Arne Laus

Arne Laus

Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia
Registreerimine vastuvõtule Telefon: 50 31103 Epost: valgusjavari@gmail.com
Vastuvõtu hind: Nõustamisseanss: 1 tund 70€, 1.5 tundi 90€. Pikemad seansid kokkuleppel.

 

Olen sertifitseeritud nõustaja-, hüpnoterapeut, rahvusvaheliselt sertifitseeritud „Andestamise Ring“ juhendaja ja neuro-lingvistiline programmeerimise (NLP) praktik. Olen lõpetanud psühho- ja hüpnoteraapia 3. aastase koolituse 2019a. Sertifitseeritud EUROTAS Transpersonaalse Assotsiatsiooni poolt.  Juhendan „Transpersonaalse Hingamise“ grupiseansse ning viin läbi „Andestamise Ring“ grupirituaale.
Rohkem infot minust ning teraapiatest kodulehel: nõustamisruum.ee ja
FB: nõustamisruum Valgus ja Vari.

Minu klientide kesksed teemad on suhted nii kodus, kui tööl, iseendaga puntras olemine (ärevushäired, depressioon) ning traumadega seotu.  

Meie igapäevaseid mõtteid ja tegusi juhivad lapsepõlves kogetud emotsioonid. Nõustamine on kliendile justkui terapeudi poolt uute suundade olemasolu kättenäitamine. Kõigil meil on oma harjumuste-, käitumiste- ja mõtete mustrid. Seetõttu ongi raske näha „puude taga metsa“. On ju vanemad meie esimesed täiskasvanud siin maailmas. Nii mees ja naine, nii ema ja isa. Seetõttu ka meie elu-vundament luuakse lapsepõlves. Kas aga maja, mis me hiljem peale ehitame ka sobitub selle vundamendiga või vundament majaga saame me teada siis, kui kasvame suuremaks

Kasutan teraapiaseanssidel nõustamist ning vajadusel kliendiga kokkuleppel hüpnoosi saamaks selgeks, millisel hetkel sai alguse sümptomi alge. Hüpnoteraapias saame läheneda inimese terviklikkusele. Kasutamaks ära teadmist, et meie alateadvus salvestab infot 24/7, saame läbi hüpnoteraapia läheneda inimese uskumustele, hirmudele ja mõttemustritele, mis on salvestatud alateadvusse. Teadvusel ei ole mälu, kogu info võetakse alateadvusest.