Mari Meesak

Mari Meesak

Olen lõpetanud Alar Krautmani Terviseakadeemia loodusravi terapeudi erialal.
1) Põhiliselt teen massaaži: valdan bioenergeetilist, klassikalist, vana-eesti massaaži ehk soonetasumist, aroomi- ja meemassaaži, vajadusel kasutan abiks kuppe. Oma töös kasutan Doterra terapeutilisi eeterlikke õlisid. Valdan energiatööd – kõikide oma seansside ajal loen kliendi energiaväljast teemasid, mis tähelepanu vajavad ning olen kogemusnõustaja.
Bioenergeetilise massaaži aparaadiga teen üldmassaaži, peamassaaži ja näohooldust. Lähemalt saab tutvuda selle massaažiga minu FB lehel.
2) Teine põhitegevus on hiroduteraapia (kaaniravi).
Minu jaoks on iga inimene täiesti unikaalne ja kordumatu, tervik. Kombineerin oma teadmisi ja oskusi vastavalt kliendi vajadustele. Lähenen kõigile personaalselt ja annan ka infot, millele mingi vaevus viidata võib. Minu eesmärk on julgustada neid tegema muutusi ning võtma vastutus enda elu eest enda kätesse. Olen alati kliendi jaoks kohal ja annan endast parima tema kõrgemaks hüvanguks.
Olen ka Reiki Meister, lisaks läbinud Natural Therapies reiki koolituse “Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus”, õppinud erinevaid vaimseid praktikaid , läbinud Methodraie kursuse jpm.
Hetkel õpin Herbaticumis, et pakkuda inimestele loodustooteid enda toetamiseks.
…………………………………………………………………………………………………………….
Kontakt: tel.55512348; e-post: aroomimaagia@gmail.com või läbi messengeri.
Vastuvõtu hind:
Massaaž:  70 € /1h (bioenergeetiline, aroomi),
100 € / 1,5h (klassikaline, bioenergeetiline koos kõhuga)
Kaaniravi:  75 € seanss 2-2,5h (sisaldab kuni 3 kaani, lisakaanid 5 €/tk).
Vastuvõtte teen teisipäeviti (ja neljapäeviti) Nõmme Tervisekliinikus ning muul ajal Kaasiku külas, Saue vallas.