Salongiõhtud Tervisekliinikus sügishooaeg 2016

Sügishooaega alustasime 27. septembril Tervisekliiniku spetsialistide kokkusaamisega, et pidada plaani ja saada tuttavateks uute tulijatega.

EMA KSENIA oli taas Tallinnas ja sisustas 25.oktoobri salongiõhtu. Meenutuseks, et Ema Ksenja on Jeruusalemma Õlimäe õigeusu kloostri kõrge kategooria nunn, 88 aastat vana, ilmiku elus olnud teadlane, psühholoog, Eestis sündinud, peamiselt elanud, õppinud ja töötanud Saksamaal ja Austraalias, oli peategelane edukas filmis ’Õlimäe õied’. Praegu annab psühholoogilist abi kirja teel, üksikutega ka telepaatiliste seanssidena, Eestis on tal ka kontakt-patsiente. Ema Ksenja oli taas  erksa vaimuga suurepärase vestleja, elutark, hea eesti keelga, huumorimeelne.

29.novembri salongiõhtu peaesineja KAJA REBANE rääkis Tervisekliiniku loodusterapeutide tegemistest (refleksoloogia, homöopaatia, erinevad massaažid jm) ja andis nõu, kuidas ennast lihtsate vahenditega ise abistada.

Tervisekliiniku Jõuluõhtu oli 27 detsembril. Oleme seekord koos VATEKiga (Eesti vaimse tervise ja heaolu koalitsioon). Õhtut aitavad sisustada LAGLE PAREK ja PEETER PIHLAK. Teemaks on Kultuurilooliste vahepeatustega palverännutee Piritalt Vana-Vastseliina http://www.palverand.ee/home/. Palverännu tee valmib samm-sammult piirkondi läbi kõndides, kohalikega sõbrunedes, ajalugu ja tänapäeva uurides, loodust nautides, parimat varianti valides. Tee ei ole veel päris valmis. Sammujad on Pirita Kloostri sõprade klubi liikmed, entusiastid, sest on tore ja huvitav kodumaaga pisiasjadeni tutvuda ja aina üllatusi eest leida. Lagle vaimustus kõige selle juures on nauditav ja külgehakkav.