Minna Liisi Liivrand

Minna Liisi Liivrand

Minna Liisi Liivrand
Füsioterapeut

Teenused ja hinnad:
Füsioterapeudi vastuvõtt täiskasvanutele ja noorukitele
Esimene kohtumine 60 min – 55 €
Korduv vastuvõtt 45 min – 45 €

Broneerimine:
E-post: mllstuudio@gmail.com;
võimalus soetada teenus ka läbi Stebby keskkonna

Broneerimiseks saata e-mail lühikese probleemi kirjelduse ja pöördumise põhjusega. Teenuse tühistamisel teavitada enne teenuse toimumist vähemalt 24 h.

Spetsialisti ja teenuse tutvustus:

  • Füsioterapeut (lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia bakalaureuse eriala 2017. aastal)
  • Töökogemus: töötanud alates 2017. aastast füsioterapeudina nii rehabilitatsiooni kui ka taastusravi vallas järgmites asutustes: Põhja-Eesti Taastusravikeskus, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Keila Teraapiakeskus
  • Tegelenud valdavalt täiskasvanute ja noorukite skeleti- ja lihassüsteemi probleemidega nagu trauma- ja operatsioonijärgsed seisundid, ülekoormussündroomid, kroonilise valu sündroomid jm.

Füsioteraapia teenus sisaldab endas anamneesi võtmist, probleemi kaardistamist, individuaalse raviplaani koostamist (sh. harjutuskava), harjutuste sooritamist ja nõustamist

Oma töös pean kõige olulisemaks individuaalset lähenemist ning inimesest tervikpildi loomist, mis arvestab inimese vajadustega, tema suutlikkuse, võimaluste ja füsioloogiliste eripäradega. Soovin, et inimesed mõistaks oma terviseprobleemide tekkepõhjusi ning oleksid teadlikud erinevatest ravivõimalustest, mis toetavad paranemist ja ennetavad sarnaste murede taasteket. Enim huvitavad mind erinevad täiskasvanute skeleti- ja lihassüsteemi probleemid nagu traumajärgsed seisundid ning ülekoormusvigastustest taastumine, kuid mistahes probleem, mille lahendamisele saan abiks olla, on minu jaoks põnev väljakutse.

Diplomi koopiad ja kursuste list on Tervisekliiniku dokumentide hulgas
Keeled: eesti ja inglise

Täiendav info:
Olen täiendanud end aastate jooksul mitmetel erialastel täiendkoolitustel ning läbinud ka 2019. aastal lümfiterapeudi kursuse.