Anni Kuusik

Anni Kuusik

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia 2-aastase väljaõppe ja praktiseerib kognitiivset käitumisteraapiat, skeemiteraapiat, EMDR traumateraapiat ning mindfulness ehk teadveloleku ning kaastunde praktikaid. Anni on omandanud ka Mindful Self-Compassion programmi kvalifitseeritud õpetaja tasemel “Trained Teacher”.

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioon või psühhoteraapia:
60min 100€
75min 125€
90min 140€
Paariteraapia (skeemiteraapia) seanss:
60min 120€
75min 150€
90min 175€
Info patsientidele: Kui teil on väljastatud perearsti poolt saatekiri, siis veenduge, et teil on olemas ka perearsti keskuse kontaktisiku email ja isikukood, mis võimaldab kliinilisel psühholoogil edastada peale psühhoteraapiateenuse osutamist perearstile krüpteeritult vastuse koos arvega. Perearsti saatekirjaga koos on omaosalus 60min puhul 50€, 75min 70€ ning 90min 90€
Info perearstidele: Kui väljastate enda patsientidele saatekirja kliinilise psühholoogi vastuvõtule või psühhoteraapiasse, lisage saatekirjale ka enda või pereõe/assistendi isikukood ja email, kuhu kliiniline psühholoog edastab krüpteeritult peale teenuse osutamist saatekirja vastuse, koos kirjeldusega/hinnanguga ning arve.
Patsiendid peavad lisaks perearsti saatekirjale tasuma ka omaosaluse, täpsemaks infoks kirjutage:  teadvelolek@gmail.com