli kliinilise psühholoogia magistriõppe 2003.aastal.

Psühholoogina töötamise kogemust on Kerstil üle 10 aasta mitmes erinevas haiglas ja perearstikeskuses, kus ta on tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psühhiaatriliste ja neuroloogiliste probleemidega patsientide hindamise ja teraapiaga.

Nõustamisel ja teraapiatöös kasutab kognitiiv-käitumuslikku lähenemist (läbitud KKT baaskoolitus, hetkel terapeudi väljaõppes), samuti kohaloleku ja enesehoolivuse (Mindfulness, Mindful Self-compassion) praktikaid.

Kersti tegeleb ainult täiskasvanud patsientidega (alates 19.eluaastast).

Keeled: eesti, inglise

Teenuse hind (alates 01.09.2023):

Esmane individuaalne konsultatsioon (kuni 1,5h) – 120€
Nõustamine ja/või teraapia, korduv vastuvõtt (kuni 60 min) – 100€
Koolitused ja grupitööd– kokkuleppel.

Perearsti saatekirjaga patsientidele kehtib omaosalus.
Hinna ja vabade vastuvõtuaegade kohta info saamiseks kirjutage Kersti Jakobi e-posti aadressile: jakobikersti@gmail.com

 

Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog Kersti Jakobi Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog

Psühholoog  – nõustaja ; vaimse heaolu treener
Kontakt: +372 56966245 rainer@rainermere.ee

 

Iga inimese lugu on unikaalne, mistõttu on individuaalne ning paindlik lähenemine nõustamises ülioluline. Psühholoogina väärtustan koostööl põhinevat lähenemisviisi, mis peegeldab iga inimese unikaalseid eesmärke ja väärtusi. Nõustamises kasutan erinevaid tõenduspõhiseid lähenemisviise ja parimaid praktikaid, mis on aegade jooksul ennast õigustanud.

Igapäevatöös kasutan peamiselt KKT (kognitiiv-käitumuslik teraapiast), MI (motiveeriv intervjuu) ja coachingu tehnikaid. Aastate jooksul olen töötanud noortega (sh koolipsühholoogina kui ka psühholoogia õpetajana) ja täiskasvanutega, nii avalikus kui erasektoris. Viimased paar aastat olen nõustanud ettevõtteid vaimse tervise ja töökoha heaolu teemadel, töötades välja tervise edendamiseks vajalikke raamistikke ning pakkudes individuaalseid nõustamisseansse ja koolitusi, toetamaks töötajate vaimset ja füüsilist tervist ning airdates seeläbi edendada tervisekäitumist töökohtades. Hariduselt psühholoog (MA), lisaks läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja kursusi. Omandanud töökoha heaolujuhi programmi sertifikaadi National Wellness Institute`is

Kui proovida vastata küsimusele, millal oleks õige aeg väisata psühholoogi, siis põhimõtteliselt võib seda teha vastavalt vajadusele ning enesetundele. Kindlasti ei tasu oodata kuniks enam üldse ei jaksa. Tervisega (nii vaimse kui füüsilise) on üldiselt ju nii, et mida varem murele jaole saadakse, seda hõlpsam ning kiirem on ka taastumine. Vaimne tervis, nagu ka füüsiline tervis, on meil igaühel. Meie vaimne tervis võib muutuda heast mitte nii heaks, vahel sootuks isegi halvaks. Nii nagu kehv füüsiline tervis võib põhjustada füüsilisi haigusi, võib halb vaimne tervis põhjustada vaimseid tervisehädasid. Rusikareegel oleks järgmine – kui mistahes mure mõjutab negatiivselt igapäevast toimetulekut ning hakkamasaamist, tasuks mõelda psühholoogi külastamise peale.

Visiiditasud:
Esmasvisiit, 80 min / 85 €
Korduv kohtumine 60 min / 70 €
Keeled: eesti, inglise

 

 

 

Rainer Mere Psühholoog-nõustaja; vaimse heaolu treener Rainer Mere Rainer Mere Psühholoog-nõustaja; vaimse heaolu treener

Registreerumine vastuvõtule:
E-post ande@tegevusterapeut.ee

Vastuvõtu hind:
Vaata hindu kodulehelt.

Töökeeled: eesti ja inglise

Loe täpsemalt terapeudist siit.

Lihtsustatult öeldes keskendub tegevusteraapia sellele valdkonnale kliendi elus, milles iseseisva ja rahuldust pakkuva toimimise saavutamine või hoidmine on talle oluline ning mis mängib tema elus tähtsat rolli.

Tegevusterapeudid on spetsialiseerunud väga erinevatele valdkondadele, mina töötan vaimse tervise muredega täiskasvanute, noorukite ja lastega alates vanusest ca 6a.

Täiskasvanute vaimse tervise tegevusteraapias võivad valdkondadeks, millega tegeletakse, olla näiteks enesehinnang, suhtlusoskused, sotsiaalsed rollid, osalemine tööelus, laste eest hoolitsemine, suhted teiste inimestega, kaasatus ühiskonnaellu, eneseregulatsiooni võime, enese vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemine, kehataju, stressijuhtimine, unerütm, kognitiivsed võimed jpm.

Loe lähemalt: täiskasvanute tegevusteraapia.

Tegevusteraapia lastega on suunatud lapse toetamisele ja arendamisele eluvaldkondades ja tegevustes, milles ta vajab edukaks iseseisvaks toimetulekuks kas täiendavaid oskuseid, nõustamist, tegevuseelduste arendamist, keskkonna kohandamist või abivahendite kasutuselevõttu. Valdavalt jõuavad minu vastuvõtule lapsed ja noored emotsionaalset heaolu puudutavate muredega.

Loe lähemalt: tegevusteraapia lastega.

Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine Ande Etti Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja Kärt Kase Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Karis Ross
Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistilise regressiooni terapeut (kutsetunnistus nr. 114687)

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 51 26 091
E-post karistaran@gmail.com
www.karisross.ee


Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada oma unistuste elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled.

Holistiline regressiooniteraapia sobib hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, tervenemiseks ja kasvamiseks. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis Imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele imelisele poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinuga/ Teiega kohtumist avatud südame ja siira huviga.

Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut Karis Ross Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut

 

Lõpetasin psühholoogia magistriõppe aastal 2006. Sellest ajast peale olen töötanud psühholoogina peamiselt koolis, nõustanud lapsi, noori, lapsevanemaid ja õpetajaid. Olen oma töös kogenud, kui oluline on süsteemne lähenemine ja töö suhetega inimeste vahel. Alates 2020. aastast olen keskendunud pereteraapia õpingutele ja praktiseerimisele.

Mulle meeldib ütlus, et pere on korraga nii parim kui halvim asi, mis meiega juhtuda saab. Inimese emotsionaalne tervis ja toimetulek on olulisel määral peresüsteemi mõjudest kantud- nii heas kui halvas. Süsteemne pereteraapia toob nähtavale korraga midagi nii iseenda kui meie juurte kohta ning aitab mõista, kuidas ja miks on asjad meie elus just nii, nagu nad on. Mõistmine loob võimaluse muutusteks.

Kui soovid uurida ja avastada suhtemustreid süsteemse pereteraapia abil, võta julgelt ühendust!

Kontakt: katri.viitpoom@gmail.com, tel. 5663 2418
Visiiditasu:
60 min individuaalne nõustamine 50 eurot
90 min pereteraapia seanss 65 eurot

 

Katri Viitpoom Psühholoog, pereterapeut (väljaõppes) Katri Viitpoom Katri Viitpoom Psühholoog, pereterapeut (väljaõppes)

Saima Mandel
Logopeed

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 502 5361
E-post saima.mandel@gmail.com

Hind:

 • Konsultatiivne (esmane) vastuvõtt – 60 EUR
 • 45-minutiline logopeedi vastuvõtt: individuaaltund kuni 30 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon – 50 EUR
 • 60-minutiline vastuvõtt: individuaaltund 45 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon – 55 EUR
 • Kõne iseloomustuse koostamine (materjalide ja uurimistulemuste analüüs) – 40 EUR
 • Mitteilmumine/teavitamine allla 24 h – 25 EUR.

Hinnakiri kehtib alates alates 1.10.2022


Saima Mandel on lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala ning omab pikaajalist logopeedina töötamise kogemust.

Logopeedi poole võivad pöörduda nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov saada logopeedilist nõustamist ja ravi – häälduse korrigeerimist või arendada üldist suulist kõnet ning abi ka lugemis- ja  kirjutamisvilumuse osas.

 • Konsultatsioonid inglise keeles – 60 EUR
Saima Mandel Logopeed Saima Mandel Saima Mandel Logopeed

Registreerimine vastuvõtule: tel: 513 48 59;  E-post: arno.baltin@gmail.com
Vastuvõtu hind: lepituskohtumine paarile 80€; teised teenused kokkuleppel
Töökeeled: eesti, inglise, vene, läti

Lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal psühholoogi – psühholoogia õpetajana. On töötanud sotsiaalsete oskuste koolitajana ja õppejõuna Eesti ülikoolides. Praegu ametis Tallinna Ülikoolis, kus loeb akadeemilisi kursusi läbirääkimistest, lepitamisest, ajajuhtimisest, rühmatöö meetoditest.

On õppinud suhtlemisoskuste treeneriks.

Toetanud eri valdkondade spetsialiste kuulamisoskuste, intervjueerimisoskuste, läbirääkimisoskute, lepitamisoskuste väljaõppel.
On õppinud lepitajaks ja lepitamisoskuste koolitajaks Arthur Trosseni käe all (Integrierte Mediation e.V.)

Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Ühingu kaudu õppinud Motiveerivat Intervjueerimist ja MI oskuste edasi õpetamist.

Teenused Tervisekliinikus:

Perelepitus – saan erapooletu osapoolena (lepitajana, mediaatorina) olla toeks eriarvamuste lahendamisel, ka lahutusega seotud vaidluste puhul.

Töökohalepitus – saan erapooletu osapoolena (lepitajana, mediaatorina) olla toeks töökeskkonnas tekkinud vastuolude lahendamisel.

Tõhusam aja ja tegevuste juhtimine – olen toeks ajakasutuse muutuste kavandamisel ja läbiviimisel. Lähtun ajaperspektiivide käsitlusest, aitan luua tasakaalu mineviku-, oleviku-, ja tulevikuvaate vahel.

Minevikust leida helget poolt
Olevikus mitte unustada mõnu
Hoida tulevikku silme ees (elu on lõplik)

Seminari või loengu vormis, nii elus kui kaugteel 

avan rääkides ja käed külge tegevustega järgmisi teemasid

* ajajuhtimine
* läbirääkimised
* (teise inimese) kuulamine

 

Arno Baltin Psühholoog (suhtlemisoskus, läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö) Arno Baltin Arno Baltin Psühholoog (suhtlemisoskus, läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö)

Registreerimine vastuvõtule
Telefon +372 510 7555
E-post: sigrid@kogemused.ee

Vastuvõtuhind
Kogemusnõustamine 40 EUR (kestus 45’)
Loovteraapiad (kunsti suunaga) 40 EUR (kestus 45”)

Kogemusnõustamise teemadeks on ärevus, läbipõlemise sündroom ja stressihäire. Olen läbinud kogemusnõustaja väljaõppe ja läbi töötanud enda taastumisloo ning toetan keerulises olukorras inimesi. Kogemusnõustamine on sarnase kriisikogemuse või tervisehäirega isikute vahel toimuv teadmiste ja kogemuste vahetus ning nõustamine eesmärgiga toetada tervisehäirega toimetulekut, suurendada motivatsiooni ja enesekindlust ning pakkuda kogemuslikku emotsionaalset, sotsiaalset ning praktilist tuge.

Loovterapeudina viin läbi vaimse tervise probleemide korral grupi- ja individuaalteraapiat nii laste kui täiskasvanutega. Oman Tallinna Ülikooli magistrikraadi kunstiteraapiates. Olen varasemalt töötanud rehabilitatsioonis ja praktiseerinud erinevates asutuses (Aarika OÜ, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kunstigümnaasium, Astangu Rehabilitatsiooni Keskus, Benita Kodu).

Lisaks teen perelepituse eraseansse (lõpetanud riikliku perelepituse väljaõppe 160 h) ja supervisioone (lõpetanud ISCI väljaõppe 648 h).

Rakendan kogemusgruppides loovterapeutilist lähenemist: https://kogemused.ee/.

Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut Sigrid Tammiste Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut

Arstlik nõustamine:
* Terviklik elustiili alane nõustamine haiguste ennetamiseks ja elukvaliteedi tõstmiseks (uni, toitumine, füüsiline aktiivsus).
* Nõustamine traumast või operatsioonist taastujale (ohutu koormus, harjutuskava).
* Krooniliste haiguste puhune nõustamine (aitan analüüside vastuseid lihtsas keeles lahti seletada ja edasist tegevusplaani kokku panna).
* Stressi ja ärevusega toimetuleku oskused ja emotsioonide vabastamise tehnikad (maandavate kivide kasutamine).

Klassikaline (Rootsi) massaaž terapeutiliste eeterlike õlidega:

 • lihaspingete ja valude leevendamiseks
 • keha üldise heaolu toetamiseks ning ärevuse maandamiseks
 • lümfi- ja vereringe elavdamiseks
 • naha toonuse parendamiseks
 • kombineeritud refleksoteraapia, triggerpunktide vabastamise ja/või reiki praktikatega
 • eeterlikest õlidest kasutusel teepuu, eukalüpt, May Chang ehk mägipipar, punane apelsin, laialeheline lavendel, piparmünt, sidrun jt.

 

Minust: Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiõppe cum laude 2014. aastal. Residentuuris spetsialiseerusin taastusravile. Oman töökogemust arstina Ida-Tallinna Keskhaiglas, Põhja-Tallinna Regionaalhaiglas, Tallinna Lastehaiglas ja Pärnu Haiglas.

Tartu Ülikooli arstiõppe käigus läbisin klassikalise massaaži (6 kuud) ja refleksoteraapia (6 kuud) valikained. 2021. aasta sügisel lisandus Reiki I astme koolitus. Olen arstiõpingute kõrvalt töötanud massöörina Pärnu haigla taastusravi osakonnas ning Tallinnas Von Stackelberi hotelli Zen SPAs.

Käsitlen keha ja meelt tervikuna ning pakun probleemidele tõenduspõhiseid lahendusi. Lähenen igale inimesele personaalselt. Tunnen suurt huvi haiguste ennetamise, tervisliku elustiili ja toitumise vastu. Toitumise osas lähtun funktsionaalse meditsiini koolkonna soovitustest (võimalikult puhas ja töötlemata toit). Haiguste ennetamise ja psühhosomaatika vallas olen oma teadmisi lisaks arstiõppele iseseisvalt täiendanud.

Iga samm, mis me oma tervise heaks teeme, aitab tõsta elukvaliteeti ja üldist rahulolu.

………………………………………………………………………………………………………………………

Hinnakiri:
Personaalne nõustamine: 60 min, hind 55 eur.
Võimalik tulla ka lühemale konsultatsioonile 30 min (hind 35 eur).

Kogu keha massaaž:
60 min = 55 eur
90 min = 85 eur

Kaela ja õlavöötme massaaž: 30 min = 35 eur

Vastuvõtuajad eelneval kokkuleppel.
Töökeeled: eesti ja inglise.

Broneerimiseks kirjuta aadressile: holimedy@outlook.com või võta ühendust läbi Messengeri (Kerli Mutle)

NB! Nõustamise korral lisada pöördumise põhjus (lühikirjeldus).

 

Kerli Mutle Terviklik tervisenõustamine, füsioteraapia, massaaž Kerli Mutle Kerli Mutle Terviklik tervisenõustamine, füsioteraapia, massaaž

Pille Pesti
Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Terviklik lähenemine kehale ja meelele: vaatan iga inimest tervikuna, nii keha-, meele- kui hingetasandil.

Meetodid ja praktikad valime vastavalt vajadustele ja Sinu eelistustele psühholoogia, meeleharjutuste, toitumise ja/või jooga varasalvest.

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon: +372 5867 9379
E-post: pille.pesti@gmail.com

Enam infot: www.pillepesti.com

Vastuvõttude tasu:

 • Esmakohtumine €75 (90 min)
 • Korduvkohtumine €60 (60 min)

Keeled: eesti, inglise

Õpingud: psühholoogia (B.Sc. Tartu Ülikoolist ja M.Sc. Amsterdami Ülikoolist, jooga (Svahayoga 500 h õpetajatreening, Svastha.net), ajurveeda toitumisnõustamine (Amsterdami Ajurveedakool).

Lisaks on mind mõjutanud erinevad läbitud teraapiakoolitused: lahenduskeskne lühiteraapia, kognitiivkäitumuslik teraapia, loovteraapiad, pereteraapia.

Enam infot: www.pillepesti.com

Pille Pesti psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja Pille Pesti Pille Pesti psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja
Olen lõpetanud Alar Krautmani Terviseakadeemia loodusravi terapeudi erialal.
1) Põhiliselt teen massaaži: valdan bioenergeetilist, klassikalist, vana-eesti massaaži ehk soonetasumist, aroomi- ja meemassaaži, vajadusel kasutan abiks kuppe. Oma töös kasutan Doterra terapeutilisi eeterlikke õlisid. Valdan energiatööd – kõikide oma seansside ajal loen kliendi energiaväljast teemasid, mis tähelepanu vajavad ning olen kogemusnõustaja.
Bioenergeetilise massaaži aparaadiga teen üldmassaaži, peamassaaži ja näohooldust. Lähemalt saab tutvuda selle massaažiga minu FB lehel.
2) Teine põhitegevus on hiroduteraapia (kaaniravi).
Minu jaoks on iga inimene täiesti unikaalne ja kordumatu, tervik. Kombineerin oma teadmisi ja oskusi vastavalt kliendi vajadustele. Lähenen kõigile personaalselt ja annan ka infot, millele mingi vaevus viidata võib. Minu eesmärk on julgustada neid tegema muutusi ning võtma vastutus enda elu eest enda kätesse. Olen alati kliendi jaoks kohal ja annan endast parima tema kõrgemaks hüvanguks.
Olen ka Reiki Meister, lisaks läbinud Natural Therapies reiki koolituse “Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus”, õppinud erinevaid vaimseid praktikaid , läbinud Methodraie kursuse jpm.
Hetkel õpin Herbaticumis, et pakkuda inimestele loodustooteid enda toetamiseks.
…………………………………………………………………………………………………………….
Kontakt: tel.55512348; e-post: aroomimaagia@gmail.com või läbi messengeri.
Vastuvõtu hind:
Massaaž:  70 € /1h (bioenergeetiline, aroomi),
100 € / 1,5h (klassikaline, bioenergeetiline koos kõhuga)
Kaaniravi:  75 € seanss 2-2,5h (sisaldab kuni 3 kaani, lisakaanid 5 €/tk).
Vastuvõtte teen teisipäeviti (ja neljapäeviti) Nõmme Tervisekliinikus ning muul ajal Kaasiku külas, Saue vallas.
Mari Meesak loodusravi, massaaž, kaaniravi Mari Meesak Mari Meesak loodusravi, massaaž, kaaniravi

Kristina Jantson
Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56561534
E-post kristinajantson@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 25 EUR
 • Edaspidised kohtumised 20 EUR

Kristina Jantson teeb Hiina loodusravile toetudes mitmesuguseid organismi tasakaalustavaid toiminguid. Kasutatavad meetodid nagu näiteks massaaž või moksibustsioon (energiapunktide ja kanalite soojendamine) valitakse vastavalt vajadusele.

Hiina loodusravi tehnikaid kasutades on võimalik organismi reguleerida (sagedaste külmetushaiguste, seedimisprobleemide, pideva väsimuse, stressi, ka depressiooni puhul) ning seiskumisi kõrvaldada (näiteks mitmete naistehaiguste, kroonilisteks muutunud põletike, õla- ja seljavalude jm puhul).

Eesmärgiks on aidata leida ja tugevdada neid võimalusi, mis igas inimeses endas terviseseisundi taastamiseks olemas on.

Kristina Jantson Hiina loodusteraapia Kristina Jantson Kristina Jantson Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5122945
E-post terje.loorits@gmail.com
Vastuvõtu hind:
• Rühmatunnis osalustasu 10 EUR, 5x kaart 45 EUR
• Privaatne venitustund 30 EUR
• Shindo massaaž 50 EUR (90 min)
Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana.
Shindo – Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem – aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.
• Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
• Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
• Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga Terje Loorits Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga

Merle Vau
Personaalne joogaõpetus

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 11 990
E-post merlevau@hotmail.com

Vastuvõtu hind vt https://joogatund.ee/hinnad/

Vastuvõtud E-R kell 9.30-17.00


Personaalne õpetus ehk isiklik praktika

 • haiguste ennetamiseks (oma tervise tugevdamiseks)
 • haigusega toime tulemiseks (kannatuste vähendamiseks)
 • tervenemiseks, olenevalt inimesest

Miks on isiklik kava hea?

 • Individuaalne lähenemine on võrreldes grupitööga tunduvalt efektiivsem. Tehes iga päev natuke (10-15 min) just sinule vajalikku praktikat on tulemused kiiremad tulema kui kord nädalas käia grupitunnis!
 • See võimaldab parimal moel arvesse võtta praktiseerija omadusi, oskusi, võimalusi ja soove. Nii jõutakse kõige targemat teed pidi eesmärgile.

Jooga üks väärtuslikemaid panuseid on toetada tervenemist. Jooga aitab tervenemist nii keha, hingamise, mentaalsel, käitumuslikul kui ka emotsionaalsel tasandil. Jooga isiklik kava:

 • toob leevendust pea-, õlavöötme ja seljavalude ning pingete puhul
 • aitab stressi korral ja stressist tulenevate haiguste puhul
 • aitab unetuse ja üleväsimuse korral
 • suurendab liigeste liikuvust
 • parandab rühti
 • aitab leida sisemist rahu ja paremini lõdvestuda
 • aktiveerib vereringlust ja lümfisüsteemi
 • tõhustab ja korrastab seedeprotsessi
 • õpetab ühtlaselt ja sujuvalt hingama
 • parandab keskendumisvõimet
 • tugevdab ja taastab immuunsüsteemi
 • elavdab keha loomulikku võimet end ise tervendada

Teekond isikliku praktikani:

 • Alustuseks: soov ise ennast aidata (hakates ise kodus joogat praktiseerima) ja valmisolek käia õpetajaga tunnis vähemalt kolmel korral. Tundide tegelik sagedus sõltub vajadusest ja olukorrast.
 • Esimene tund (90 min): konsultatsioon – ootuste, vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine. Räägime elustiilist (millal ärkad, millal magama lähed, millist tööd teed jne), tervislikust seisundist, mõõdan pulssi, seda kõike selleks, et mõista kuidas jooga parimal viisil õpilase ellu sobituks. Teeme lihtsamaid liikumisi, et selgitada välja õpilase füüsilised võimalused. Koostan esialgse praktika koos hingamisega ning selgitan üldisi tõdesid.
 • Teine tund (60 min): umbes 1 nädala pärast läheme õppimisega detailsemaks. Aluseks on õpilase tagasiside. Õpilasele on esimeses tunnis õpitu omasem ning lihtsam, nüüd saab praktikat edasi arendama hakata.
 • Kolmas tund (60 min): umbes 1 kuu pärast teist tundi – vaatame koos praktika üle. Kas antud praktika töötab soovitud suunas? Millised probleemid on nüüd endast märku andnud? Kas midagi on ebaselge? Kas midagi vajab täpsustamist? Korrigeerimist? NB! Kindlasti pole see hindamine ega hinnangute andmine kodus tehtule! Kohtumise ja arutelu eesmärk on leida kõige parem toimimisviis.
 • Edaspidi kohtume juba vastavalt vajadusele. Näiteks kui: ilmneb uus probleem, praktika muutub igavaks ehk mehaaniliseks, muutub elusituatsioon (nt hommikune kava tuleb vahetada välja õhtuse vastu) või on lihtsalt soov valitud teel edasi liikuda. Enamasti toimub see 3 kuni 6 kuu praktiseerimise järel.

Miks on spetsiaalselt Sinule tehtud praktika eriline?

 • Sa saad seda teha kodus Sulle sobival ajal (võidad näiteks trenni sõidetud aja).
 • Sinule tehtud praktika lähtub vaid Sinust ning Sinu vajadustest ja võimalustest: millised on sinu tervise probleemid (kui on, aga ei pea olema), millisel eesmärgil soovid sa joogaga tegeleda jne.
 • Sa saad valida millal ja kui palju on sul aega praktikaga tegelemiseks. Näiteks iga päev 20 minutit endale pühendada on kasulikum kui üks tund nädalas. Samuti on hommikune ja õhtune praktika erinevad.
 • Tehes joogat igapäevaselt on areng ja tulemused kiiremini saavutatavad. Individuaalne praktika ei ole probleemist/haigusest lähtuv harjutuste kompleks, st selle või teise haiguse korral need ja need liikumised. See ei ole nii lihtne, sest põhjused miks me haigestume või miks meil valu ühes või teises piirkonnas on – on erinevad. Lihtsalt väga tihti on meil läbi liikumiste võimalik endaga paremat kontakti saavutada, aga ka siin on väga tähtis mitte püüda mingit ideaalasanat teha vaid endast lähtuda – seda õpetaja aitabki teha.

Lisainfo vt www.joogatund.ee

Merle Vau Personaalne joogaõpetus Merle Vau Merle Vau Personaalne joogaõpetus

Reg: 55670025 või eva_ruberg@hotmail.com
Kosmeetiliste protseduuride teostamine: näohooldused, pediküür, depilatsioon, kulmuhooldused. Kompetents: Diplom Eesti Iluteeninduse Erakool (Eesti), eriala kosmeetik + täiendkoolitused + kogemus. Firma koduleht: https://murueittutred.wixsite.com/website.

Eva Ruberg Ökokosmeetik Eva Ruberg Eva Ruberg Ökokosmeetik

Valuteraapia, psühholoogiline nõustamine, kogemusnõustamine
Registreerimine tel: 56642784  või  sõnumiga FB lehel: Tunnete Varjud
Teraapia hind:  50 € /  1 tund

Olen õppinud Erakoolis Teadlik Mina Transpersonaalset Psühholoogiat ja Hüpnoteraapiat (2016- 2019). Lisaks kogemusnõustamise koolitus (2020) ja erinevad enesearengut soodustavad koolitused. Hetkel täiendan oma teadmisi anatoomia õppes ja kehapsühhoteraapias. Varasem pikaaegne töökogemus meditsiiniõena Vastsündinute intensiivravis.

Oma töös olen keskendunud inimese füüsilisele valule või haigussümptomile. Mina usun, et erinevad allasurutud valusad kogemused minevikust, emotsionaalsed traumad või leina kaotusvalu võivad aastaid hiljem kehas avalduda füüsilise sümptomina. Oma tegevuses olen keskendunud füüsilise valu algpõhjuste väljaselgitamisele, kasutades selleks meetodeid psühhoteraapiast, hüpnoteraapiast, meditsiinist ja enda tunnetusest.

Valuteraapia on teraapia läbi puudutuse. See annab võimaluse saada kontakti iseendaga, oma valu või hirmuga, tehes seda turvaliselt läbi soojuse ja hoituse.

Lisaks valuteraapiale pakun ka psühholoogilist nõustamist, kogemusnõustamist erinevate elukriiside teemal ja tunnetuslikku teraapilist kaela- ja turjamassaaži.

Airi Moor Valuravi psühholoogiline nõustamine kogemusnõustamine Airi Moor Airi Moor Valuravi psühholoogiline nõustamine kogemusnõustamine

 

 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli spordipedagoogika eriala ja Tartu Ülikooli psühholoogia eriala  arengupsühholoogia suuna. Teaduskraadid kaitsesin spordipsühholoogia (Tallinna Ülikool) ja laste seksuaalkasvatuse teemadel (Tartu Ülikool). Oman bakalaureuse kraadiga võrdsustatud haridust meditsiinis (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool).

Olen praktiseeriv koolipsühholoog, tegelen juba aastaid Eesti tippsportlaste nõustamisega ja laste ujumistreenerina olen igapäevselt seotud ka pedagoogilise tööga.

Olen läbinud arvukalt koolitusi, mis kõik moel või teisel on olnud seotud lastega. Viimased koolitused käsitlesid laste arengulugu ja depressiooni ning noorukite käitumishäireid ja aktiivsus-tähelepanuhäireid (2021). Olen psühholoogina avaldanud erinevates meediaväljaannetes artikleid mitmetel lapsi puudutavatel teemadel: mängu osatähtsuses väikelaste arengus; laste ja noorte nutisõltuvus; noorukite toitumishäired; noorukite suitsidaalsus jne.

Koolipsühholoogina olen seotud väga laia probleemistikuga, millega tänased lapsed ja noorukid kokku puutuvad ja mille tagajärgedega seisavad silmitsi mitte ainult lapsed ise, vaid ka nende vanemad, kool ja laiemalt võttes kogu ühiskond: nutisõltuvus ja selle mõjud laste vaimsele ja füüsilisele tervisele ning emotsionaalsele seisundile; õpi-, käitumis- ja sotsialiseerumisraskused; tähelepanu ja aktiivsushäire; laste emotsionaalne üksildus; laste söömishäired; laste toimetulek koolikollektiivis; vanemate ja laste suhted jne.

Oma nõustamistöös lähtun lahenduskesksest ja ratsionaal-emotiivse käitumisteraapia põhimõtetest, mille võtmesõnaks on keskendumine lahenduse otsimisele ja lapses tema tugevuste ülesleidmine, arendamine ja vajalike eneseregulatsioonitehnikate väljakujundamine, et anda lapsele teadmine:  ma saan hakkama, ma suudan, ma oskan. Samuti pean äärmiselt oluliseks koostööd lapsevanematega, kes on alati kaasatud nõustamisprotsessi. Ilma last ümbritevate täiskasvanute ja/või tema elu- ja käekäiku otseselt mõjutavate inimeste toe ja mõistmiseta, ei ole laps võimeline probleemidest üksi välja tulema. Tihti avab probleemi analüüs keeruka suhete- ja käitumismustrite võrgustiku, millele lahenduse leidmine eeldab panust kõigilt osapooltelt.

Registreerimine vastuvõtule:

Telefon: 5035761 või riina.luik.teraapia@gmail.com
Vastuvõtud toimuvad: R, L, P

Hinnakiri:
Esmavisiit: 70 € /60 min; 100 € /90 min
Üksiknõustamise kordusvisiit: 50 € /60 minutit; 70 € /90 min
Paariteraapia kordusvisiit: 70 € /60 min;  90 € /90 min

 

Riina Luik Lastepsühholoog – nõustaja Riina Luik Riina Luik Lastepsühholoog – nõustaja

Registreerimine:  laura@pley.ee või +372 5560 6200
Keeled: eesti, inglise
Hinnakiri:
Lapsed – 45€ / kuni 1 h
Noorukid/täiskasvanud – 60€ / kuni 1,5 h Grupid – 15€ (inimese kohta) / al 1,5 h

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kunstiteraapiate bakalaureuse- ja magistriõppe muusikateraapia suunal. Muusikateraapiat olen praktiseerinud erinevate vanusegruppidega väikelastest eakateni, kuid hetkel on minu südameasjaks peamiselt noorukite ja täiskasvanute vaimne tervis.

Muusikateraapia on sobilik igas eas inimese jaoks. Vajalikud pole eelnevad muusikalised teadmised ega oskused – kõik on teretulnud!

Muusikaterapeudina kasutan muusikat kui vahendit, et tegeleda iga kliendi jaoks kõige olulisemate teemadega. Peale muusikateraapia tehnikate ja meetodite, mis põhinevad nii muusika kuulamisel kui ka aktiivsel musitseerimisel, integreerin vajadusel teraapiatöösse ka muid loovaid tegevusi. Ikka selleks, et olla oma kliendile usaldavaks ja toetavaks kaasteeliseks.

Tundub huvitav? Loe veel – www.pley.ee

 

Laura Pley Muusikaterapeut Laura Pley Laura Pley Muusikaterapeut

Helen Kivimägi
Muusikaterapeut

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5561 5905
E-post helen.kivimagi@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalseanss 40 EUR (1,5 tundi)
 • Grupiseanss (kuni 10 inimest) 15 EUR (1,5 tundi)
 • Võimalikud kokkulepped

Helen Kivimägi on magistrina lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (dirigeerimine), millele lisaks on ta kõrvalerialana läbinud 3-aastase muusikaterapeudi kutseõppe (algkursus Tallinna Ülikoolis, põhikursus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias).

Ta on täiendanud end mitmetel muusika- ja loovteraapia-alastel kursustel erinevate lektorite juhendamisel:
– Prof. Dr. Hans- Helmut Decker-Voigt(Saksamaa) – Muusikateraapia (2009)
– Alice Pehk – Sissejuhatus BMGIM teraapiasse (2010)
– Benedikte B. Scheiby (USA) – Analüütiline muusikateraapia (2011)
– Barbara Nordstrom- Loeb (USA) – Liikumisteraapia ( 2011)
– Jaan-Karl Klasmann (Austria) – Hääleteraapia (2011)
– Marie Luise Geiss (Saksamaa) – Saviteraapia (2011)
– Imke Mc Murtrie (Saksamaa) – Hääle- ja kehatöö (2014)

Muusikateraapia kasutusvaldkond on väga lai, hõlmates nii meditsiini kui inimese tavaelu valdkondi (stress, eneseteadvustamine, eneseareng, tundeelu- ja suhteprobleemid).

Muusikateraapia on protsess, kus kliendi ja terapeudi suhtlemiskeeleks on peamiselt muusika, et säilitada, taastada ja parandada kliendi tervist (nii füüsilisest, sotsiaalsest, emotsionaalsest, intellektuaalsest kui vaimsest aspektist). Muusika on selles protsessis liikumapanevaks jõuks.

End muusika kaudu väljendades ja helidega suheldes saavad psüühikas käivituda sügavad loomingulised protsessid. Sümbolitena võivad ilmuda ootamatud materjalid, mis võivad olla pikalt alateadvusesse surutud ja energiat pärssinud. Muusikalistest tähelepanekutest, tajudest ja kogetust tekkib ilmunud materjalile uus tähenduste süsteem. See aitab kogetut läbi töötada ja probleemset materjali uues valguses näha. Taastub hingeline tasakaal ja harmoonia, maha jäävad pinged, piirangud ja takistused. Meie psüühika saab toimima hakata oma parimal, loomulikul moel.

Muusika puudutab meid kõiki. Muusika võib tekitada meis meeldivaid tundeid, seda positiivset mõju saab teadlikult kasutada oma argielu kvaliteedi parandamisel.

Lisainfo: www.hkmuusikateraapia.ee

Helen Kivimägi Muusikaterapeut Helen Kivimägi Helen Kivimägi Muusikaterapeut

Eha Rüütel
Psühhoterapeut
Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 475 876
E-post eha.ruutel@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss, nõustamine, supervisioon 40 EUR

Keeled: eesti, inglise ja soome


Eha Rüütel on omandanud lahenduskeskse psühhoterapeudi kvalifikatsiooni Helsingi Psühhoteraapia Instituudis, on kaitsnud magistri- ja doktorikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Rootsis (Nordic School of Public Health), praegu töötab kunstiteraapia professorina Tallinna Ülikoolis.

Lahenduskeskne loovteraapia on suunatud tulevikule ja lähtub eeldusest, et lahenduste leidmiseks on probleemi põhjuste väljaselgitamisest olulisem selgitada välja soovitud olukord ning seada selged saavutatavad eesmärgid.  Otsitakse ressursse, tugevusi, toimetulekuvõtteid ja tegevusi, mis on varem edu toonud ning millest oleks kasu praeguses olukorras. Ollakse veendunud, et muutus on võimalik, muutused toimuvad kogu aeg ja võivad toimuda erineval moel. Lähtutakse põhimõttest, et klient on oma elu ekspert ning teraapiasuhet käsitletakse koostöösuhtena. Sõnaline suhtlus seansil kombineeritakse vajadusel pingest vabastava lihtsa kujundilise loomingulise tegevusega.

Lahenduskeskne loovteraapia aitab toime tulla
– erinevate elukriiside ja psühhosotsiaalsete tervisehäiretega
– häiretega pere-, töö- ja koolisuhetes
– kehaga rahulolematuse ja kehaimidži probleemide puhul
– lahenduste leidmisel oma potentsiaali rakendamist takistavates olukordades.

Lahenduskesksesse loovteraapiasse on oodatud täiskasvanud, teismelised ja grupid.

Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused Eha Rüütel Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused

Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia
Registreerimine vastuvõtule Telefon: 50 31103 Epost: valgusjavari@gmail.com
Vastuvõtu hind: Nõustamisseanss: 1 tund 70€, 1.5 tundi 90€. Pikemad seansid kokkuleppel.

 

Olen sertifitseeritud nõustaja-, hüpnoterapeut, rahvusvaheliselt sertifitseeritud „Andestamise Ring“ juhendaja ja neuro-lingvistiline programmeerimise (NLP) praktik. Olen lõpetanud psühho- ja hüpnoteraapia 3. aastase koolituse 2019a. Sertifitseeritud EUROTAS Transpersonaalse Assotsiatsiooni poolt.  Juhendan „Transpersonaalse Hingamise“ grupiseansse ning viin läbi „Andestamise Ring“ grupirituaale.
Rohkem infot minust ning teraapiatest kodulehel: nõustamisruum.ee ja
FB: nõustamisruum Valgus ja Vari.

Minu klientide kesksed teemad on suhted nii kodus, kui tööl, iseendaga puntras olemine (ärevushäired, depressioon) ning traumadega seotu.  

Meie igapäevaseid mõtteid ja tegusi juhivad lapsepõlves kogetud emotsioonid. Nõustamine on kliendile justkui terapeudi poolt uute suundade olemasolu kättenäitamine. Kõigil meil on oma harjumuste-, käitumiste- ja mõtete mustrid. Seetõttu ongi raske näha „puude taga metsa“. On ju vanemad meie esimesed täiskasvanud siin maailmas. Nii mees ja naine, nii ema ja isa. Seetõttu ka meie elu-vundament luuakse lapsepõlves. Kas aga maja, mis me hiljem peale ehitame ka sobitub selle vundamendiga või vundament majaga saame me teada siis, kui kasvame suuremaks

Kasutan teraapiaseanssidel nõustamist ning vajadusel kliendiga kokkuleppel hüpnoosi saamaks selgeks, millisel hetkel sai alguse sümptomi alge. Hüpnoteraapias saame läheneda inimese terviklikkusele. Kasutamaks ära teadmist, et meie alateadvus salvestab infot 24/7, saame läbi hüpnoteraapia läheneda inimese uskumustele, hirmudele ja mõttemustritele, mis on salvestatud alateadvusse. Teadvusel ei ole mälu, kogu info võetakse alateadvusest.

Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia Arne Laus Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia