Vali teenuse ja hinna järgi

Reg: 55670025 või eva_ruberg@hotmail.com
Kosmeetiliste protseduuride teostamine: näohooldused, pediküür, depilatsioon, kulmuhooldused. Kompetents: Diplom Eesti Iluteeninduse Erakool (Eesti), eriala kosmeetik + täiendkoolitused + kogemus. Firma koduleht: https://murueittutred.wixsite.com/website.

Eva Ruberg Ökokosmeetik Eva Ruberg Eva Ruberg Ökokosmeetik

Ilona valib teraapilise seansi käigus just sellele kliendile sobiva ravimeetodi oma rikkalikust koolituste ja kogemuse pagasist. Kasutades iidseid idamaade tehnikaid, luues tasakaalu keha ja meele vahel, pannes kehas taas voolama energia.
Kui vajad juhatust, et:
– vabaneda stressist ja füüsilistest pingetest
– leida endas tasakaal
– suurendada ome enesekindlust
– tugevdada emotsionaalset ja füüsilist elujõudu
– vabaneda kinnijäänud mõttemustritest
…siis oled oodatud IL teraapiasse.

Loe täpsemalt terapeudist: http://www.colorsstudio.ee/

Registreerumine vastuvõtule: +372 56611184; E-post: ilona@colorsstudio.ee
Vastuvõtu hind: terraapia/massaaž 60 minutitt 50€, 90 minutit 70€
Töökeeled: eesti ja inglise

Ilona Leppik massöör/terapeut Ilona Leppik Ilona Leppik massöör/terapeut

Registreerimine vastuvõtule
Telefon +372 510 7555
E-post: sigrid@kogemused.ee

Vastuvõtuhind
Kogemusnõustamine 25 EUR (kestus 60’)
Loovteraapiad (kunsti suunaga) 35 EUR (kestus 90′)

Kogemusnõustamise teemadeks on ärevus, läbipõlemise sündroom ja stressihäire. Olen läbinud kogemusnõustaja väljaõppe ja läbi töötanud enda taastumisloo ning toetan keerulises olukorras inimesi. Kogemusnõustamine on sarnase kriisikogemuse või tervisehäirega isikute vahel toimuv teadmiste ja kogemuste vahetus ning nõustamine eesmärgiga toetada tervisehäirega toimetulekut, suurendada motivatsiooni ja enesekindlust ning pakkuda kogemuslikku emotsionaalset, sotsiaalset ning praktilist tuge.

Loovterapeudina viin läbi vaimse tervise probleemide korral grupi- ja individuaalteraapiat nii laste kui täiskasvanutega. Oman Tallinna Ülikooli magistrikraadi kunstiteraapiates. Olen varasemalt töötanud rehabilitatsioonis ja praktiseerinud erinevates asutuses (Aarika OÜ, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kunstigümnaasium, Astangu Rehabilitatsiooni Keskus, Benita Kodu).

Rakendan kogemusgruppides loovterapeutilist lähenemist: https://kogemused.ee/.

Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut Sigrid Tammiste Sigrid Tammiste Kogemusnõustaja, loovterapeut

Registreerimine: +372 5662 9246 Kersti.kelder@gmail.com
Vastuvõtu hind:
Lapsed 35€ / 60 minutit
Täiskasvanud 45 € /60 minutit
Grupid – 70 € / 60 minutit

Olen hariduselt õpetaja, lõpetasin Tallinna Pedagoogise Instituudi 1986. Töötasin õpetajana Tallinna 8. Keskkoolis 13 aastat, millest viimased 3 kooli direktorina (1985-1995-1997).
Vaatamata põnevale karjäärile tundsin, et ma ei ole seal, kus tahaksin olla. Algasid eneseotsingud, mille käigus jõudsin Eesti kaitseväkke, kus töötasin Mereväe Staabi personali spetsialisti ja juhina 10 aastat (1997-2007).
Edasi kaitseministeeriumisse (2007-2010), kust avanesid võimalused panna end proovile ja saada uusi kogemusi rahvusvahelises töökeskkonnas Ukrainas ja NATO Professional Develpoment Program juhina (2010-2014).
Tagasi Eestisse jõudes oli mul siht enam-vähem selge, kuhu peaksin liikuma: töö inimestega, nende toetamine, nõustamine, tervendamine.
Oma töös Mattiase põhikoolis õppejuhi ja õpetajana 2015-2016 puutusin kokku hariduslike erivajadustega lastega. Enesetäienduseks läbisin Tartu Ülikooli täiendusõppeprogrammi HEV (hariduslike erivajadusega) õpilane koolis (2016). Töö käigus tajusin nii laste kui nende vanemate valu. Seda oskan nüüd öelda, et see, mida ma koolis nägin, olid vaid sümptomid, mille põhjustajate juured ulatuvad kaugele laste lapsepõlve, nende vanemate lapsepõlve.
Ja nii, järkjärgult jõudsin äratundmisele, et see mis mind päriselt huvitab, on inimene kui indiviid täies terviklikkuses oma mineviku, päritud käitumismustritega, oma unistuste ja ambitsioonidega, oma valusate kohtade ja pimedate nurkadega.
Ja minu jaoks oli loogilise sammuna asuda õppima Transpersonaalse teraapia ja hüpnoteraapia erakoolis “Teadlik Mina”, mille lõpetasin 2019 (2016-2019).
Paralleelselt õpingutega olen töötanud klientide ja grupinõustamisega.

Minu töö suunad:
Psühhoteraapia: Sa ei saa aru, mis toimub ja miks toimub, Sul on hirmud, foobiad, suhted ei toimi, tööl ei laabu. Sa ei saa aru, kuidas Sa taas oled olukorras, kuhu Sa arvasid, et enam ei sattu. Sul on kehalised vaevused, sõltuvused. Need on teemad, mida saab ja tulebki lahti arutada juurtasandini välja, et alateadvuse tasandil vabaneda vanadest mustritest, leida vastuseid aastaid painanud küsimustele, end vabastada ja taasavastada.
Mindfullness lastega ja laste ärksameelsuse arendamine: Ole kohal, nüüd ja praegu. Seda on kerge öelda, eriti lapsele, kuid kuidas õppida kohal olema? Selleks on olemas mitmed tööriistad, mida saan jagada, õpetada ja neid koos harjutada. Need tööriistad annavad Sulle parema keskendumise, tasakaalukuse, käepärased tehnikad sisemise rahuni jõudmiseks.
Regressiooni teraapia (rännakud): me kõik kanname mineviku mustreid ja mingil põhjusel alateadvusele teadaoleval põhjusel teeme asju nii ja mitte teisiti. Kas ei oleks huvitav minna rännakus uurima oma juuri ja põhjuseid.
Andestamise ringide juhendamine: andestamisega tervendad Sa ennekõige iseennast, kusjuures iseendale andestamine on selles protsessis kõige enam väljakutset pakkuv osa. Tihti on valu tekitajale raske otsa vaadata, vahel ei ole see enam võimalik, kuid andestamise ringis saab selle protsessi läbi teha, terviklikult ja mis peamine, anonüümselt.
Nõustamine kui preventiivne meede hoida end ja oma lähedasi tervetena. Kõhkled endas, kahtled oma otsustes, kõik teised ajavad närvi ja on süüdi? Eneseavamine kriitikavabas, usaldusväärses ja turvalises õhkkonnas, kus nõustajana annan tagasisidet, peegeldan ja suunan Sind Sinu eneseanalüüsis Sinu jaoks parimate otsuste ja lahendusteni. Kõik vastused on Sinus olemas, on vaid vaja osata need üles leida.
Kui mu enda areng Sind kõnetas ja tunned, et olen see, kes saab oma kogemuse ja teadmistega Sind aidata, siis helista julgelt!

Kersti Kelder Psühholoogiline nõustaja Kersti Kelder Kersti Kelder Psühholoogiline nõustaja

Kersti on kutsega kliiniline psühholoog (tunnistus nr 137842) ja kliiniline neuropsühholoog (tunnistus nr 137843).
Kersti on lõpetanud Tartu Ülikooli kliinilise psühholoogia magistriõppe 2003.aastal.
Psühholoogina on ta töötanud peamiselt neuroloogilise taastusravi keskustes ja rehabilitatsiooniteenust pakkuvates asutustes (mh. Ida-Tallinna Keskhaigla, AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus, AS Benita Kodu, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla). Igapäevases töös on kogunenud palju kogemusi erinevate neuroloogiliste häirete, samuti meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psühhiaatriliste probleemidega patsientide hindamisel ja nõustamisel.

Nõustamisel ja teraapiatöös kasutab ta kognitiiv-käitumuslikku lähenemist (läbitud KKT baaskoolitus), samuti kohaloleku ja enesehoolivuse (mindfulness, mindful self-compassion) praktikaid. Kerstil on pikaajaline kogemus grupitöö läbiviimisel kroonilise valu patsientidega.
Lisaks on ta võimeline teostama kognitiivsete funktsioonide hindamist (mh. omab testipaketi WAIS-III (Wechler Adult Intelligence Scale) eestikeelse versiooni kasutamisõigust) ja mälu- ja muude kognitiivsete probleemidega (sh dementsusega) seotud küsimuste teemalist nõustamist.
Nõustamisele oled oodatud, kui sind vaevab mõni järgnevatest teemadest:
– meeleolu alanemine, madal enesehinnang
– erinevad ärevushäired (või kahtlus nendele)
– stress ja emotsionaalne pinge
– probleemid suh(e)tes
– isiklik vaimne areng
– kahtlused enda mälu- ja/või tähelepanu- ning keskendumisvõimes
Registreerimine vastuvõtule:
E-post: jakobikersti@gmail.com
Tel: +372 56 63 11 63

Teenuse hind:
Esmane individuaalne konsultatsioon (kuni 1,5h)- 75€
NB! Nõustamine ja/või teraapia 1 x (kuni 60 min) – 50€ (perearsti saatekirjaga 20€)
Kognitiivsete funktsioonide uuring (kuni 5h, sisaldab tagasisidet) – 180€
Koolitused ja grupitööd– kokkuleppel.
Keeled: eesti, inglise

Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog Kersti Jakobi Kersti Jakobi kliiniline psühholoog ja neuropsühholoog

Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia
Registreerimine vastuvõtule Telefon: 50 31103 Epost: valgusjavari@gmail.com
Vastuvõtu hind: Nõustamisseanss: 50€ 1h; 70€ 1,5h. Pikemad seansid kokkuleppel.

Olen sertifitseeritud nõustaja-, hüpnoterapeut, rahvusvaheliselt sertifitseeritud „Andestamise Ring“ juhendaja ja neuro-lingvistiline programmeerimise (NLP) praktik. Olen lõpetanud psühho- ja hüpnoteraapia 3. aastase koolituse 2019a. Sertifitseeritud EUROTAS Transpersonaalse Assotsiatsiooni poolt.  Juhendan „Transpersonaalse Hingamise“ grupiseansse ning viin läbi „Andestamise Ring“ grupirituaale.
Rohkem infot minust ning teraapiatest kodulehel: nõustamisruum.ee ja
FB: nõustamisruum Valgus ja Vari.

Minu klientide kesksed teemad on suhted nii kodus, kui tööl, iseendaga puntras olemine (ärevushäired, depressioon) ning traumadega seotu.  

Meie igapäevaseid mõtteid ja tegusi juhivad lapsepõlves kogetud emotsioonid. Nõustamine on kliendile justkui terapeudi poolt uute suundade olemasolu kättenäitamine. Kõigil meil on oma harjumuste-, käitumiste- ja mõtete mustrid. Seetõttu ongi raske näha „puude taga metsa“. On ju vanemad meie esimesed täiskasvanud siin maailmas. Nii mees ja naine, nii ema ja isa. Seetõttu ka meie elu-vundament luuakse lapsepõlves. Kas aga maja, mis me hiljem peale ehitame ka sobitub selle vundamendiga või vundament majaga saame me teada siis, kui kasvame suuremaks

Kasutan teraapiaseanssidel nõustamist ning vajadusel kliendiga kokkuleppel hüpnoosi saamaks selgeks, millisel hetkel sai alguse sümptomi alge. Hüpnoteraapias saame läheneda inimese terviklikkusele. Kasutamaks ära teadmist, et meie alateadvus salvestab infot 24/7, saame läbi hüpnoteraapia läheneda inimese uskumustele, hirmudele ja mõttemustritele, mis on salvestatud alateadvusse. Teadvusel ei ole mälu, kogu info võetakse alateadvusest.

Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia Arne Laus Arne Laus Psühholoogiline nõustamine ning hüpnoteraapia

Registreerimine vastuvõtule: tel: 513 48 59;  E-post: arno.baltin@gmail.com
Vastuvõtu hind: lepituskohtumine paarile 80€; teised teenused kokkuleppel
Töökeeled: eesti, inglise, vene, läti

Lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal psühholoogi – psühholoogia õpetajana. On töötanud sotsiaalsete oskuste koolitajana ja õppejõuna Eesti ülikoolides. Praegu ametis Tallinna Ülikoolis, kus loeb akadeemilisi kursusi läbirääkimistest, lepitamisest, ajajuhtimisest, rühmatöö meetoditest.

On õppinud suhtlemisoskuste treeneriks.

Toetanud eri valdkondade spetsialiste kuulamisoskuste, intervjueerimisoskuste, läbirääkimisoskute, lepitamisoskuste väljaõppel.
On õppinud lepitajaks ja lepitamisoskuste koolitajaks Arthur Trosseni käe all (Integrierte Mediation e.V.)

Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Ühingu kaudu õppinud Motiveerivat Intervjueerimist ja MI oskuste edasi õpetamist.

Teenused Tervisekliinikus:

Läbirääkimised

Perelepitus – lahutusega seotud vaidluste lahendamise toetamine kolmanda neutraalse osapoolena.

Töökohalepitus – töökeskkonnas tekkinud vastuolude lahendamise toetamine  kolmanda neutraalse osapoolena.

Tõhusam ajajuhtimine – nõustamine, ajahätta sattunule lahenduste otsimisel toeks olemine Motiveeriva Intervjueerimise abil.

Teabe visualiseerimise vahendid – meelekaart, mõistekaart.

Võimalik tellida seminare või loenguid
* ajajuhtimisest
* läbirääkimistest
* kuulamisoskusest

Arno Baltin Psühholoog (läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö, meelekaart. mõistekaart) Arno Baltin Arno Baltin Psühholoog (läbirääkimised, lepitus, ajajuhtimine, rühmatöö, meelekaart. mõistekaart)

Registreerumine vastuvõtule: E-post: ande@tegevusterapeut.ee

Vastuvõtu hind: Tegevusteraapia lapsed/täiskasvanud 35 eur Perenõustamine 45 eur Vaata täpsemalt hindu: https://tegevusterapeut.ee/tegevusteraapia-hinnad/

Töökeeled: eesti ja inglise

Loe täpsemalt terapeudist: https://tegevusterapeut.ee/vaimse-tervise-tegevusterapeut-terapeut/

Lihtsustatult öeldes keskendub tegevusteraapia sellele valdkonnale kliendi elus, milles iseseisva ja rahuldust pakkuva toimimise saavutamine või hoidmine on talle oluline ning mis mängib tema elus tähtsat rolli.

Tegevusterapeudid on spetsialiseerunud väga erinevatele valdkondadele, mina töötan nii täiskasvanutega vaimse tervise valdkonnas kui lastega, kelle teraapia on laiem, arvestades lapse terviklikku arengut vastaval eluetapil.

Täiskasvanute vaimse tervise tegevusteraapias võivad valdkondadeks, millega tegeletakse, olla näiteks enesehinnang, suhtlusoskused, sotsiaalsed rollid, osalemine tööelus, laste eest hoolitsemine, suhted teiste inimestega, kaasatus ühiskonnaellu, eneseregulatsiooni võime, enese vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemine, kehataju, stressijuhtimine, unerütm, kognitiivsed võimed jpm.

Mõned näited tegevustest, mis on omased vaimse tervise tegevusteraapiale:

 • Töö emotsioonidega
 • Lõdvestustehnikate õppimine ja harjutamine
 • Suhtlemisoskuse treenimine, rollimängud
 • Loovtegevused
 • Igapäevategevuste analüüsimine kognitiiv-käitumusliku viiteraami põhjal

Loe lähemalt: täiskasvanute tegevusteraapia.

Tegevusteraapia lastega on suunatud lapse toetamisele ja arendamisele eluvaldkondades ja tegevustes, milles ta vajab edukaks iseseisvaks toimetulekuks kas täiendavaid oskuseid, nõustamist, tegevuseelduste arendamist, keskkonna kohandamist või abivahendite kasutuselevõttu.

Sinu lapsel võib olla abi tegevusteraapiast, kui…

 • Lapse areng pole olnud eakohaselt ootuspärane
 • Lapsel on füüsiline puue
 • Lapsel on meeleolu- ja käitumisprobleemid
 • Lapsel on õpiraskus
 • Lapse sotsiaalsed oskused vajavad järeleaitamist

Loe lähemalt: tegevusteraapia lastega.

Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine Ande Etti Ande Etti Tegevusterapeut Teraapia täiskasvanutele, lastele ja noorukitele, perenõustamine

Algi Samm
Psühholoogiline nõustamine ning paari-ja pereteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 19 402
E-post algi.samm@mail.ee
Vastuvõtu hind: seanss 50 € (50 minutit)


Paari- ja pereteraapia annab võimaluse turvalises teraapiakeskkonnas keskenduda ja leida lahendusi abivajajale tähtsates lähisuhetes tekkinud probleemidele seoses paarisuhtega, lapsevanemaks olemisega, päritolu perekonna liikmetega jt oluliste inimestega. Algi on aastaid töötanud pereterapudina ja psühholoogilise nõustajana, ta on täiendanud end tunnetekeskse paariteraapia, teadliku raseduse ja sünnitoetuse valdkonnas, samuti erinevates loovteraapia meetodites ja ta on Eesti Pereteraapia Ühingu liige.

Algi juhendab ka Kundalini joogat, on süvenenud traditsiooniliste tarkuste tundmaõppimisse ja on kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoriväitekirja teemal “Laste vaimse tervise seosed peresuhetega” (filosoofiadoktori kraad).

Algi Samm Psühholoogiline nõustamine ning paari- ja pereteraapia Algi Samm Algi Samm Psühholoogiline nõustamine ning paari- ja pereteraapia

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia 2-aastase väljaõppe ja praktiseerib kognitiivset käitumisteraapiat, skeemiteraapiat mindfulness ehk teadveloleku ning kaastunde praktikaid. Anni on omandanud ka Mindful Self-Compassion programmi kvalifitseeritud õpetaja tasemel “Trained Teacher”.

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Teenuse hind:
Individuaalne kliinilise psühholoogi esmane konsultatsioon 90 min 85€, psühhoteraapia seanss 60 min 55€, 75min 70€, 90min 80€

 • Registreerumiseks saata kiri koos kontaktandmetega (nimi, email, telefon) aadressile: teadvelolek@gmail.com
Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused Anni Kuusik Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused

Ave Orgulas
Lastepsühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 64 56 41
E-post orgulasave@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamise seanss 35 EUR (45 min)

Arenguülesanded on kõigile lastele sarnased, nende õpetamine võib aga vajada individuaalset lähenemist. Arenguülesannete kohaselt tuleb vanemal võimaldada ja lapsel õppida erinevates olukordades toimetulekut nii, et kõik osapooled end hästi tunneksid.  Kui teie lapsevanemana olete omaltpoolt  selleks kõik teinud  ja teil on siiski tekkinud küsimusi lapse käitumise kohta, siis andke endast julgesti teada. Teadmised väikelaste unevajadusest, söömisharjumustest, läheduvajadusest aitavad vanematel lapse vajadusi paremini mõista ning nutuga toime tulla.  Tekkinud olukorra analüüsimine on esimene samm võimalikuks muutuseks. Mõnikord piisabki ainult vanema ja nõustaja omavahelisest vestlusest ning lapse käitumine paraneb.  Kui teid on abi küsima  suunanud kool või lasteaed, siis paluge sealt vastuvõtule tulles kaasa ka lapse iseloomustus.

Ave Orgulas Lastepsühholoog Ave Orgulas Ave Orgulas Lastepsühholoog

Erik Rüütel
Psühholoog
Registreerimine vastuvõtule:
E-post: erik@addicere.com Tel: 5615 1218
  Vastuvõtu hind: nõustamisseanss 120 EUR (90 min)
Keeled: eesti, inglise ja vene

Erik Rüütel on psühholoog, koolitaja, kogenud juht ja TLÜ ühiskonnateaduste doktorant.

Ta on töötanud kliinilise psühholoogina Lääne-Tallinna Keskhaiglas 2005-2006, juhtinud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana 2006-2009 ja suunanud õigusrikkujate taasühiskonnastamist, Tallinna Vangla direktori asetäitjana 2009-2012 ning töötanud korrektsiooni-, kommunikatsiooni- ja kriisipsühholoogia lektorina Sisekaitseakadeemias 2012-2018. Erik on olnud 2018-2020 AS Medical Pharmacy Groupi (Meravita) kommertsdirektor ja on alates 2020 Sisekaitseakadeemia rahvusvahliste suhete ja arendusosakonna juhataja.

E. Rüütel on raamatu “Korrektsioonipsühholoogia: Tähed kaevu sügavuses” (2019) autor, mitme teadusliku artikli autor ja kaasautor, mitme Eesti riikliku sotsiaalstrateegia ja rahvusvaheliste tsiviilmissioonide ekspert ja Colorado University of the Rockies Professional School of Psychology külalislektor.

E. Rüütli psühholoogilise abi suund on kognitiiv-käitumuslik ja aitab vastuseid leida oma mõtete ja tunnetega ummikusse jooksnud inimestel. Psühholoogiline nõustamine on privaatne ja kestab 1,5h ja lahendus leitakse 2-6 korraga.

E. Rüütli käest on abi saanud Z-generatsiooni noored, rahvusvahelised tippspetsialistid, kogenud ärimehed, juhid ja tuntud poliitikud.

Psühholoogilise abi teemad:

Tööalased suhted ja juhtimine
– keeruliste kolleegidega suhtlemine ja enesekehtestamine
– esinemise enesekindluse ja ettekande mõjususe loomine
– kuidas ületada hirme ja ärevust tööl
– kuidas omandada sisemine tasakaal tööl ja kodus
– töö tulemuslikkuse ja fookuse tõstmine

Paarisuhted
– lahkuminekust kergem toimubumine
– kommunikatsiooniprobleemid suhtes
– sobiva partneri leidmine ja hoidmine
– füüsilise kontakti parandamine

Laste kasvatamine
– sõltuvusprobleemide kontrolli alla saamine
– murdeealiste risikikäitumise ärahoidmine
– murdeealiste sotsialiseerumise arendamine
– noorte suhted omavahel

Personaalne areng
– hirmudest ja foobiatest vabanemine
– ärevuse alandamine
– süütundest vabanemine
– kuidas planeerida oma elu erinevaid külgi ja elada õnnelikumalt

Rohkem infot – https://erik.ruutel.eu

Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine Erik Rüütel Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine

Helen Kivimägi
Muusikaterapeut

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5561 5905
E-post helen.kivimagi@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalseanss 40 EUR (1,5 tundi)
 • Grupiseanss (kuni 10 inimest) 15 EUR (1,5 tundi)
 • Võimalikud kokkulepped

Helen Kivimägi on magistrina lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (dirigeerimine), millele lisaks on ta kõrvalerialana läbinud 3-aastase muusikaterapeudi kutseõppe (algkursus Tallinna Ülikoolis, põhikursus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias).

Ta on täiendanud end mitmetel muusika- ja loovteraapia-alastel kursustel erinevate lektorite juhendamisel:
– Prof. Dr. Hans- Helmut Decker-Voigt(Saksamaa) – Muusikateraapia (2009)
– Alice Pehk – Sissejuhatus BMGIM teraapiasse (2010)
– Benedikte B. Scheiby (USA) – Analüütiline muusikateraapia (2011)
– Barbara Nordstrom- Loeb (USA) – Liikumisteraapia ( 2011)
– Jaan-Karl Klasmann (Austria) – Hääleteraapia (2011)
– Marie Luise Geiss (Saksamaa) – Saviteraapia (2011)
– Imke Mc Murtrie (Saksamaa) – Hääle- ja kehatöö (2014)

Muusikateraapia kasutusvaldkond on väga lai, hõlmates nii meditsiini kui inimese tavaelu valdkondi (stress, eneseteadvustamine, eneseareng, tundeelu- ja suhteprobleemid).

Muusikateraapia on protsess, kus kliendi ja terapeudi suhtlemiskeeleks on peamiselt muusika, et säilitada, taastada ja parandada kliendi tervist (nii füüsilisest, sotsiaalsest, emotsionaalsest, intellektuaalsest kui vaimsest aspektist). Muusika on selles protsessis liikumapanevaks jõuks.

End muusika kaudu väljendades ja helidega suheldes saavad psüühikas käivituda sügavad loomingulised protsessid. Sümbolitena võivad ilmuda ootamatud materjalid, mis võivad olla pikalt alateadvusesse surutud ja energiat pärssinud. Muusikalistest tähelepanekutest, tajudest ja kogetust tekkib ilmunud materjalile uus tähenduste süsteem. See aitab kogetut läbi töötada ja probleemset materjali uues valguses näha. Taastub hingeline tasakaal ja harmoonia, maha jäävad pinged, piirangud ja takistused. Meie psüühika saab toimima hakata oma parimal, loomulikul moel.

Muusika puudutab meid kõiki. Muusika võib tekitada meis meeldivaid tundeid, seda positiivset mõju saab teadlikult kasutada oma argielu kvaliteedi parandamisel.

Lisainfo: www.hkmuusikateraapia.ee

Helen Kivimägi Muusikaterapeut Helen Kivimägi Helen Kivimägi Muusikaterapeut

Eha Rüütel
Psühhoterapeut
Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 475 876
E-post eha.ruutel@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss, nõustamine, supervisioon 40 EUR

Keeled: eesti, inglise ja soome


Eha Rüütel on omandanud lahenduskeskse psühhoterapeudi kvalifikatsiooni Helsingi Psühhoteraapia Instituudis, on kaitsnud magistri- ja doktorikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Rootsis (Nordic School of Public Health), praegu töötab kunstiteraapia professorina Tallinna Ülikoolis.

Lahenduskeskne loovteraapia on suunatud tulevikule ja lähtub eeldusest, et lahenduste leidmiseks on probleemi põhjuste väljaselgitamisest olulisem selgitada välja soovitud olukord ning seada selged saavutatavad eesmärgid.  Otsitakse ressursse, tugevusi, toimetulekuvõtteid ja tegevusi, mis on varem edu toonud ning millest oleks kasu praeguses olukorras. Ollakse veendunud, et muutus on võimalik, muutused toimuvad kogu aeg ja võivad toimuda erineval moel. Lähtutakse põhimõttest, et klient on oma elu ekspert ning teraapiasuhet käsitletakse koostöösuhtena. Sõnaline suhtlus seansil kombineeritakse vajadusel pingest vabastava lihtsa kujundilise loomingulise tegevusega.

Lahenduskeskne loovteraapia aitab toime tulla
– erinevate elukriiside ja psühhosotsiaalsete tervisehäiretega
– häiretega pere-, töö- ja koolisuhetes
– kehaga rahulolematuse ja kehaimidži probleemide puhul
– lahenduste leidmisel oma potentsiaali rakendamist takistavates olukordades.

Lahenduskesksesse loovteraapiasse on oodatud täiskasvanud, teismelised ja grupid.

Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused Eha Rüütel Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused

Kaie Ojassalu
Mänguterapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon +372 51 62 199
E-post ojassalukaie@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 35 EUR (1 tund)
 • Järgnevad kohtumised 25 EUR (1 tund)

Vastuvõtu ajad:

 • Esmaspäev 16:00-19:00 ja kolmapäev 14-17

Olen läbinud Annely Sootsi Tervisekooli mänguterapeudi väljaõppe. Magistrikraadi kaitsesin Tallinna Ülikoolis eripedagoog-nõustaja erialal. Lisaks olen läbinud erinevaid lapse arengut käsitlevaid täiendkoolitusi Tartu Ülikoolis, samuti pean enesetäiendamisel oluliseks läbitud välislektorite loenguid.

Mänguteraapia lapse toetajana:

Mänguteraapia saab lapsele toeks olla erinevate stressitekitavate sündmuste ja kogemuste läbitöötamisel, viha või hirmuga toimetuleku õpetamisel, käitumis- ja õpiprobleemide puhul, parema enesehinnangu toetamisel, empaatia arendamisel. Mänguteraapia abil arendab laps oma suhtlemisoskust, õpib väljendama oma tundeid, kohandama oma käitumist, arendab sotsiaalseid- ja probleemilahendusoskusi.

Rohkem infot mänguteraapia kohta: http://www.tervisekool.ee/manguteraapia

Kaie Ojassalu Mänguterapeut Kaie Ojassalu Kaie Ojassalu Mänguterapeut

Karis Ross
Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistilise regressiooni terapeut (kutsetunnistus nr. 114687)

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 51 26 091
E-post karistaran@gmail.com
www.karisross.ee


Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada oma unistuste elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled.

Holistiline regressiooniteraapia sobib hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, tervenemiseks ja kasvamiseks. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis Imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele imelisele poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinuga/ Teiega kohtumist avatud südame ja siira huviga.

Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut Karis Ross Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut

Katre Abel
Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon + 372 5656 0028
E-post loodushing@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Näohoolitsus – puhastus, koorimine, mask, massaaž 40 EUR (60min)
 • Kosmeetiline Facelifting massaaž 40 EUR (60min)
 • Näohoolitsus + Facelifting massaaž 60 EUR (90min)
 • Kehakoorimine ja mähis 45 EUR (60min)

Keeled: eesti ja inglise


Olen lõpetanud Herbaatika ja fütoteraapia kooli, erialal herbaatika ja holistiline ettevõtlus (Tunnistus nr 26) ning Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli, erialal ökokosmeetik, loodusspaa terapeut (Tunnistus nr 4262019).

Hooldustes ja protseduurides kasutan värskeid, kohapeal valmistatud tooteid, milledes pole kahjulikke lisa- ja säilitusaineid.  Taimed korjan puhtast loodusest ja kuivatan ise, nendest teen kompresside tõmmised, koorijad, kreemid, õlid. Koorijates ja maskides leidub meie toidulaualt hästi teada ja tuntud aineid ja vilju mahetoodangust, nt kaerahelbed, banaan, avokaado jne. Taimedest kasutan nt saialille, salveid, metskibuvitsaõisi, ristikut, raudrohtu, angervaksa, nõmmliivateed, melissi jt. Toorained on valitud silmas pidades nende vitamiinide, mineraalide ja aminohapete sisaldust naharakke uuendavaks toimeks.

Iga näohoolduse juurde kuulub veel lõõgastav näo- ja dekolteemassaaž, mis on väga oluline osa kogu hoolitsuse juures. Meie näkku koguneb pingeid, millede vabastamine on sügavalt lõõgastav ja sageli ka elukvaliteeti oluliselt parandav kogemus.

Kosmeetiline facelifting näomassaaz on näolihaste massaaž, mis tõstab nende toonust, aktiviseerib näo lümfi- ja vereringet, mis kõige tulemusena ennetab näo nö allapoole vajumist ja ebasümmeetrilisust.

Oodatud on igas eas naised ja mehed.

Ja midagi veel … Elu teevad rikkaks need asjad, mida ei saa taltsutada, programmeerida. Sinu juurde tulevad just need võimalused, inimesed, taimed, viljad, marjad vms, mis on just sel hetkel “õhus” sinu hüvanguks. Sellises määramatuses on võlujõud, usalda. Taimed tervendavad meid füüsiliselt, kuid neil on ka suur osa meie energeetika korrastamisel, soovide manifesteerimisel, sõnumite, märkide ja juhatuse näol.

Katre Abel Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut Katre Abel Katre Abel Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja Kärt Kase Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Kristina Jantson
Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56561534
E-post kristinajantson@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 25 EUR
 • Edaspidised kohtumised 20 EUR

Kristina Jantson teeb Hiina loodusravile toetudes mitmesuguseid organismi tasakaalustavaid toiminguid. Kasutatavad meetodid nagu näiteks massaaž või moksibustsioon (energiapunktide ja kanalite soojendamine) valitakse vastavalt vajadusele.

Hiina loodusravi tehnikaid kasutades on võimalik organismi reguleerida (sagedaste külmetushaiguste, seedimisprobleemide, pideva väsimuse, stressi, ka depressiooni puhul) ning seiskumisi kõrvaldada (näiteks mitmete naistehaiguste, kroonilisteks muutunud põletike, õla- ja seljavalude jm puhul).

Eesmärgiks on aidata leida ja tugevdada neid võimalusi, mis igas inimeses endas terviseseisundi taastamiseks olemas on.

Kristina Jantson Hiina loodusteraapia Kristina Jantson Kristina Jantson Hiina loodusteraapia

Merle Vau
Personaalne joogaõpetus

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 11 990
E-post merlevau@hotmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esimene tund, konsultatsioon 50 EUR (90 min)
 • Edaspidised tunnid 40 EUR (60 min)

Vastuvõtud E-R kell 9.30-17.00


Personaalne õpetus ehk isiklik praktika

 • haiguste ennetamiseks (oma tervise tugevdamiseks)
 • haigusega toime tulemiseks (kannatuste vähendamiseks)
 • tervenemiseks, olenevalt inimesest

Miks on isiklik kava hea?

 • Individuaalne lähenemine on võrreldes grupitööga tunduvalt efektiivsem. Tehes iga päev natuke (10-15 min) just sinule vajalikku praktikat on tulemused kiiremad tulema kui kord nädalas käia grupitunnis!
 • See võimaldab parimal moel arvesse võtta praktiseerija omadusi, oskusi, võimalusi ja soove. Nii jõutakse kõige targemat teed pidi eesmärgile.

Jooga üks väärtuslikemaid panuseid on toetada tervenemist. Jooga aitab tervenemist nii keha, hingamise, mentaalsel, käitumuslikul kui ka emotsionaalsel tasandil. Jooga isiklik kava:

 • toob leevendust pea-, õlavöötme ja seljavalude ning pingete puhul
 • aitab stressi korral ja stressist tulenevate haiguste puhul
 • aitab unetuse ja üleväsimuse korral
 • suurendab liigeste liikuvust
 • parandab rühti
 • aitab leida sisemist rahu ja paremini lõdvestuda
 • aktiveerib vereringlust ja lümfisüsteemi
 • tõhustab ja korrastab seedeprotsessi
 • õpetab ühtlaselt ja sujuvalt hingama
 • parandab keskendumisvõimet
 • tugevdab ja taastab immuunsüsteemi
 • elavdab keha loomulikku võimet end ise tervendada

Teekond isikliku praktikani:

 • Alustuseks: soov ise ennast aidata (hakates ise kodus joogat praktiseerima) ja valmisolek käia õpetajaga tunnis vähemalt kolmel korral. Tundide tegelik sagedus sõltub vajadusest ja olukorrast.
 • Esimene tund (90 min): konsultatsioon – ootuste, vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine. Räägime elustiilist (millal ärkad, millal magama lähed, millist tööd teed jne), tervislikust seisundist, mõõdan pulssi, seda kõike selleks, et mõista kuidas jooga parimal viisil õpilase ellu sobituks. Teeme lihtsamaid liikumisi, et selgitada välja õpilase füüsilised võimalused. Koostan esialgse praktika koos hingamisega ning selgitan üldisi tõdesid.
 • Teine tund (60 min): umbes 1 nädala pärast läheme õppimisega detailsemaks. Aluseks on õpilase tagasiside. Õpilasele on esimeses tunnis õpitu omasem ning lihtsam, nüüd saab praktikat edasi arendama hakata.
 • Kolmas tund (60 min): umbes 1 kuu pärast teist tundi – vaatame koos praktika üle. Kas antud praktika töötab soovitud suunas? Millised probleemid on nüüd endast märku andnud? Kas midagi on ebaselge? Kas midagi vajab täpsustamist? Korrigeerimist? NB! Kindlasti pole see hindamine ega hinnangute andmine kodus tehtule! Kohtumise ja arutelu eesmärk on leida kõige parem toimimisviis.
 • Edaspidi kohtume juba vastavalt vajadusele. Näiteks kui: ilmneb uus probleem, praktika muutub igavaks ehk mehaaniliseks, muutub elusituatsioon (nt hommikune kava tuleb vahetada välja õhtuse vastu) või on lihtsalt soov valitud teel edasi liikuda. Enamasti toimub see 3 kuni 6 kuu praktiseerimise järel.

Miks on spetsiaalselt Sinule tehtud praktika eriline?

 • Sa saad seda teha kodus Sulle sobival ajal (võidad näiteks trenni sõidetud aja).
 • Sinule tehtud praktika lähtub vaid Sinust ning Sinu vajadustest ja võimalustest: millised on sinu tervise probleemid (kui on, aga ei pea olema), millisel eesmärgil soovid sa joogaga tegeleda jne.
 • Sa saad valida millal ja kui palju on sul aega praktikaga tegelemiseks. Näiteks iga päev 20 minutit endale pühendada on kasulikum kui üks tund nädalas. Samuti on hommikune ja õhtune praktika erinevad.
 • Tehes joogat igapäevaselt on areng ja tulemused kiiremini saavutatavad. Individuaalne praktika ei ole probleemist/haigusest lähtuv harjutuste kompleks, st selle või teise haiguse korral need ja need liikumised. See ei ole nii lihtne, sest põhjused miks me haigestume või miks meil valu ühes või teises piirkonnas on – on erinevad. Lihtsalt väga tihti on meil läbi liikumiste võimalik endaga paremat kontakti saavutada, aga ka siin on väga tähtis mitte püüda mingit ideaalasanat teha vaid endast lähtuda – seda õpetaja aitabki teha.

Lisainfo vt www.joogatund.ee

Merle Vau Personaalne joogaõpetus Merle Vau Merle Vau Personaalne joogaõpetus

Pille Pesti
Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja
K
eha ja meelt toetavad konsultatsioonid ja praktikad:
toitumise, joogaharjutuste, psühholoogia, teadveloleku ja hingamise abil tervemaks, tugevamaks ja rõõmsamaks.

 Registreerimine vastuvõtule:
Telefon: +372 5867 9379
E-post: pille.pesti@gmail.com

Veeb: www.pillepesti.com

Konsultatsiooni/ vastuvõtu hinnad:

 • Esmane kohtumine: €45 (90 min)
 • Järgnevad kohumised: €35 (60 min)

Joogatunnid:
Grupitunnid: üks tund €10, neli tundi €35
Individuaalsed tunnid: 90 min €45, 60 min €35

Keeled: eesti, inglise

Õpingud: psühholoogia (B.Sc. Tartu Ülikoolist ja M.Sc. Amsterdami Ülikoolist, jooga (Svahayoga 500 h õpetajatreening, joogateraapia õpingud jätkuvad: Svastha.net), ajurveeda toitumisnõustamine (Amsterdami Ajurveedakool).

Lisaks on mind mõjutanud mitmed läbitud teraapiakoolitused (lahenduskeskne lühiteraapia, loovteraapiad, pereteraapia, kognitiivkäitumuslik teraapia).

Enam infot: www.pillepesti.com.

 

Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja Pille Pesti Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Rainer Mere
Psühholoog
Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 966 245
E-post rainer@rekt.ee

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss – esimene visiit 45 €,  korduv visiit 40€ (45-50 min)

Psühholoogiat olen õppinud nii Tallinna kui Tartu ülikoolis. Eelnevalt olen olnud mitmes Eesti suurettevõttes inimeste juht, koolitaja ja coach. Praktiseeriva psühholoogina olen võtnud endale üheks eesmärgiks teadvustada ja levitada Eesti inimeste seas mujal maailmas populaarseks osutunud teraapiasuunda – ratsionaal-emotiivset käitumisteraapiat (REKT’i). REKT on oma loomult direktiivne ehk suunav, terapeut ei ole vaid passiivse kuulaja rollis, vaid sekkub aktiivselt vestlusesse, aitab püstitada eesmärke ja julgustab inimest muutustele. Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on suunatud probleemilahendusele, mis tähendab, et võrdlemisi ruttu minnakse kliendi probleemi juurde ja kliendiga koostööd tehes hakatakse seda lahendama. Lisaks kasutan ka teisi tehnikaid, mis on praktikas edukaks osutunud (nt eesmärkide püstitamise metodoloogia, teatud coachimise tehnikad jms).

Milliste muredega tasub minu poole pöörduda?

Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on oma idee ja lihtsuse poolest rakendatav paljude emotsionaalsete probleemide leevendamiseks. Põhjus on lihtne – REKTi teooria väidab, et inimeste emotsionaalsed kannatused on põhjustatud irratsionaalsetest uskumustest ning neid kannatusi saab leevendada, muutes oma uskumused ratsionaalsemaks.

Kindlasti tasub REKTi kui võimaliku teraapiavormi peale mõelda juhul, kui leevendamist vajavad emotsionaalsed kannatused on seotud isiku intiimsete- ning seksuaalsete suhetega, sh probleemid olemasoleva partneriga või mured, mis on tingitud partneri otsingutega.

Lisainfot minust ja ratsionaal-emotiivsest käitumisteraapiast leiab veebilehelt www.rekt.ee

Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia Rainer Mere Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Reene Pehka
Massöör

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5650 3506
E-post reene.pehka@gmail.com

Vastuvõtu hind:
Tai massaaž 30 EUR (60 min) ja 40 EUR (90 min)


Tai massaažiga sain tuttavaks 2012.aastal Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias idamaade loodusteraapiaid õppides (2012-2014). Olin sel ajal otsimas võimalusi enese tervise taastamiseks ja turgutamiseks ning leidsin, et Tai massaaž sobis mulle üheks selliseks võimaluseks väga hästi. Soovisin, et saaksin seda ka ise pakkuda. Koolis omandatud võtteid hakkasin kohe praktiseerima ning toimetan ja täiendan end selles vallas jätkuvalt.

Traditsioonilist Tai (Nuad Bo Rarn) massaaži tehakse põrandal matil, saajal on seljas kerged, venitusi võimaldavad riided. Massöör kasutab lisaks oma kätele ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Erinevad vajutustehnikad ja venitused aitavad lõdvestada pingulolevaid lihaseid ning taastada energia vaba liikumise kehas, mis on tervise ja hea enesetunde aluseks. Massaaž kulgeb rahulikus hingamiserütmis, mõjudes hästi närvisüsteemile, lihaskonnale, luustikule ja liigestele, vere- ja lümfiringele ning hingamisteedele.

Kui esineb järgnevaid terviseseisundeid, siis neist tuleb kindlasti enne massaaži teada anda: Südame- veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk; lihasetraumad, nihestused; veenilaiendid, tromboosioht; kunstliigesed; osteoporoos; kasvajad; toimunud operatsioonid.

Reene Pehka Massöör Tai massaaž Reene Pehka Reene Pehka Massöör Tai massaaž

Saima Mandel
Logopeed

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 502 5361
E-post saima.mandel@gmail.com

Hind:

 • 45-minutiline logopeedi vastuvõtt: individuaaltund 30 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon 40 EUR
 • 60-minutiline vastuvõtt:  individuaaltund 45 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon 45 EUR
 • Konsultatiivne (esmane) vastuvõtt 50 EUR
 • Kõne iseoomustuse koostamine (materjalide ja uurimistulemuste analüüs) 35 EUR
 • Mitteilmumine/teavitamine allla 24 h -20 EUR

Hinnakiri kehtib 31.detsembrini 2020. 


Saima Mandel on lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala ning omab pikaajalist logopeedina töötamise kogemust.

Logopeedi poole võivad pöörduda nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov saada logopeedilist nõustamist ja ravi – häälduse korrigeerimist või arendada üldist suulist kõnet ning abi ka lugemis- ja  kirjutamisvilumuse osas.

Saima Mandel Logopeed Saima Mandel Saima Mandel Logopeed

Terje Kaldur
loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, psühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5684 5772
E-post terjekaldur@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalteraapia seanss 25 EUR (1 tund)
 • Grupiteraapia hinnad kokkuleppel

Vastuvõtuajad kokkuleppel

Keeled: eesti ja inglise


Terje on lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ning kunstiteraapiate magistriõppe. Ta on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja pereteraapia koolitused. Ta on kaheksa aastat töötanud koolipsühholoogina ning kolm aastat loovterapeudina rehabilitatsioonikeskuses, ta omab koolipsühholoogi kutset ja on Eesti Loovteraapiate Ühingu poolt registreeritud loovterapeut/tantsu- ja liikumisterapeut.

Tantsu- ja liikumisteraapia kasutab kehateadlikkust ja liikumist eneseväljendusena luues mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel. Inimkeha ja liikumine on kui ressurss, mis võimaldab uute tähenduste loomist, uute mustrite ja võimaluste uurimist ja avastamist ning toetab nende rakendumist igapäevaellu. Seega ühendab tantsu- ja liikumisteraapia kliendi kehalise kogemuse ning analüütilise meele.

Tantsu – ja liikumisteraapias kasutatakse sageli ka loovat protsessi ja eneseväljendust toetavaid vahendeid, näiteks palle, venivaid kangaid, samuti rütmi ja muusikat. Teraapias osalemine ei eelda liikumisalast ettevalmistust ega oskusi. Kliendi vajadustest lähtuvalt integreerib loovterapeut enda töösse ka kunstipõhiseid meetodeid ja tehnikaid (joonistamist, maalimist, voolimist, meisterdamist jms).

Terje keskendub oma töös lahendusele ja peab oluliseks kliendi poolt soovitud olukorra saavutamiseks vajalike ressursside, tugevuste ja toimetulekuvõimaluste väljaselgitamist. Kliendi ja terapeudi suhet näeb ta ühise teekonnana, kus kliendil on võimalus olla ennastväljendav, loov ja aktiivne partner.

Tantsu- ja liikumisteraapia pakub võimalust enesearenguks, stressi, depressiooni ja ärevuse leevendamiseks, suhete parandamiseks, toimetuleku edendamiseks, heaolutunde tekitamiseks ning oma ressursside avastamiseks elus ettetulevate keeruliste olukordadega toimetulekuks. Töös lastega on tantsu- ja liikumisteraapia andnud häid tulemusi ka emotsioonidega toimetuleku, eneseregulatsioonioskuste, sotsiaalste oskuste, kognitiivsete protsesside (mälu, tähelepanu- ja keskendumisvõime) ning üld- ja peenmotoorika toetamisel.

Tantsu- ja liikumisteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud kui lapsed, nii paarid kui grupid.

 

Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia Terje Kaldur Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5122945
E-post terje.loorits@gmail.com
Vastuvõtu hind:
• Rühmatunnis osalustasu 8 EUR
• Privaatne venitustund 25 EUR
• Shindo massaaž 35 EUR (90 min)
Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana.
Shindo – Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem – aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.
• Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
• Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
• Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga Terje Loorits Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga


Veronika Väljaots
Massöör
Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 552 2289
E-post veronika.valjaots57@gmail.com

Hinnakiri:
Klassikaline massaaž 33 EUR (60 min); 35 EUR (90 min); 19 EUR (30 min)     Laavakivimassaaž 40 EUR (75 min)
Bambuspulkadega massaaž 29 EUR (60 min)


Veronika Väljaots on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ämmaemandana. 2006. a lõpetanud M.I. Massaažikooli, omandanud massööri kutsestandardi. 2012. a ja 2018 a sooritanud kutsekvalifikatsiooni järgmise taseme, mis on kantud ka riiklikku kutseregistrisse.

“Mul on rõõm inimesi aidata tervenemise ja eneseleidmise teel. Massaaž on üheks võimaluseks korrastada keha ja vaimu tasakaal. Vahel vajame kellegi abi, et käivitada enestes need protsessid, mis tagaksid meis hea enesetunde ja rahulolu.”

Laavakivimassaaž.  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

Bambuspulkadega massaaž  võiks sobida kõige enam neile, kes hoolitsevad oma tervise eest ja ei soovi joosta arstide vahet. Rütmiline sahin pambuspulkades koos patsutamisvõtetega aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Võtted aktiveerivad lümfisüsteemi tegevust, mis on organismi immuunsüsteemi osa, vastutades toksiinide ja organismi kuhjuvate ainete väljutamise eest. Bambusmassaaž stimuleerib naha, nahaaluste kudede ja lihaste taastumisprotsesse. Massaaž on näidustatud neile, kes mingil põhjusel ei soovi end massööri juures lahti riietada. Seda massaaži võib teha läbi mugavate spordiriiete.

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik.  Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Vastunäidustused:

 • ägedad põletikulised protsessid
 • nahahaigused
 • kasvajad
 • diabeet
 • veenilaiendid
 • neeru- ja sapikivid
 • menstruatsioon ja rasedus
 • ägedad respiratoorsed viirusinfektsioonid
Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž Veronika Väljaots Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž