Janika Sipsaka

Janika Sipsaka

Janika Sipsaka
Massöör, refleksoloog

Broneerimine:
Aja broneerimiseks kirjuta: janika.sipsaka@gmail.com

Teenused:

Klassikaline massaaž (1,5h)   60€
Tõhus kogu keha massaaž pealaest varbaotsteni, mille vältel saavad lahti harutatud ja leevendatud kuhjunud pinged ja valukohad. Pinge asendub tundega, justkui keha on saanud restardi, samm on kergem ja mõte värskem.

Selja-kaela erihool (1h)   40€
Vahel on tunne, et kogu keha ei vajagi massaaži, kuid selg, turi, kael ja pea on üle koormatud. Siis ongi õige aeg neile erihoolt pakkuda ja jätta kogu keha lihastöötlus tulevaseks korraks.

Aroomimassaaž (1h)   45€
Hellade silitavate võtetega terviklikku tunnet loov massaaž, millele annavad lisaväärtust võimsatoimelised eeterlikud õlid. Tõeliselt lõõgastav kogemus.

Laavakivi massaaž (1,5h)   60€
Silitavate võtete ja soojade laavakivide kombinatsioonis eriline kehahool. Tšakrate tasakaalustamise ja keha soojendamise kaudu harmooniat ja lõdvestust loov massaaž.

Refleksoloogia (1h)   40€
Refleksoloogia lähtub põhimõttest – osake peegeldab tervikut. Kehal on palju tsoone, kus väikesel alal peegeldub kogu organism. Nende tsoonide mõjutamine eemaldab blokeeringud keha isetervenemise teelt. Refleksoloogia teraapia mõjutab kogu organismi tervikuna.

Refleksoloogia toimed:

 • Aktiveerib lümfi- ja vereringet
 • Aktiveerib ainevahetust
 • Taastab hormonaalset tasakaalu
 • Leevendab stressi ja ärevust
 • Tasakaalustab närvisüsteemi
 • Tugevdab immuunsüsteemi
 • Parandab unekvaliteeti
 • Vaigistab valu (peavalu, seljavalu)
 • Aitab liigeseprobleemide ning lihaspingete korral
 • Raseduse ajal aitab keha sünnituseks ette valmistada
 • Leevendab beebi gaasivaevuseid

Refleksoloogia beebile (koduvisiit)
Sünd on beebile tohutu elumuutus – soe, turvaline ja kõikide vajaduste eest hoolitsev emaüsa vahetub avara, kuiva ja helevalge maailma vastu. Kohaneda on paljuga, sest kõhumaailmast tulles on siin kõik uus. Üsasisest paradiisiaega meenutab puudutus.

Puudutus on beebile sensoorse- ja kehatunnetusliku arengu jaoks ääretult vajalik. Seetõttu on beebile refleksoloogilise massaaži pakkumine igal juhul väga kasulik ja lõõgastav. Beebid saavad refleksoloogiast enim kasu gaasivaevuste korral. Beebi refleksoloogiline teraapia keskendub just nende tsoonide käsitlemisele, mis aitavad soolestiku tegevust tasakaalustada.

Spetsialisti tutvustus:

Olen inimese tundma õppimise teel tarkusi kogunud mitmete õpetajate käe all. Juba õige varakult oli selge, et see on minu kutsumus. Alustasin psühholoogia õpingutega. Sellele järgnesid õpingud homöopaatia, refleksoloogia ning massaaži erialal. Minu jaoks täiendavad kõik need teadmised üksteist ja aitavad näha tervikut. Mind kõnetab holistiline lähenemine.

Heaolu ja tervenemine saavad alguse lõdvestumisest. Stressis kehal puuduvad ressursid. Regulaarne massaaž ja enesega kontakti loomine toetavad jõudsalt mentaalset ja kehalist tasakaalu.  Tegelikult ei pea lõõgastava massaaži nautimiseks ootama keha häirekella ega otsima erilisi põhjendusi, see võib olla ka lihtsalt enesehool.

Oled lahkesti oodatud!