Vali teenuse ja hinna järgi

Anneli Remmelgas
Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5624 0846
E-post: ranneli@hot.ee

Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Aroomimassaaž 30 EUR (1 tund) või 40 EUR (1,5 tundi)
 • Selja-turjamassaaž  30 EUR (1 tund)
 • Rasedate massaaž 30 EUR (1 tund)
 • Beebimassaaž 30 EUR (esimene seanss, 45 min) või 15 EUR (iga järgnev seanss, 30 min)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne
 • Taastusravi

Aroomimassaaž põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Näidustus:

 • Stress, depressioon, läbipõlemine
 • Vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid
 • Hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstruatsiooni probleemid jne.), unehäired
 • Taastusravi

Aroomteraapilisel massaazil põhinev lõõgastav massaaž (ei kasutata eeterlikke õlisid) on terve, last ootava ema jaoks kasulik, meeldiv ja igati soovitatav.

Refleksoloogial põhinev imikumassaaž on kasulik nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt. Massaaž lõõgastab ja rahustab, on valutu ning tulemusrikas teraapiaviis.

Näidustus:

 • Imikute koolikuvalud (gaasivalud), spastilisus, magamishäired, rahutus

 

Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž Anneli Remmelgas Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Algi Samm
Psühholoogiline nõustamine ning paari-ja pereteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 19 402
E-post algi.samm@mail.ee
Vastuvõtu hind: seanss 50 € (50 minutit)


Paari- ja pereteraapia annab võimaluse turvalises teraapiakeskkonnas keskenduda ja leida lahendusi abivajajale tähtsates lähisuhetes tekkinud probleemidele seoses paarisuhtega, lapsevanemaks olemisega, päritolu perekonna liikmetega jt oluliste inimestega. Algi on aastaid töötanud pereterapudina ja psühholoogilise nõustajana, ta on täiendanud end tunnetekeskse paariteraapia, teadliku raseduse ja sünnitoetuse valdkonnas, samuti erinevates loovteraapia meetodites ja ta on Eesti Pereteraapia Ühingu liige.

Algi juhendab ka Kundalini joogat, on süvenenud traditsiooniliste tarkuste tundmaõppimisse ja on kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoriväitekirja teemal “Laste vaimse tervise seosed peresuhetega” (filosoofiadoktori kraad).

Algi Samm Psühholoogiline nõustamine ning paari- ja pereteraapia Algi Samm Algi Samm Psühholoogiline nõustamine ning paari- ja pereteraapia

Anni Kuusik

on kliiniline psühholoog ja alates 2006 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia 2-aastase väljaõppe ja praktiseerib kognitiivset käitumisteraapiat, skeemiteraapiat mindfulness ehk teadveloleku ning kaastunde praktikaid. Anni on omandanud ka Mindful Self-Compassion programmi kvalifitseeritud õpetaja tasemel “Trained Teacher”.

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Anni on läbinud “Mindfulness in Workplace” õppeprogrammi Oxfordi Ülikooli Mindfulness Keskuses ning viib läbi töötubasid ja kursusi töökeskkonnas töötajatele, meeskondadele, juhtidele riigiasutusestes, tervishoiu ning teistes organisatsioonides.

Teenuse hind:
Individuaalne kliinilise psühholoogi esmane konsultatsioon 90 min 85€, psühhoteraapia seanss 60 min 55€, 75min 70€, 90min 80€

 • Registreerumiseks saata kiri koos kontaktandmetega (nimi, email, telefon) aadressile: teadvelolek@gmail.com
Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused Anni Kuusik Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused

Anu Üleoja
Homöopaatia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 55 33 698
E-post: kadrimikk@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Homöopaatia seanss 40 EUR (1 tund)

Homöopaatia on vana arstiteaduslik ravimisviis, mis ravib inimest tervikuna, mitte ainult tema haigust. Homöopaatia kui ravimeetod keskendub inimese loomuliku tervendamissüsteemi toetamisele ja tugevdamisele. „Homöopaatia“ on tuletatud kreekakeelsetest sõnadest „homoios“ – samasugune ja „patheia“ – kannatus ning ravisüsteem toetub põhimõttele „sarnane ravib sarnast“ – „similia similibus curentur“ (lad.k.). Teisisõnu – aine, mis suuremas koguses võib tervel inimesel põhjustada mingite kindlate sümptomitega haiguspildi, ravib üliväikese koguse manustamisel samasugust haiguspilti inimesel, kelle tervis on korrast ära.

Toime: Haiguse ajal funktsioneerivad rakud ebapiisavalt ja nende kiiratav lainepikkus muutub. Sellise organismi toodetud lainepikkust saab tõkestada ainult niisuguse ravimiga, mis kiirgab samal lainepikkusel – ehk homöopaatiliselt.

Näidustus: Kõik haigused, mis ei nõua kirurgilist ravi.

Anu Üleoja Homöopaat Anu Üleoja Anu Üleoja Homöopaat

Ave Orgulas
Lastepsühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 64 56 41
E-post ave.orgulas@mail.ee

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamise seanss 35 EUR (45 min)

Arenguülesanded on kõigile lastele sarnased, nende õpetamine võib aga vajada individuaalset lähenemist. Arenguülesannete kohaselt tuleb vanemal võimaldada ja lapsel õppida erinevates olukordades toimetulekut nii, et kõik osapooled end hästi tunneksid.  Kui teie lapsevanemana olete omaltpoolt  selleks kõik teinud  ja teil on siiski tekkinud küsimusi lapse käitumise kohta, siis andke endast julgesti teada. Teadmised väikelaste unevajadusest, söömisharjumustest, läheduvajadusest aitavad vanematel lapse vajadusi paremini mõista ning nutuga toime tulla.  Tekkinud olukorra analüüsimine on esimene samm võimalikuks muutuseks. Mõnikord piisabki ainult vanema ja nõustaja omavahelisest vestlusest ning lapse käitumine paraneb.  Kui teid on abi küsima  suunanud kool või lasteaed, siis paluge sealt vastuvõtule tulles kaasa ka lapse iseloomustus.

Ave Orgulas Lastepsühholoog Ave Orgulas Ave Orgulas Lastepsühholoog

Eha Rüütel
Psühhoterapeut
Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 475 876
E-post eha.ruutel@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss, nõustamine, supervisioon 40 EUR

Keeled: eesti, inglise ja soome


Eha Rüütel on omandanud lahenduskeskse psühhoterapeudi kvalifikatsiooni Helsingi Psühhoteraapia Instituudis, on kaitsnud magistri- ja doktorikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Rootsis (Nordic School of Public Health), praegu töötab kunstiteraapia professorina Tallinna Ülikoolis.

Lahenduskeskne loovteraapia on suunatud tulevikule ja lähtub eeldusest, et lahenduste leidmiseks on probleemi põhjuste väljaselgitamisest olulisem selgitada välja soovitud olukord ning seada selged saavutatavad eesmärgid.  Otsitakse ressursse, tugevusi, toimetulekuvõtteid ja tegevusi, mis on varem edu toonud ning millest oleks kasu praeguses olukorras. Ollakse veendunud, et muutus on võimalik, muutused toimuvad kogu aeg ja võivad toimuda erineval moel. Lähtutakse põhimõttest, et klient on oma elu ekspert ning teraapiasuhet käsitletakse koostöösuhtena. Sõnaline suhtlus seansil kombineeritakse vajadusel pingest vabastava lihtsa kujundilise loomingulise tegevusega.

Lahenduskeskne loovteraapia aitab toime tulla
– erinevate elukriiside ja psühhosotsiaalsete tervisehäiretega
– häiretega pere-, töö- ja koolisuhetes
– kehaga rahulolematuse ja kehaimidži probleemide puhul
– lahenduste leidmisel oma potentsiaali rakendamist takistavates olukordades.

Lahenduskesksesse loovteraapiasse on oodatud täiskasvanud, teismelised ja grupid.

Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused Eha Rüütel Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused

Erik Rüütel
Psühholoog
Registreerimine vastuvõtule:
E-post: erik@addicere.com Tel: 5615 1218
  Vastuvõtu hind: nõustamisseanss 120 EUR (90 min)
Keeled: eesti, inglise ja vene
______________________________
Erik Rüütel on kliiniline psühholoog, koolitaja, kogenud juht ja TLÜ ühiskonnateaduste doktorant. Ta on töötanud psühholoogina Lääne-Tallinna Keskhaiglas 2005-2006, juhtinud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana 2006-2009 ja suunanud õigusrikkujate taasühiskonnastamist, Tallinna Vangla direktori asetäitjana 2009-2012 ning töötanud korrektsiooni-, kommunikatsiooni- ja kriisipsühholoogia lektorina Sisekaitseakadeemias 2012-2018. Käesolevaga on Erik AS Medical Pharmacy Groupi (Meravita) kommertsdirektor.
E. Rüütel on raamatu “Korrektsioonipsühholoogia: Tähed kaevu sügavuses” (2019) autor, mitme teadusliku artikli autor ja kaasautor, mitme Eesti riikliku sotsiaalstrateegia ekspert, Sisekaitseakadeemia ja Colorado University of the Rockies Professional School of Psychology külalilslektor.
E. Rüütli psühholoogilise abi suund on kognitiiv-käitumuslik ja aitab vastuseid leida oma mõtete ja tunnetega ummikusse jooksnud inimestel. Psühholoogiline nõustamine on privaatne ja kestab 1,5h ja lahendus leitakse 2-6 korraga.
 E. Rüütli käest on abi saanud uue põlvkonna noored, rahvusvahelised tippspetsialistid, kogenud ärimehed, riigijuhid ja tuntud poliitikud. 

Psühholoogilise abi teemad: 

Tööalased suhted ja juhtimine
– keeruliste kolleegidega suhtlemine ja enesekehtestamine
– esinemise enesekindluse ja ettekande mõjususe loomine
– kuidas ületada hirme ja ärevust tööl
– kuidas omandada sisemine tasakaal tööl ja kodus
– töö tulemuslikkuse ja fookuse tõstmine

 Paarisuhted
– lahkuminekust kergem toimubumine
– kommunikatsiooniprobleemid suhtes
– sobiva partneri leidmine ja hoidmine
– füüsilise kontakti parandamine

 Laste kasvatamine
– sõltuvusprobleemide kontrolli alla saamine
– murdeealiste risikikäitumise ärahoidmine
– murdeealiste sotsialiseerumise arendamine
– noorte suhted omavahel

 Personaalne areng
– hirmudest ja foobiatest vabanemine
– ärevuse alandamine
– süütundest vabanemine
– kuidas planeerida oma elu erinevaid külgi ja elada õnnelikumalt

 E. Rüütliga on kõige parem kontakteeruda e-maili teel: erik@addicere.com

 

 

Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine Erik Rüütel Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine

Helen Kivimägi
Muusikaterapeut

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5561 5905
E-post helen.kivimagi@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalseanss 40 EUR (1,5 tundi)
 • Grupiseanss (kuni 10 inimest) 15 EUR (1,5 tundi)
 • Võimalikud kokkulepped

Helen Kivimägi on magistrina lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (dirigeerimine), millele lisaks on ta kõrvalerialana läbinud 3-aastase muusikaterapeudi kutseõppe (algkursus Tallinna Ülikoolis, põhikursus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias).

Ta on täiendanud end mitmetel muusika- ja loovteraapia-alastel kursustel erinevate lektorite juhendamisel:
– Prof. Dr. Hans- Helmut Decker-Voigt(Saksamaa) – Muusikateraapia (2009)
– Alice Pehk – Sissejuhatus BMGIM teraapiasse (2010)
– Benedikte B. Scheiby (USA) – Analüütiline muusikateraapia (2011)
– Barbara Nordstrom- Loeb (USA) – Liikumisteraapia ( 2011)
– Jaan-Karl Klasmann (Austria) – Hääleteraapia (2011)
– Marie Luise Geiss (Saksamaa) – Saviteraapia (2011)
– Imke Mc Murtrie (Saksamaa) – Hääle- ja kehatöö (2014)

Muusikateraapia kasutusvaldkond on väga lai, hõlmates nii meditsiini kui inimese tavaelu valdkondi (stress, eneseteadvustamine, eneseareng, tundeelu- ja suhteprobleemid).

Muusikateraapia on protsess, kus kliendi ja terapeudi suhtlemiskeeleks on peamiselt muusika, et säilitada, taastada ja parandada kliendi tervist (nii füüsilisest, sotsiaalsest, emotsionaalsest, intellektuaalsest kui vaimsest aspektist). Muusika on selles protsessis liikumapanevaks jõuks.

End muusika kaudu väljendades ja helidega suheldes saavad psüühikas käivituda sügavad loomingulised protsessid. Sümbolitena võivad ilmuda ootamatud materjalid, mis võivad olla pikalt alateadvusesse surutud ja energiat pärssinud. Muusikalistest tähelepanekutest, tajudest ja kogetust tekkib ilmunud materjalile uus tähenduste süsteem. See aitab kogetut läbi töötada ja probleemset materjali uues valguses näha. Taastub hingeline tasakaal ja harmoonia, maha jäävad pinged, piirangud ja takistused. Meie psüühika saab toimima hakata oma parimal, loomulikul moel.

Muusika puudutab meid kõiki. Muusika võib tekitada meis meeldivaid tundeid, seda positiivset mõju saab teadlikult kasutada oma argielu kvaliteedi parandamisel.

Lisainfo: www.hkmuusikateraapia.ee

Helen Kivimägi Muusikaterapeut Helen Kivimägi Helen Kivimägi Muusikaterapeut

Kaie Ojassalu
Mänguterapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon +372 51 62 199
E-post ojassalukaie@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 35 EUR (1 tund)
 • Järgnevad kohtumised 25 EUR (1 tund)

Vastuvõtu ajad:

 • Esmaspäev 16:00-19:00

Olen läbinud Annely Sootsi Tervisekooli mänguterapeudi väljaõppe. Magistrikraadi kaitsesin Tallinna Ülikoolis eripedagoog-nõustaja erialal. Lisaks olen läbinud erinevaid lapse arengut käsitlevaid täiendkoolitusi Tartu Ülikoolis, samuti pean enesetäiendamisel oluliseks läbitud välislektorite loenguid.

Mänguteraapia lapse toetajana:

Mänguteraapia saab lapsele toeks olla erinevate stressitekitavate sündmuste ja kogemuste läbitöötamisel, viha või hirmuga toimetuleku õpetamisel, käitumis- ja õpiprobleemide puhul, parema enesehinnangu toetamisel, empaatia arendamisel. Mänguteraapia abil arendab laps oma suhtlemisoskust, õpib väljendama oma tundeid, kohandama oma käitumist, arendab sotsiaalseid- ja probleemilahendusoskusi.

Rohkem infot mänguteraapia kohta: http://www.tervisekool.ee/manguteraapia

Kaie Ojassalu Mänguterapeut Kaie Ojassalu Kaie Ojassalu Mänguterapeut

Ingrid Purga
Gestaltpsühhoterapeut (väljaõppes)
Gestaltteraapia, nõustamine, kursused

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon +372 5074548
E-post ipurga@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • 30 EUR (kuni väljaõppe lõpuni kehtiv soodushind)

Keeled: eesti ja inglise


Olen lõpetamas gestaltpsühhoterapeudi väljaõpet Skandinaavia Gestaltteraapia Instituudis, mis on akrediteeritud Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni ja Euroopa Gestaltteraapia Assotsiatsiooni poolt. Mul on Tartu Ülikooli majanduse magistrikraad strateegilises juhtimises ja kakskümmend aastat juhtimiskogemust rahvusvahelises ettevõtluses. Olen ka maalikunstnik.

Alates 2017. aastast võtan supervisiooni all vastu individuaal- ja suhteteraapia kliente ja viin läbi gestaltteraapia gruppe.

Olen Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühingu liige ja tegutsen vastavalt ühingu eetikakoodeksile.

Koduleht: ingridpurga.weebly.com

Gestaltpsühhoteraapia on eksistentsialistlik ja holistlik teraapia, mis tähendab, et ravitakse kogu inimese isiksust ja olemust, eluviisi – inimest nähakse kui tervikut, koos oma “väljaga” – suhted, elukeskkond, elulugu, väärtushinnangud jne. Kasutatakse eksperimente, usaldatakse protsessi ja ollakse avatud kõigele, mis hetkes juhtub.

Gestaltpsühhoteraapia alustalad on teadlikkus; kontakt ja dialoog; siin ja praegu; vastutus ja vastamisvõime.

Gestaltteraapias saab tähelepanu inimese tundemaailm kui eheda mina informatsiooni allikas ja säilitaja.

Gestaltteraapia töötab kõige paremini igapäevasesse ellu integreerituna – annab vahendid elukvaliteedi tõstmiseks ja eluraskuste läbimiseks.

Gestaltteraapia vastuvõtule ja kursustele on oodatud täiskasvanud, kes tahavad mingit oma eluvaldkonda muuta ning jõuda lähemale oma pärisolemusele ja ehedale minale.

Ingrid Purga Gestaltpsühhoterapeut Gestaltteraapia, nõustamine, kursused Ingrid Purga Ingrid Purga Gestaltpsühhoterapeut Gestaltteraapia, nõustamine, kursused

Kaja Kahu
Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 58 154 127
E-post kajakahu@hotmail.com
FB sõnumina (Kaja Kahu)

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamisseanss 25 EUR (1 tund)

Keskharidust on mul omandatud 11 aastat, lõputunnistus 1979.
Ülikooli 4 aastat, diplom 1983 – koolieelne pedagoogika ja psühholoogia.
Nõustaja õpet 3 aastat, tunnistus 2016 – transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia.
Kinesioloogia õpet 2 aastat, tunnistus 2015.
Koerakoole pisteliselt läbi elu ning maist 2016 oleme sertifitseeritud teraapiakoeratiim koos minu Berni karjakoera Ugoga.
Elukooli 55+ aastat ning jätkan õppimist – kõigil valitud erialadel.

Usun, et inimese keha mäletab kõike ja teab kõiki vastuseid ning testides sinu lihaseid saame sinu kehalt vastuseid just sinu küsimustele ja leevendust sinu probleemidele. Lihastest ongi rakendusliku kinesioloogia baasmeetod.

Kinesioloogia on terviklik meetod, mis järgib vana Hiina põhimõtet, et tervis on saavutatud alles siis, kui kõik inimese elus on energeetilises tasakaalus, st omavahel kooskõlas. Kui sa oled terve, võid kinesioloogiliste meetoditega välja selgitada, kuidas sa saaksid teha oma elu veelgi täiuslikumaks, kui see on praegu. Sa õpid selgemini vahet tegema, mis sind sinu isikliku potentsiaali (sinu võimete või kehaliste oskuste, sinu elurõõmu, sinu suhtlemisoskuse) rakendamisel segab või toetab.

Lihaste testimine eeldab keha puudutamist, aga see pole massaaž. Riidest lahti pole vaja võtta ja valus see pole.

Kaja Kahu Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia Kaja Kahu Kaja Kahu Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia

Karis Ross
Sertifitseeritud Imago suhteterapeut
Holistilise regressiooni terapeut (kutsetunnistus nr. 114687)

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 51 26 091
E-post karistaran@gmail.com
www.karisross.ee


Usun, et kõikidel inimestel on potentsiaal ja täielik õigus elada oma unistuste elu, mis on õnnelik, täis armastust ja rõõmu. Õnne otsitakse enamasti maailmas ringi rännates, ideaalsest partnerist, sõpradelt, karjääri tehes või soetades endale aina uhkemaid ja kallimaid asju. Tegelikkuses on asjad palju lihtsamad- õnn on see, kui tunned ennast ja tead, kes Sa päriselt oled.

Holistiline regressiooniteraapia sobib hästi iseenda tundma õppimiseks, minevikuga rahu tegemiseks, tervenemiseks ja kasvamiseks. Kui Sul on partner, kes on valmis Sinuga koos kasvama, siis Imago suhteteraapia on parim kingitus, mida teha iseendale, oma partnerile ja teie suhtele.

Minu eriliseks huviks on õnnelik paarisuhe, perekond ja suhted üleüldse- nii teistega kui ka kõige tähtsama- iseendaga. Minu kogemus näitab, et kui suhted on korras, on lihtne ja rahulik olla ning kõik elus sujub.
Olen juba pea kaks kümnendit kaasa oma mehele ning ema kahele imelisele poisile.

Minu jaoks on iga inimene eriline ja ainulaadne. Otsus, avada oma sisemaailm võõrale inimesele, ei ole alati kerge tulema. Seepärast, olen ma piiritult tänulik selle usalduse eest, mida inimesed mulle siiani on andnud. Ootan Sinuga/ Teiega kohtumist avatud südame ja siira huviga.

Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut Karis Ross Karis Ross Imago suhteterapeut ja holistilise regressiooni terapeut

Katre Abel
Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon + 372 5656 0028
E-post loodushing@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Näohoolitsus – puhastus, koorimine, mask, massaaž 40 EUR (60min)
 • Kosmeetiline Facelifting massaaž 40 EUR (60min)
 • Näohoolitsus + Facelifting massaaž 60 EUR (90min)
 • Kehakoorimine ja mähis 45 EUR (60min)

Keeled: eesti ja inglise


Olen lõpetanud Herbaatika ja fütoteraapia kooli, erialal herbaatika ja holistiline ettevõtlus (Tunnistus nr 26) ning Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli, erialal ökokosmeetik, loodusspaa terapeut (Tunnistus nr 4262019).

Hooldustes ja protseduurides kasutan värskeid, kohapeal valmistatud tooteid, milledes pole kahjulikke lisa- ja säilitusaineid.  Taimed korjan puhtast loodusest ja kuivatan ise, nendest teen kompresside tõmmised, koorijad, kreemid, õlid. Koorijates ja maskides leidub meie toidulaualt hästi teada ja tuntud aineid ja vilju mahetoodangust, nt kaerahelbed, banaan, avokaado jne. Taimedest kasutan nt saialille, salveid, metskibuvitsaõisi, ristikut, raudrohtu, angervaksa, nõmmliivateed, melissi jt. Toorained on valitud silmas pidades nende vitamiinide, mineraalide ja aminohapete sisaldust naharakke uuendavaks toimeks.

Iga näohoolduse juurde kuulub veel lõõgastav näo- ja dekolteemassaaž, mis on väga oluline osa kogu hoolitsuse juures. Meie näkku koguneb pingeid, millede vabastamine on sügavalt lõõgastav ja sageli ka elukvaliteeti oluliselt parandav kogemus.

Kosmeetiline facelifting näomassaaz on näolihaste massaaž, mis tõstab nende toonust, aktiviseerib näo lümfi- ja vereringet, mis kõige tulemusena ennetab näo nö allapoole vajumist ja ebasümmeetrilisust.

Oodatud on igas eas naised ja mehed.

Ja midagi veel … Elu teevad rikkaks need asjad, mida ei saa taltsutada, programmeerida. Sinu juurde tulevad just need võimalused, inimesed, taimed, viljad, marjad vms, mis on just sel hetkel “õhus” sinu hüvanguks. Sellises määramatuses on võlujõud, usalda. Taimed tervendavad meid füüsiliselt, kuid neil on ka suur osa meie energeetika korrastamisel, soovide manifesteerimisel, sõnumite, märkide ja juhatuse näol.

Katre Abel Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut Katre Abel Katre Abel Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja Kärt Kase Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Kristina Jantson
Hiina loodusteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56561534
E-post kristinajantson@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 25 EUR
 • Edaspidised kohtumised 20 EUR

Kristina Jantson teeb Hiina loodusravile toetudes mitmesuguseid organismi tasakaalustavaid toiminguid. Kasutatavad meetodid nagu näiteks massaaž või moksibustsioon (energiapunktide ja kanalite soojendamine) valitakse vastavalt vajadusele.

Hiina loodusravi tehnikaid kasutades on võimalik organismi reguleerida (sagedaste külmetushaiguste, seedimisprobleemide, pideva väsimuse, stressi, ka depressiooni puhul) ning seiskumisi kõrvaldada (näiteks mitmete naistehaiguste, kroonilisteks muutunud põletike, õla- ja seljavalude jm puhul).

Eesmärgiks on aidata leida ja tugevdada neid võimalusi, mis igas inimeses endas terviseseisundi taastamiseks olemas on.

Kristina Jantson Hiina loodusteraapia Kristina Jantson Kristina Jantson Hiina loodusteraapia

Maarja Aan
Massöör

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 55 633 246
E-post Maarja.aan@gmail.com
Facebook: Bodyfeel studio

Pakutavad teenused:
Klassikaline massaaž 30 EUR / 40 EUR (1 t / 1,5 t)
Spordimassaaž 30 EUR / 40 EUR (1 t / 1,5 t)
Laavakivimassaaž 35 EUR / 45 EUR (1 t / 1,5 t)
Rasedate massaaž 25 EUR / 30 EUR (45 min / 60 min)
Kinesoloogiline teipimine


Oma massaažialased teadmised sain M.I. Massaažikoolist (2008), kus spetsialiseerusin ühtlasi spordimassööriks (2012). Tänu aastatepikkusele tööle ja praktikale oskan inimesi aidata nii erinevate lihas- ja liigesprobleemide korral taastumaks võimalikult kiiresti kurnavast võistlusest, kui ka niisama lõõgastuda pärast pikka tööpäeva.

Ma naudin seda, mida ma teen ning ma olen äärmiselt rahul, kui saan ja suudan Sind probleemidest vabanemisel aidata. Erinevate tehnikate avastamist, mitmekülgset enesetäiendamist ja õppimist on veel palju ees, kuid loodan, et suudan oma oskuste ja kätega rõõmustada nii ennast kui ka oma kliente veel kümneid aastaid.

Hooli, armasta ja austa oma keha!

Klassikaline massaaž kujutab endast kõige traditsioonilisemat ja levinumat massaažiliiki, kus massöör oma käte abil mõjutab inimese organismi. Masseerimine aitab leevendada lihaspingeid, suurendades lihaste elastsust ja parandades hapnikuvarustust lihastes, massaaži mõjul möödub lihaste väsimus kiiremini, kui lihtsalt puhkamisel. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse, kui ka füüsilise ülepinge korral.

Spordimassaaž.
Spordieelne massaaž on virgutav. Massaaživõtted on tugevamad, kui klassikalises massaažis. Massaaži eesmärk on lihaseid lõdvestada ja soojendada. Massaaž tõhustab soorituse taset ja aitab vigastusi minimeerida.
Spordijärgse massaaži eesmärk on lihased kiiremini taastada. Massaaž aitab eemaldada kudedesse kogunevat piimhapet ja teisi jääkaineid. Spordijärgse massaaži võtted on aeglased ja kindlad. Spordimassaaž aitab kaasa füsioloogilisele arengule, kõrvaldab väsimuse ja tõstab treeninguvõimet.

Laavakivimassaaž.
Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakividega. Massaaži filosoofiline lähenemine on see, et laavakividega on võimalik imeda endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotada inimese sees seda energiat laiali.
Kui rääkida laavakivi massaaži füsioloogilisest mõjust, siis laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, aktiviseerib immuunsüsteemi, see tekitab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni,kiirendab ainevahetust pinget maandatakse pehmelt ja ettevaatlikult. Laavakivimassaaž avaldab organismile samasugust füsioloogilist/ üld tervistavat mõju nagu klassikaline massaaž.

Rasedusaegne massaaž.
Rasedate massaaž on mõeldud ootavatele emadele ning aitab leevendada spetsiifilisi lapseootusest tulenevaid lihaspingeid ja turseid – paistes jalad, valutav selg, närvivalu jne. Loomulikult suurendab rasedusaegne massaaž ka üldist heaolutunnet ning muudab ootusaja veelgi meeldivamaks.
Massaaž toimub massaažilaua peal,kus suurem osa massaaživõtteid teostatakse,kui masseeritav lebab mugavalt külje peal ja on toetatatud patjadega. Viimase osa massaažist kulgeb selili lamades.

Maarja Aan Massöör Maarja Aan Maarja Aan Massöör

Merle Vau
Personaalne joogaõpetus

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 11 990
E-post merlevau@hotmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esimene tund, konsultatsioon 40 EUR (90 min)
 • Edaspidised tunnid 25 EUR (60 min)

Vastuvõtud E-R kell 9.30-17.00


Personaalne õpetus ehk isiklik praktika

 • haiguste ennetamiseks (oma tervise tugevdamiseks)
 • haigusega toime tulemiseks (kannatuste vähendamiseks)
 • tervenemiseks, olenevalt inimesest

Miks on isiklik kava hea?

 • Individuaalne lähenemine on võrreldes grupitööga tunduvalt efektiivsem. Tehes iga päev natuke (10-15 min) just sinule vajalikku praktikat on tulemused kiiremad tulema kui kord nädalas käia grupitunnis!
 • See võimaldab parimal moel arvesse võtta praktiseerija omadusi, oskusi, võimalusi ja soove. Nii jõutakse kõige targemat teed pidi eesmärgile.

Jooga üks väärtuslikemaid panuseid on toetada tervenemist. Jooga aitab tervenemist nii keha, hingamise, mentaalsel, käitumuslikul kui ka emotsionaalsel tasandil. Jooga isiklik kava:

 • toob leevendust pea-, õlavöötme ja seljavalude ning pingete puhul
 • aitab stressi korral ja stressist tulenevate haiguste puhul
 • aitab unetuse ja üleväsimuse korral
 • suurendab liigeste liikuvust
 • parandab rühti
 • aitab leida sisemist rahu ja paremini lõdvestuda
 • aktiveerib vereringlust ja lümfisüsteemi
 • tõhustab ja korrastab seedeprotsessi
 • õpetab ühtlaselt ja sujuvalt hingama
 • parandab keskendumisvõimet
 • tugevdab ja taastab immuunsüsteemi
 • elavdab keha loomulikku võimet end ise tervendada

Teekond isikliku praktikani:

 • Alustuseks: soov ise ennast aidata (hakates ise kodus joogat praktiseerima) ja valmisolek käia õpetajaga tunnis vähemalt kolmel korral. Tundide tegelik sagedus sõltub vajadusest ja olukorrast.
 • Esimene tund (90 min): konsultatsioon – ootuste, vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine. Räägime elustiilist (millal ärkad, millal magama lähed, millist tööd teed jne), tervislikust seisundist, mõõdan pulssi, seda kõike selleks, et mõista kuidas jooga parimal viisil õpilase ellu sobituks. Teeme lihtsamaid liikumisi, et selgitada välja õpilase füüsilised võimalused. Koostan esialgse praktika koos hingamisega ning selgitan üldisi tõdesid.
 • Teine tund (60 min): umbes 1 nädala pärast läheme õppimisega detailsemaks. Aluseks on õpilase tagasiside. Õpilasele on esimeses tunnis õpitu omasem ning lihtsam, nüüd saab praktikat edasi arendama hakata.
 • Kolmas tund (60 min): umbes 1 kuu pärast teist tundi – vaatame koos praktika üle. Kas antud praktika töötab soovitud suunas? Millised probleemid on nüüd endast märku andnud? Kas midagi on ebaselge? Kas midagi vajab täpsustamist? Korrigeerimist? NB! Kindlasti pole see hindamine ega hinnangute andmine kodus tehtule! Kohtumise ja arutelu eesmärk on leida kõige parem toimimisviis.
 • Edaspidi kohtume juba vastavalt vajadusele. Näiteks kui: ilmneb uus probleem, praktika muutub igavaks ehk mehaaniliseks, muutub elusituatsioon (nt hommikune kava tuleb vahetada välja õhtuse vastu) või on lihtsalt soov valitud teel edasi liikuda. Enamasti toimub see 3 kuni 6 kuu praktiseerimise järel.

Miks on spetsiaalselt Sinule tehtud praktika eriline?

 • Sa saad seda teha kodus Sulle sobival ajal (võidad näiteks trenni sõidetud aja).
 • Sinule tehtud praktika lähtub vaid Sinust ning Sinu vajadustest ja võimalustest: millised on sinu tervise probleemid (kui on, aga ei pea olema), millisel eesmärgil soovid sa joogaga tegeleda jne.
 • Sa saad valida millal ja kui palju on sul aega praktikaga tegelemiseks. Näiteks iga päev 20 minutit endale pühendada on kasulikum kui üks tund nädalas. Samuti on hommikune ja õhtune praktika erinevad.
 • Tehes joogat igapäevaselt on areng ja tulemused kiiremini saavutatavad. Individuaalne praktika ei ole probleemist/haigusest lähtuv harjutuste kompleks, st selle või teise haiguse korral need ja need liikumised. See ei ole nii lihtne, sest põhjused miks me haigestume või miks meil valu ühes või teises piirkonnas on – on erinevad. Lihtsalt väga tihti on meil läbi liikumiste võimalik endaga paremat kontakti saavutada, aga ka siin on väga tähtis mitte püüda mingit ideaalasanat teha vaid endast lähtuda – seda õpetaja aitabki teha.

Lisainfo vt www.joogatund.ee

Merle Vau Personaalne joogaõpetus Merle Vau Merle Vau Personaalne joogaõpetus

Pille Pesti
Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5867 9379
E-post pille.pesti@gmail.com

Psühholoogilise abi vastuvõtu hind:

 • Esmane konsultatsioon 45 EUR (90 min)
 • Järgnevad konsultatsioonid 35 EUR (60 min)
 • Individuaalne joogatund 25 EUR (60 min) või 35 EUR (90 min)
 • Kahele inimesele joogatund 35 EUR (60 min) või 45 EUR (90 min)

Keeled: eesti, inglise ja hollandi


Pille Pesti on psühholoog, joogaõpetaja ja ajurveeda toitumisnõustaja ning kasutab nende distsipliinide teadmisi, et keha, hinge ja vaimu tasakaalu viia.

Õpingud: psühholoogia (B.Sc. Tartu Ülikoolist ja M.Sc. Amsterdami Ülikoolist, jooga (Svahayoga ja Paul Grilley), ajurveeda toitumisnõustamine (AAS).

Jooga – keha, meele ja vaimu ühendus
Joogatunnid teisipäeviti 19.15, vajalik registreerimine

Jooga on sajandeid vana teaduslik süsteem, mis läheneb inimesele holistlikult. Jooga aitab leida ühendust keha, meele ja vaimu vahel ning võib vastavalt vajadusele nii rahustada kui energiat anda. Joogaga tegeledes õpime ennast paremini tundma ja saame parema kontakti oma sügavaima olemusega. Joogal on mitmesuguseid vahendeid nii füüsilise kui vaimse tervise parandamiseks ja tasakaalu taastamiseks ning suur potentsiaal tervendamiseks.

Eratund – aeg kokkuleppel

Selles tunnis koostatakse individuaalne programm, arvestades Su isiklike vajaduste ja piirangutega, tervisliku seisundi ja eesmärkidega. Tegeleme sellega, mis on just Sulle oluline, seda kas füüsilisel, emotsionaalsel või vaimsel tasandil. Eratund võib olla hea valik, kui oled hiljuti joogaga alustanud, otsid oma joogapraktikas enamat süvenemist või kui otsid lahendust mõnele probleemile.

Jooga(psühho)teraapia – jooga meetodite kasutamine stressi ja psühholoogiliste kaebuste puhul

Tänapäeva teaduslikud uuringud näitavad, et jooga võib pakkuda häid lahendusi erinevate psühholoogiliste ja psühhiaatriliste kaebuste puhul. Jooga abil on võimalik sümptomeid nii ennetada kui neid vähendada. Et õppida oma psühholoogiliste sümptomitega – näiteks liigse stressi, kurbuse või vihaga – paremini toime tulema, võib tulla konsultatsioonile. Erinevalt tavalisest vestlusteraapiast on siin rõhk kehalistel harjutustel, hingamise jälgimisel ja meditatsioonil.

Ajurveeda toitumisnõustamine – iidne teadus tänapäeva elu tasakaalustamiseks

Ajurveeda tähendus sanskriti keeles on ‘teadus elust’ ja seda peetakse vanimaks tervisesüsteemiks maailmas. Ajurveeda õpetuse järgi nähakse iga inimest unikaalsena ja sellest lähtun ka nõustamisel. Selles süsteemis on toitumisel oluline koht nii hea enesetunde säilitamisel kui haiguste ennetamisel. Samas on parema tasakaalu leidmiseks sageli palju kasu ka elustiili muudatustest, millest vajadusel samuti juttu teeme.

Ajurveeda toitumise konsultatsioon aitab Sul üle vaadata oma (toitumis)mustrid ja harjumused, et aru saada, kuidas elada tervislikumat ja harmoonilisemat elu. Mõnikord toovad isegi väikesed muutused igapäevastes harjumustes endaga kaasa olulisi muutusi enesetundes. Esimese konsultatsiooni ajal uurime Su vajadusi ja kaebusi. Esitan Sulle mitmeid küsimusi ja selle põhjal annan kirjalikult kaasa soovitused, mis Sulle hetkel kõige paremini sobivad.

Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja Pille Pesti Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Rainer Mere
Psühholoog
Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 966 245
E-post rainer@rekt.ee

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss – esimene visiit 45 €,  korduv visiit 40€ (45-50 min)

Psühholoogiat olen õppinud nii Tallinna kui Tartu ülikoolis. Eelnevalt olen olnud mitmes Eesti suurettevõttes inimeste juht, koolitaja ja coach. Praktiseeriva psühholoogina olen võtnud endale üheks eesmärgiks teadvustada ja levitada Eesti inimeste seas mujal maailmas populaarseks osutunud teraapiasuunda – ratsionaal-emotiivset käitumisteraapiat (REKT’i). REKT on oma loomult direktiivne ehk suunav, terapeut ei ole vaid passiivse kuulaja rollis, vaid sekkub aktiivselt vestlusesse, aitab püstitada eesmärke ja julgustab inimest muutustele. Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on suunatud probleemilahendusele, mis tähendab, et võrdlemisi ruttu minnakse kliendi probleemi juurde ja kliendiga koostööd tehes hakatakse seda lahendama. Lisaks kasutan ka teisi tehnikaid, mis on praktikas edukaks osutunud (nt eesmärkide püstitamise metodoloogia, teatud coachimise tehnikad jms).

Milliste muredega tasub minu poole pöörduda?

Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on oma idee ja lihtsuse poolest rakendatav paljude emotsionaalsete probleemide leevendamiseks. Põhjus on lihtne – REKTi teooria väidab, et inimeste emotsionaalsed kannatused on põhjustatud irratsionaalsetest uskumustest ning neid kannatusi saab leevendada, muutes oma uskumused ratsionaalsemaks.

Kindlasti tasub REKTi kui võimaliku teraapiavormi peale mõelda juhul, kui leevendamist vajavad emotsionaalsed kannatused on seotud isiku intiimsete- ning seksuaalsete suhetega, sh probleemid olemasoleva partneriga või mured, mis on tingitud partneri otsingutega.

Lisainfot minust ja ratsionaal-emotiivsest käitumisteraapiast leiab veebilehelt www.rekt.ee

Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia Rainer Mere Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Reene Pehka
Massöör

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5650 3506
E-post reene.pehka@gmail.com

Vastuvõtu hind:
Tai massaaž 30 EUR (60 min) ja 40 EUR (90 min)


Tai massaažiga sain tuttavaks 2012.aastal Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias idamaade loodusteraapiaid õppides (2012-2014). Olin sel ajal otsimas võimalusi enese tervise taastamiseks ja turgutamiseks ning leidsin, et Tai massaaž sobis mulle üheks selliseks võimaluseks väga hästi. Soovisin, et saaksin seda ka ise pakkuda. Koolis omandatud võtteid hakkasin kohe praktiseerima ning toimetan ja täiendan end selles vallas jätkuvalt.

Traditsioonilist Tai (Nuad Bo Rarn) massaaži tehakse põrandal matil, saajal on seljas kerged, venitusi võimaldavad riided. Massöör kasutab lisaks oma kätele ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Erinevad vajutustehnikad ja venitused aitavad lõdvestada pingulolevaid lihaseid ning taastada energia vaba liikumise kehas, mis on tervise ja hea enesetunde aluseks. Massaaž kulgeb rahulikus hingamiserütmis, mõjudes hästi närvisüsteemile, lihaskonnale, luustikule ja liigestele, vere- ja lümfiringele ning hingamisteedele.

Kui esineb järgnevaid terviseseisundeid, siis neist tuleb kindlasti enne massaaži teada anda: Südame- veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk; lihasetraumad, nihestused; veenilaiendid, tromboosioht; kunstliigesed; osteoporoos; kasvajad; toimunud operatsioonid.

Reene Pehka Massöör Tai massaaž Reene Pehka Reene Pehka Massöör Tai massaaž

Saima Mandel
Logopeed

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 502 5361
E-post saima.mandel@gmail.com

Hind:

 • 45-minutiline logopeedi vastuvõtt: individuaaltund 30 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon 40 EUR
 • 60-minutiline vastuvõtt:  individuaaltund 45 minutit ja sellele järgnev konsultatsioon 45 EUR
 • Konsultatiivne (esmane) vastuvõtt 50 EUR
 • Kõne iseoomustuse koostamine (materjalide ja uurimistulemuste analüüs) 35 EUR
 • Mitteilmumine/teavitamine allla 24 h -18 EUR

Hinnakiri kehtib 12. augustist 2019 kuni 19. juunini 2020. 


Saima Mandel on lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala ning omab pikaajalist logopeedina töötamise kogemust.

Logopeedi poole võivad pöörduda nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov saada logopeedilist nõustamist ja ravi – häälduse korrigeerimist või arendada üldist suulist kõnet ning abi ka lugemis- ja  kirjutamisvilumuse osas.

Saima Mandel Logopeed Saima Mandel Saima Mandel Logopeed

Terje Kaldur
loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, psühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5684 5772
E-post terjekaldur@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalteraapia seanss 25 EUR (1 tund)
 • Grupiteraapia hinnad kokkuleppel

Vastuvõtuajad kokkuleppel

Keeled: eesti ja inglise


Terje on lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ning kunstiteraapiate magistriõppe. Ta on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja pereteraapia koolitused. Ta on kaheksa aastat töötanud koolipsühholoogina ning kolm aastat loovterapeudina rehabilitatsioonikeskuses, ta omab koolipsühholoogi kutset ja on Eesti Loovteraapiate Ühingu poolt registreeritud loovterapeut/tantsu- ja liikumisterapeut.

Tantsu- ja liikumisteraapia kasutab kehateadlikkust ja liikumist eneseväljendusena luues mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel. Inimkeha ja liikumine on kui ressurss, mis võimaldab uute tähenduste loomist, uute mustrite ja võimaluste uurimist ja avastamist ning toetab nende rakendumist igapäevaellu. Seega ühendab tantsu- ja liikumisteraapia kliendi kehalise kogemuse ning analüütilise meele.

Tantsu – ja liikumisteraapias kasutatakse sageli ka loovat protsessi ja eneseväljendust toetavaid vahendeid, näiteks palle, venivaid kangaid, samuti rütmi ja muusikat. Teraapias osalemine ei eelda liikumisalast ettevalmistust ega oskusi. Kliendi vajadustest lähtuvalt integreerib loovterapeut enda töösse ka kunstipõhiseid meetodeid ja tehnikaid (joonistamist, maalimist, voolimist, meisterdamist jms).

Terje keskendub oma töös lahendusele ja peab oluliseks kliendi poolt soovitud olukorra saavutamiseks vajalike ressursside, tugevuste ja toimetulekuvõimaluste väljaselgitamist. Kliendi ja terapeudi suhet näeb ta ühise teekonnana, kus kliendil on võimalus olla ennastväljendav, loov ja aktiivne partner.

Tantsu- ja liikumisteraapia pakub võimalust enesearenguks, stressi, depressiooni ja ärevuse leevendamiseks, suhete parandamiseks, toimetuleku edendamiseks, heaolutunde tekitamiseks ning oma ressursside avastamiseks elus ettetulevate keeruliste olukordadega toimetulekuks. Töös lastega on tantsu- ja liikumisteraapia andnud häid tulemusi ka emotsioonidega toimetuleku, eneseregulatsioonioskuste, sotsiaalste oskuste, kognitiivsete protsesside (mälu, tähelepanu- ja keskendumisvõime) ning üld- ja peenmotoorika toetamisel.

Tantsu- ja liikumisteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud kui lapsed, nii paarid kui grupid.

 

Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia Terje Kaldur Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia

Terje Loorits
Shindo-jomon instruktor
Shindo venitus toetava massaažiga

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 41 042
E-post terje.loorits@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Rühmatunnis osalustasu 8 EUR
 • Privaatne venitustund 25 EUR
 • Shindo massaaž 35 EUR (90 min)

Shindo venitustunnid Tervisekliinikus Nõmmel esmaspäeviti kell 18.00


Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana. Shindo – ida ja lääne kohtumispaik – on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.

Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired. Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul. Läbi shindo venitus- ja hingamisharjutuste ning massaaživõtete mõjutatakse inimkeha läbivaid 12 energiameridiaani. Shindo aitab tasakaalustada keha, hinge ja vaimu, hoides energiameridiaanid avatuina. Meetodi arendas kaheksakümnendatel aastatel välja sensei Kazuko Kuratomi. Meetod on pidevalt arenev ja täiustuv.

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse.  2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2017 sügisest olen shindo-jomon instruktor.

Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga Terje Loorits Terje Loorits Shindo-jomon instruktor Shindo venitus toetava massaažiga


Veronika Väljaots
Massöör
Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 552 2289
E-post veronika.valjaots57@gmail.com

Hinnakiri:
Klassikaline massaaž 33 EUR (60 min); 35 EUR (90 min); 19 EUR (30 min)     Laavakivimassaaž 40 EUR (75 min)
Bambuspulkadega massaaž 29 EUR (60 min)


Veronika Väljaots on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ämmaemandana. 2006. a lõpetanud M.I. Massaažikooli, omandanud massööri kutsestandardi. 2012. a ja 2018 a sooritanud kutsekvalifikatsiooni järgmise taseme, mis on kantud ka riiklikku kutseregistrisse.

“Mul on rõõm inimesi aidata tervenemise ja eneseleidmise teel. Massaaž on üheks võimaluseks korrastada keha ja vaimu tasakaal. Vahel vajame kellegi abi, et käivitada enestes need protsessid, mis tagaksid meis hea enesetunde ja rahulolu.”

Laavakivimassaaž.  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

Bambuspulkadega massaaž  võiks sobida kõige enam neile, kes hoolitsevad oma tervise eest ja ei soovi joosta arstide vahet. Rütmiline sahin pambuspulkades koos patsutamisvõtetega aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Võtted aktiveerivad lümfisüsteemi tegevust, mis on organismi immuunsüsteemi osa, vastutades toksiinide ja organismi kuhjuvate ainete väljutamise eest. Bambusmassaaž stimuleerib naha, nahaaluste kudede ja lihaste taastumisprotsesse. Massaaž on näidustatud neile, kes mingil põhjusel ei soovi end massööri juures lahti riietada. Seda massaaži võib teha läbi mugavate spordiriiete.

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik.  Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Vastunäidustused:

 • ägedad põletikulised protsessid
 • nahahaigused
 • kasvajad
 • diabeet
 • veenilaiendid
 • neeru- ja sapikivid
 • menstruatsioon ja rasedus
 • ägedad respiratoorsed viirusinfektsioonid
Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž Veronika Väljaots Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Ülle Daniel
Refleksoloogia, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž, kristalliteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon + 372 50 66 124
E-post: ylle550@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Selja-turjamassaaž 30 EUR (1 tund)
 • Laavakivimassaaž 40 EUR (1,5 tundi)
 • Kristalliteraapia 35-40 EUR (1-1,5 tundi)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress,    vereringehäired jne
 • Taastusravi

Laavakivi massaaž. Laavakivid, mida kasutataks kivimassaažis, kannavad endas tule ja maa jõudu, vesi on neid lihvinud, päike on jätnud neisse oma energiat. Kivid soojendatakse enne kasutamist, nii ärkab nendes asuv ürgne jõud. Protseduuris on ühendatut energiakeskuste ehk tšakrate, kivi – ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine poolvääriskividega.

Soojusega aktiveeruvad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub.

Toime:

 • Stimuleerib immuunsüsteemi, vereringet
 • Kiirendab ainevahetust
 • Lõõgastab
 • Leevendab valusid seljas ja kaelas
 • Kaob stress, väsimus ja hingeline tasakaalutus
 • Sobib kui on unetus, lihase- ja liigesevalud

Vastunäidustused:

 • Kõrge vererõhk
 • Ägedad nahahaigused ja nahaärritused
 • Palavik
 • Rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused
 • Pahaloomulised kasvajad
 • Viirushaigused
 • Põletikulised haigused
 • Nakkushaigused
 • Vere hüübimishäired
 • Veenilaiendid ja põletikud
 • Operatsioonijärgselt
 • Alkohoolne joove
 • Diabeet
 • Rasedus

Kristalliteraapia. Kristallide sisemine struktuur väljendab täiuslikkust ning tasakaalu Universumis. Kui kasutada kristalli füüsiliseks või emotsionaalseks tervenemiseks häälestuvad kristalli võnked halvasti funktsioneeriva elundi või energeetilise ala kiirgusele ning parandavad seda leebelt. Andes meile tervema ja energilisema enesetunde jagades meiega seda imelist harmooniat ja tasakaalu. Kuna kristallid toimivad nii füüsilisel, psüühilisel kui spirituaalsel tasandil tervendavad nad nii haigusseisundi füüsilist avaldumist kui ka selle tegelikku ja varjatud põhjust. Kvartsiteraapia ja Seleniiditeraapia on eraldi teraapiavormid Kristalliteraapias, kus kasutatakse kristallide kõrgeid vibratsioone  ning muid tervendavaid omadusi positiivsete ja elumuutvate protsesside esilekutsumiseks.

Õppisin Kristalliteraapiat I-IV, Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS  2016-2018

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Ülle Daniel Refleksoloogia, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž, kristalliteraapia Ülle Daniel Ülle Daniel Refleksoloogia, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž, kristalliteraapia