Maria Kristiina Jõgi

Maria Kristiina Jõgi

Maria Kristiina Jõgi
Vaimse heaolu nõustaja

Teenused ja hinnad:

Seansi pikkus 1 tund.
Hind varasemale kliendile 50 eurot, uuele kliendile 60 eurot.

  • Vaimse heaolu nõustamine – vestlusteraapia, mis annab läbi eneseanalüüsi ja iseseisvate ülesannete täitmise kliendile kindla tunde, et ta vastutab ise oma elu ja heaolu eest ning saab oma elu soovitud suunas muuta, terapeut vaid toetab, juhendab ja annab tööriistad.
  • 32 peas oleva punkti massaaž – stimuleerimine kerge puudutusega, et vabastada vanad mõttemustrid (Access Bars)
  • Energeetiline korrastamine – keha energiakeskuste tasakaalustamine ja blokeeringute vabastamine. Aitab maandada stressipinget ning saavutada kiiresti vaimset ja füüsilist lõõgastust ja heaolutunnet.

Broneerimine:

Seansi broneerimiseks kirjuta meiliaadressil mariakristiina@gmail.com.

Palun anna seansi tühistamise vajadusest teada võimalikult aegsasti. Tühistamisel vähem kui 24 tundi enne seansi toimumisaega ole palun valmis tasuma pool seansi tasust, sest olen Sinu tulekuga arvestanud ja selle aja Sinu jaoks võtnud.

Tutvustus:

Minu huvi vaimse tervise ja heaolu valdkonna vastu sai alguse minu eneseotsingutest ja isiklikust teraapiakogemusest. Olen kokku puutunud raseduskriisinõustamise, pere- ja paariteraapiaga, psühhodraama ja konstellatsiooniga, meetoditest gestaltteraapia.

Esimeselt hariduselt olen filoloog, võõrkeele õpetaja ja tõlkija. Sain lapsevanemaks ja huvi lastekasvatuse ning lapse psüühilise ja füüsilise arengu vastu viis lapsehoidja õpinguteni (kutse tase 4 ). Töötasin mitu aastat lapsehoidjana oma lastehoidudes, edasi tuli loogiliselt õpetajatöö, kus sain ühendada psühholoogia- ja filoloogiaalased teadmised ja töö lastega. Viimastel aastatel olen rohkem keskendunud hariduslike erivajadustega laste toetamisele üks-ühele õpetaja ja tugiisikuna. Olen läbinud rida kursusi: vaimse heaolu nõustaja väljaõppe I ja II aste ning erinevad pedagoogilis-psühholoogilised lühikoolitused, sh autistlike ja ATH laste toetamine haridusasutuses, ja KiVa baaskoolitus.

Minu parim enesehoid on omaette aeg looduses koos koeraga, loodusfotode tegemine ja jagamine ning soolo- ja koorilaul.

Minu töökeeled on eesti, vene ja inglise keel.

Täiendav info:

Tallinna Ülikool Kirjalik tõlge, magistriõpingud
Tartu Ülikool inglise keel ja kirjandus, magistriga võrdsustatud kraad

FB, Instagram: Mänguvilla Teraapiad