Kersti Jakobi

Kersti Jakobi

 

Kersti on kutsega kliiniline psühholoog (tunnistus nr 137842) ja kliiniline neuropsühholoog (tunnistus nr 137843). Lõpetanud Tartu Ülikooli kliinilise psühholoogia magistriõppe 2003.aastal.

Psühholoogina töötamise kogemust on Kerstil üle 10 aasta mitmes erinevas haiglas ja perearstikeskuses, kus ta on tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psühhiaatriliste ja neuroloogiliste probleemidega patsientide hindamise ja teraapiaga.

Nõustamisel ja teraapiatöös kasutab kognitiiv-käitumuslikku lähenemist (läbitud KKT baaskoolitus, hetkel terapeudi põhiväljaõppes), samuti kohaloleku ja enesehoolivuse (Mindfulness, Mindful Self-compassion) praktikaid. Kerstil on mitmekülgne kogemus grupitöö läbiviimisel kroonilise valu patsientidega.
Lisaks on ta võimeline teostama kognitiivsete funktsioonide hindamist (mh. omab testipaketi WAIS-III (Wechler Adult Intelligence Scale) eestikeelse versiooni kasutamisõigust) ja mälu- ja muude kognitiivsete probleemidega (sh dementsusega) seotud küsimuste teemalist nõustamist.
Registreerimine vastuvõtule:
E-post: jakobikersti@gmail.com
Tel: +372 56 63 11 63

Teenuse hind (alates 01.03.2023):

Esmane individuaalne konsultatsioon (kuni 1,5h)- 100€ (perearsti saatekirjaga 60€)
Nõustamine ja/või teraapia, korduv vastuvõtt (kuni 60 min) – 80€ (perearsti saatekirjaga 50€)
Koolitused ja grupitööd– kokkuleppel.
Keeled: eesti, inglise
NB! NB! NB!
Broneeringu kinnitamiseks on vajalik visiiditasu ettemaks. Broneeringust loobumise korral  tagastatakse ettemaks juhul, kui mitteilmumisest teatatakse ette vähemalt 24h enne kokkulepitud vastuvõtuaega. Hilisema etteteatamise puhul visiiditasu ei tagastata.