Airi Moor

Airi Moor

Valuteraapia, psühholoogiline nõustamine, kogemusnõustamine
Registreerimine tel: 56642784  või  sõnumiga FB lehel: Tunnete Varjud
Teraapia hind:  50 € /  1 tund

Olen õppinud Erakoolis Teadlik Mina Transpersonaalset Psühholoogiat ja Hüpnoteraapiat (2016- 2019). Lisaks kogemusnõustamise koolitus (2020) ja erinevad enesearengut soodustavad koolitused. Hetkel täiendan oma teadmisi anatoomia õppes ja kehapsühhoteraapias. Varasem pikaaegne töökogemus meditsiiniõena Vastsündinute intensiivravis.

Oma töös olen keskendunud inimese füüsilisele valule või haigussümptomile. Mina usun, et erinevad allasurutud valusad kogemused minevikust, emotsionaalsed traumad või leina kaotusvalu võivad aastaid hiljem kehas avalduda füüsilise sümptomina. Oma tegevuses olen keskendunud füüsilise valu algpõhjuste väljaselgitamisele, kasutades selleks meetodeid psühhoteraapiast, hüpnoteraapiast, meditsiinist ja enda tunnetusest.

Valuteraapia on teraapia läbi puudutuse. See annab võimaluse saada kontakti iseendaga, oma valu või hirmuga, tehes seda turvaliselt läbi soojuse ja hoituse.

Lisaks valuteraapiale pakun ka psühholoogilist nõustamist, kogemusnõustamist erinevate elukriiside teemal ja tunnetuslikku teraapilist kaela- ja turjamassaaži.