Vali teenuse ja hinna järgi

Algi Samm
Kundalini jooga

Registreerimine joogatundi:
Telefon +372 50 19 402
E-post algi.samm@mail.ee

Kundalini jooga rühmatunnid teisipäeviti kell 17.15 kuni 18:45

Joogatunni hind:

 • Rühmatund 10 EUR
 • Individuaalne joogatund 35 EUR
 • Kui elu esitab hetkel väljakutseid, siis on hinna osas  võimalik eraldi kokkulepe

Töötades pereterapeudi ja psühholoogilise nõustajana on Algi akadeemilise karjääriga (filosoofiadoktori kraad) paralleelselt olnud süvenenud traditsiooniliste tarkuste tundmaõppimisse. Enam kui 15 aastat tagasi alguse saanud esimesest kontaktist Hatha jooga õpetustega joogaõpetaja Maaja Zelmini kaudu süvenes huvi aina enam joogaliku elufilosoofia suunas ning tänaseks päevaks praktiseerib Algi Kundalini jooga õpetajana, esindades Karam Kriya Londoni koolkonda.

Jooga pärineb inimkogemusest, sisaldades tehnikaid tervisliku, õnneliku ja vaimselt teadliku elu elamiseks. “Just nii, nagu jõed suubuvad ookeani, tõstab kõiksugune jooga kundalinit. Mis on kundalini? See on inimolendi loominguline potentsiaal.” (Yogi Bhajan, 2003)

Algi Samm Kundalini jooga Algi Samm Algi Samm Kundalini jooga

Anneli Remmelgas
Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5624 0846
E-post info@loodusteraapia.ee

Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Aroomimassaaž 30 EUR (1 tund) või 40 EUR (1,5 tundi)
 • Selja-turjamassaaž  30 EUR (1 tund)
 • Rasedate massaaž 30 EUR (1 tund)
 • Beebimassaaž 30 EUR (esimene seanss, 45 min) või 15 EUR (iga järgnev seanss, 30 min)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne
 • Taastusravi

Aroomimassaaž põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Näidustus:

 • Stress, depressioon, läbipõlemine
 • Vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid
 • Hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstruatsiooni probleemid jne.), unehäired
 • Taastusravi

Aroomteraapilisel massaazil põhinev lõõgastav massaaž (ei kasutata eeterlikke õlisid) on terve, last ootava ema jaoks kasulik, meeldiv ja igati soovitatav.

Refleksoloogial põhinev imikumassaaž on kasulik nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt. Massaaž lõõgastab ja rahustab, on valutu ning tulemusrikas teraapiaviis.

Näidustus:

 • Imikute koolikuvalud (gaasivalud), spastilisus, magamishäired, rahutus

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž Anneli Remmelgas Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Anni Kuusik
Kliiniline psühholoog
Konsultatsioon, psühhoteraapia ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
E-post anni.kuusik@gmail.com ja tel 56 60 78 71

Vastuvõtu hind:
Individuaalne kliinilise psühholoogi konsultatsioon või psühhoteraapia seanss 50 EUR (1 tund)


Anni Kuusik on kliiniline psühholoog ja alates 2009 nõustanud inimesi individuaalselt nii psüühikahäirete kui krooniliste haiguste või muude pingeliste olukordadega kaasneva psüühilise stressi korral. Anni on läbinud kognitiivse käitumisteraapia 2-aastase väljaõppe ja praktiseerib kognitiivset käitumisteraapiat supervisiooni all integreerituna mindfulness ehk teadveloleku lähenemisega.

Alates 2013 viib läbi teadveloleku (inglise keeles mindfulness) praktikate kursusi, kus on osalenud inimesi igapäevase pinge, emotsionaalse reaktiivsuse, meeleolu- ja ärevushäirete ning muude psüühiliste probleemidega. Alates 2015 on kursustel osalenud tööga seotud igapäevase stressiga toimetulekuks tervishoiu- ja haridustöötajad, infotehnoloogia jt valdkondade spetsialistid.

Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused Anni Kuusik Anni Kuusik Kliiniline psühholoog Konsultatsioon, psühhoteraapia, kursused

Anu Rootalu-Wachsmann
Tiibeti Traditsiooniline Meditsiin (TTM)
Nõustamine ja teraapiad

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5660 5010
E-post ngakmang@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmane konsultatsioon 30 EUR (1 tund)
 • Teraapiad 15 EUR (30 min)

Vastuvõtud Nõmmel reedeti
Vastuvõtule tulles on vaja võtta kaasa esmane hommikune uriin

Keeled: eesti, inglise ja vene


Anu Rootalu-Wachsmann on lõpetanud ämmaemanda eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning kaks eriala – tiibeti traditsioonilise meditsiini ning tiibeti välispidised teraapiad – Rahvusvahelises Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemias (International Academy for Traditional Tibetan Medicine). Olnud praktikal nii Tiibetis kui Mongoolias.

Aastast 2002 erapraksis tiibeti meditsiini alal ning alates aastast 2006 rahvusvaheline tiibeti kunye massaaži ning teraapiate õpetaja – õpetanud Eestis, Soomes, Leedus, Poolas, Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal, Hispaanias.

Tiibeti meditsiin vaatleb inimest tervikuna – tema keha, kõnet (energiat) ja meelt. Tervis tähendab nende kolme pluss ümbritseva keskkonna tasakaalu, harmooniat.

Vastuvõtul kuulatakse ära kaebused, katsutakse pulssi, vaadatakse uriini ja keelt ning vajadusel ka teisi meeleorganeid. Antakse soovitused toitumise ning eluviisi osas ja soovi korral viiakse kohapeal läbi ka teraapiaid (kupud, erinevad moxa ehk põletusteraapia liigid, teraapia rotangist keppidega, nõelravi, kuldse nõela teraapia, kaitseenergia (bLa) massaaž, energiakanalite massaaž, õlimassaaž). Teatud probleemide puhul kasutatakse ka mantraravi või vaadatakse üle elukoht (tiibeti geomantia). Vajadusel õpetatakse tiibeti ravijooga harjutusi, hingamisharjutusi või meditatsioone kodus praktiseerimiseks.

Anu Rootalu-Wachsmann Terapeut Tiibeti Traditsiooniline Meditsiin (TTM) Anu Rootalu-Wachsmann Anu Rootalu-Wachsmann Terapeut Tiibeti Traditsiooniline Meditsiin (TTM)

Anu Üleoja
Homöopaatia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 55 33 698
E-post info@loodusteraapia.ee

Vastuvõtu hind:

 • Homöopaatia seanss 40 EUR (1 tund)

Homöopaatia on vana arstiteaduslik ravimisviis, mis ravib inimest tervikuna, mitte ainult tema haigust. Homöopaatia kui ravimeetod keskendub inimese loomuliku tervendamissüsteemi toetamisele ja tugevdamisele. „Homöopaatia“ on tuletatud kreekakeelsetest sõnadest „homoios“ – samasugune ja „patheia“ – kannatus ning ravisüsteem toetub põhimõttele „sarnane ravib sarnast“ – „similia similibus curentur“ (lad.k.). Teisisõnu – aine, mis suuremas koguses võib tervel inimesel põhjustada mingite kindlate sümptomitega haiguspildi, ravib üliväikese koguse manustamisel samasugust haiguspilti inimesel, kelle tervis on korrast ära.

Toime: Haiguse ajal funktsioneerivad rakud ebapiisavalt ja nende kiiratav lainepikkus muutub. Sellise organismi toodetud lainepikkust saab tõkestada ainult niisuguse ravimiga, mis kiirgab samal lainepikkusel – ehk homöopaatiliselt.

Näidustus: Kõik haigused, mis ei nõua kirurgilist ravi.

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Anu Üleoja Homöopaat Anu Üleoja Anu Üleoja Homöopaat

Ave Orgulas
Lastepsühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
E-post ave.orgulas@mail.ee tel 56 64 56 41

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamise seanss 25 EUR (45 min)

Kaasajal puuduvad ühesed arusaamad lapse kasvatamise, arengu suunamise  vajalikkuse ja võimalikkuse kohta. Arenguülesanded on kõigile lastele sarnased, nende õpetamine võib aga vajada individuaalset lähenemist. Arenguülesannete kohaselt tuleb vanemal võimaldada ja lapsel õppida erinevates olukordades toimetulekut nii, et kõik osapooled end hästi tunneksid.  Kui teie lapsevanemana olete omaltpoolt  selleks kõik teinud  ja teil on siiski tekkinud küsimusi lapse käitumise kohta, siis andke endast julgesti teada. Teadmised väikelaste unevajadusest, söömisharjumustest, läheduvajadusest aitavad vanematel lapse vajadusi paremini mõista ning nutuga toime tulla.  Planeeritud aeg  tekkinud olukorra analüüsimiseks on esimene samm võimalikuks muutuseks. Mõnikord piisabki ainult vanema ja nõustaja omavahelisest vestlusest ning lapse käitumine paraneb.  Kui teid on abi küsima  suunanud kool või lasteaed, siis paluge sealt vastuvõtule tulles kaasa ka lapse iseloomustus.

Ave Orgulas Lastepsühholoog Ave Orgulas Ave Orgulas Lastepsühholoog

Eha Rüütel
Psühhoterapeut
Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon ja kursused

Registreerimine vastuvõtule:
E-post tervisekliinik@gmail.com ja tel 56 151 218

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss, nõustamine, supervisioon 30 EUR

Keeled: eesti, inglise ja soome


Lahenduskeskset loovteraapiat pakub psühhoterapeut Eha Rüütel, kes on omandanud lahenduskeskse psühhoterapeudi kvalifikatsiooni Helsingi Psühhoteraapiainstituudis Soomes, on kaitsnud magistri- ja doktorikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis ning rahvatervise magistrikraadi Rootsis (Nordic School of Public Health).

Lahenduskeskne loovteraapia on lühiteraapia, mis toetub lahenduskeskse psühhoteraapia põhimõtetele ning kasutab töö- ja suhtlusvahendina loomingulist tegevust. Lahenduskeskne lähenemine on suunatud tulevikule ja lähtub eeldusest, et lahenduste leidmiseks on probleemi põhjuste väljaselgitamisest olulisem selgitada välja soovitud olukord ning sellest lähtudes seada selged saavutatavad eesmärgid. Otsitakse ressursse, tugevusi, toimetulekuvõtteid ja tegevusi, mis on varem edu toonud ning millest oleks kasu praeguses olukorras. Ollakse veendunud, et muutus on võimalik, muutused toimuvad kogu aeg ja võivad toimuda erineval moel. Lähtutakse põhimõttest, et klient on oma elu ekspert ning teraapiasuhet käsitletakse koostöösuhtena. Lahenduskeskne loovteraapia ühendab kujundilise ja verbaalse loova mõtlemise.

Lahenduskesksest loovteraapiast on abi erinevate elukriiside ja tervisehäiretega toimetulekul, pere-, töö- ja koolisuhete selgitamisel, kehaga rahulolematuse ja kehaimidži probleemide puhul ning lahenduste leidmiseks oma potentsiaali rakendamist takistavates olukordades.

Lahenduskesksesse loovteraapiasse on oodatud täiskasvanud, teismelised ja grupid.

Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused Eha Rüütel Eha Rüütel Psühhoterapeut Lahenduskeskne loovteraapia, nõustamine, supervisioon, kursused

Dr Epp Veski
Arst-psühhoterapeut
Tervise, töö ja kärjaari alane nõustamine; rännak; grupitööd

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon 555 02 111
E-post tervisekliinik@gmail.com

Vastuvõtu hind (1 tund = 45-50 min):

 • Tervise hindamine 85 EUR (2 tundi) või 50 EUR (1 tund)
 • Tervise korduv tasakaalustamine 45 EUR (1 tund)
 • Psühhoteraapia 32 EUR (1 tund)
 • Rännak, süvaprotsess tunnihind 32 EUR (tavaliselt kestab 2-3 tundi)
 • Transformatsioonimäng, eneseteostamine jt grupitööd kokkuleppel

Olen arst ja psühhoterapeut. Töötan kahel suunal:

1. Organismi tervisliku seisundi hindamine ja tasakaalustamine.
Bioresonantsmeetodil mõõtes näeb klient ise kõikide organite seisundit, nende omavahelist seost, tasakaalustamist ja soovitusi.
Hea tulemuse eelduseks on:
– inimese soov oma tervise ja elu eest vastutus võtta ja oma
– senist suhtumist, tõekspidamisi, toitumist ja elukombeid muuta. Kui palju tuleb muuta, sõltub tema seisundist.
Tulemus sõltub ka sellest, kui kaugele on haigus arenenud, kuid kogemus näitab, et inimese tahe võib olla kõikvõimas. Teine inimene võib küll anda parema enesetunde, kuid selle säilitamine on suures osas enda teha.
Vastunäidustusteks on:
– liiga kaugele arenenud rasked haigused ja psühhiaatrilised haigused
– inimese laiskus
– alkoholism, narkomaania.

2. Psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia, karjäärinõustamine
Viimastel aastatel kasutan sageli hüpnoteraapiat (mitte hüpnoos, vaid hüpnootiline või teadvuse muutunud seisund): kui lõõgastada keha ja rahustada meeled, siis hingamisele keskendudes on võimalik teadvustada tõrjutud, allasurutud, unustatud või mittemärgatud momente oma elus. Neid on nüüd võimalik praeguse küpsuse, tarkuse ja kogemuse abil teisiti lahendada. See annab suure emotsionaalse kergenduse ja vabaduse teha edaspidi sobivamaid lahendusi. Paljud probleemid (sh. ka psühhosomaatilised e. kehalised) saavad lahenduse/leevenduse.
Kasutame ka tavalist “tark jutustamist”, nimekirjade tegemist, joonistamist, tööd unenägudega, kodutööd jne. kehaliste harjutusteni.
Tarkade ja tugevate inimeste juures, kes ei taha või ei julge endast rääkida, kasutame filosoofilist nõustamist: maailma probleemide ja filosoofiliste küsimuste varjus tegeleb inimene ise oma probleemide lahendamise ja eesmärkidega.

Grupitööd: 4-6 osalejaga mängime “Transformatsiooni mängu” 4-8 tundi

Grupiseminar (6-16 osalejaga) “Empowerment” 2-3 päeva.

Haridus ja erialane tegevus:

TÜ arstiteaduskond, TÜ psühholoogia osakond, Vilniuse Humanitaarse ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut.
Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni (EAP), Venemaa Professionaalse Psühholoogia Liiga liige.
Osalenud EAP, Maailma Psühholoogia Assotsiatsiooni ja Eurotas kongressidel ja konverentsidel (Moskva, Viin, Lissabon, Sidney, Varna, Jurmala, Chisinau).
Euroopa Psühhoteraapia Sertifikaat.

Palju erinevaid koolitusi:

Psühholoogiline nõustamine ja psühhoteraapia:
Eksistentsiaalne psühholoogia ja teraapia, Enese teostamine (Empowerment), Transformatsiooni mäng, Protsessitöö, Naiste ja meeste olemuslik lepitamine (Essential Peacemaking), Jungi analüüs, NLP, humanistlik psühholoogia, grupianalüüs, gestalt, psühhodraama, Sophia analüüs, Wartegg test, EMDR, kinesioloogia, hingamistehnikad, naeruteraapia, Aleksander tehnika, Avatud ruum, Rännak, hüpnoteraapia (Eesti, Leedu, Läti, Venemaa, Iirimaa, Šoti, Austria, USA, Itaalia, Rootsi, Soome)

Bioresonantsdiagnostika ja -teraapia:
Amsat ja Imago/AuR-uM metoodika – Venemaa, Läti, Leedu

Idamaade õpetused:
Transendentaalne ja dünaamiline meditatsioon, ajurveda, akupunktuur, sudzhok, Nei Jing, Tai chi, Tui Na, Qi gong, joogad (hatha, tantra, kundalini, dünaamiline), Reiki, Shin-do, Falun gong (Eesti, Venemaa, Leedu, Ukraina, India, Austria, Läti)

Konfliktide juhtimine, karjäärinõustamine, aktiivne kodanikkond:
(Eesti, Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Iirimaa, Suurbritannia, Taani, Sloveenia, Austria, Itaalia, Belgia, Hispaania, Saksamaa, India, USA)

Loodustooted ja bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid:
Pharma-Nord, Vision, Mirra, Fohow, Transfer Faktor, peptiidid (Eesti, Venemaa, Läti)

Dr Epp Veski Arst-psühhoterapeut Tervise, töö ja kärjaari alane nõustamine; rännak; grupitööd Dr Epp Veski Dr Epp Veski Arst-psühhoterapeut Tervise, töö ja kärjaari alane nõustamine; rännak; grupitööd

Erik Rüütel
Psühholoog
Makro-psühholoogiline nõustamine

Registreerimine vastuvõtule:
Tel +372 5615 1218
E-post: erik@addicere.com

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamisseanss 90 EUR (60-90 min)

Keeled: eesti, inglise ja vene


Olen kogenud kliiniline sõltuvusravi psühholoog. Olen juhtinud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana ja suunanud õigusrikkujate taasühiskonnastamist Tallinna Vangla direktori asetäitjana.

Olen rahvusvaheliselt publitseeritud autor, mitme Eesti riikliku sotsiaalstrateegia kaasautor ja Sisekaitseakadeemia, University of the Rockies Professional School of Psychology, University of Maribor tunnustatud lektor.

Minu lähenemine inimeste muredele on kognitiiv-käitumuslik ja toetub makro-psühholoogilisele vaatenurgale. See tähendab, et probleemide lahendamine algab terviklikust kehalise ja emotsionaalse kogemuse tõlgendamisest, taju ja kognitiivsete eelarvamuste lahtiarutamisest ning endas sügaval peituva tasakaalu leidmisest.

Ma aitan oma klientidel:
– leida oma väärtusi
– ületada hirmu
– vabaneda süütundest
– planeerida oma elu õnnelikumaks
– omandada sisemise tasakaalu

Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine Erik Rüütel Erik Rüütel Psühholoog Makro-psühholoogiline nõustamine

Helen Kivimägi
Muusikaterapeut

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5561 5905
E-post helen.kivimagi@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalseanss 40 EUR (1,5 tundi)
 • Grupiseanss (kuni 10 inimest) 15 EUR (1,5 tundi)
 • Võimalikud kokkulepped

Helen Kivimägi on magistrina lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (dirigeerimine), millele lisaks on ta kõrvalerialana läbinud 3-aastase muusikaterapeudi kutseõppe (algkursus Tallinna Ülikoolis, põhikursus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias).

Ta on täiendanud end mitmetel muusika- ja loovteraapia-alastel kursustel erinevate lektorite juhendamisel:
– Prof. Dr. Hans- Helmut Decker-Voigt(Saksamaa) – Muusikateraapia (2009)
– Alice Pehk – Sissejuhatus BMGIM teraapiasse (2010)
– Benedikte B. Scheiby (USA) – Analüütiline muusikateraapia (2011)
– Barbara Nordstrom- Loeb (USA) – Liikumisteraapia ( 2011)
– Jaan-Karl Klasmann (Austria) – Hääleteraapia (2011)
– Marie Luise Geiss (Saksamaa) – Saviteraapia (2011)
– Imke Mc Murtrie (Saksamaa) – Hääle- ja kehatöö (2014)

Muusikateraapia kasutusvaldkond on väga lai, hõlmates nii meditsiini kui inimese tavaelu valdkondi (stress, eneseteadvustamine, eneseareng, tundeelu- ja suhteprobleemid).

Muusikateraapia on protsess, kus kliendi ja terapeudi suhtlemiskeeleks on peamiselt muusika, et säilitada, taastada ja parandada kliendi tervist (nii füüsilisest, sotsiaalsest, emotsionaalsest, intellektuaalsest kui vaimsest aspektist). Muusika on selles protsessis liikumapanevaks jõuks.

End muusika kaudu väljendades ja helidega suheldes saavad psüühikas käivituda sügavad loomingulised protsessid. Sümbolitena võivad ilmuda ootamatud materjalid, mis võivad olla pikalt alateadvusesse surutud ja energiat pärssinud. Muusikalistest tähelepanekutest, tajudest ja kogetust tekkib ilmunud materjalile uus tähenduste süsteem. See aitab kogetut läbi töötada ja probleemset materjali uues valguses näha. Taastub hingeline tasakaal ja harmoonia, maha jäävad pinged, piirangud ja takistused. Meie psüühika saab toimima hakata oma parimal, loomulikul moel.

Muusika puudutab meid kõiki. Muusika võib tekitada meis meeldivaid tundeid, seda positiivset mõju saab teadlikult kasutada oma argielu kvaliteedi parandamisel.

Lisainfo: www.hkmuusikateraapia.ee

Helen Kivimägi Muusikaterapeut Helen Kivimägi Helen Kivimägi Muusikaterapeut

Heli Arak
Massöör

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon 555 02 111
E-post tervisekliinik@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Klassikaline lihaste massaaž. Võimalik variatsioonidega: sportlik, kuppudega, mineraalkuulidega, aromaatsete teraapiliste õlide, kreemidega.
  24 EUR (60 min)
  20 EUR (45 min)
  35 EUR (90 min)
 • Peamassaaž, hõlmab ka kaela ja nägu (45 min)
 • Meemassaaž 26-30 EUR (koos tassi tee ning järelrahuga 60 kuni 75 min)
 • Soodsamad hinna püsiklientidele, kes võtavad vähemalt 3 seanssi kuus

Enne massööriks hakkamist tegin 20 aastat kontoritööd ja kogesin omal nahal, mida see tervisele kaasa võib tuua.

Olen osalenud sensei Kazuko Kuratomi shindo kursusel ning harjutasin idakunstide õpetaja Mart Parmase juhendamisel idamaiseid massaaže hobikorras. 2012. aastal õppisin klassikalist massaaži PhD Jaak Grossi juures. Järgisin meistri soovitust ja alates 2013. aastast tegutsen massöörina. Kogu aeg õpin juurde, nii töö käigus kui kursustel. Praegu teen eelkõige klassikalist lihasmassaaži ja meemassaaži, millesse vastavalt vajadusele põimuvad teisedki masseerimise ja hoolitsemise liigutused.

Parim minupoolne panus inimeste tervisele on see, et saan käte abil kohendada ebamugavaid kõrvalekaldeid, enne kui need haiguseks arenevad. Ehk vahetud ennetustegevused.

Olen veendunud, et enamik tervisehädasid ei ole jäävad ega progresseeruvad, kui lõpetame neid põhjustanud käitumise ja hoolitseme regulaarselt enese heaolu eest. Massaaž aitab seisma jäänud “materjali” liikuma. Paraneb vere ringlus, lihaste elastsus ja liigeste liikuvus. Mis annab värskema enesetunde ja rohkem teotahet. Samas võib lõõgastus liigse aktiivsuse rahustada.

Seisundid, mida saab leevendada massaažiga:

 • Pingepeavalud
 • Sundasenditest või -liigutustest tingitud jäikused turjas, kaelas, õlgades, kätes, sõrmedes, puusades, reites, säärtes
 • Ületreenitud käsivarred, jalad
 • Painälg

Lisaks on korduvalt juhtunud, et hea massaažikogemuse järgselt muutub liigne söögiisu parajaks (kui söömine on olnud asendustegevus seletamatu ebamugavustunde summutamiseks) …

Profülaktiliselt ja “toonuse tõstmiseks” võiks massaaži võtta vähemalt korra kuus. Veel parem oleks 7-10 päevane intervall. Suuremate probleemide korral on alguses näidustatud isegi 2 korda nädalas, millele lisaks soovitav küsida füsioterapeudilt võimlemisharjutusi kodutööks.

Kui märkad, et muskel keskikka jõudes närtsima hakkab, siis aitab “nooremaks saada” füüsiline treening. 6-12 kuuga võivad kaduda lihaste nõrkusest ja tasakaalustamatusest tingitud valud lülisambas või muudes liigestes. Hiljemalt 24 kuu pärast näed hämmastavat muudatust ka peegelpildilt!

Vt lisainfot arakheli.blogspot.com.ee

Tule naudi sooja puudutust!

Heli Arak Massöör Klassikaline massaaž, meemassaž Heli Arak Heli Arak Massöör Klassikaline massaaž, meemassaž

Dr Ilmar Soomere
Psühhiaater
Ambulatoorne psühhiaatriline abi ja koduvisiidid

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 555 02 111 (E-R kell 9.00-16.00)
E-post tervisekliinik@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmane visiit 35 EUR
 • Korduv visiit 25 EUR
 • Koduvisiit 35 EUR / tund

Koduvisiidi korral on vajalik korraldada ja hüvitada psühhiaatrile transport patsiendi juurde ja tagasi. Sõiduaeg arvatakse tunniarvestuse sisse.

Keeled: eesti, vene ja inglise

Vajadusel tervisetõendite väljastamine (relvaloa, juhiloa, akadeemilise puhkuse jmt taotlemisel).

Dr Ilmar Soomere Psühhiaater Ambulatoorne psühhiaatriline abi Dr Ilmar Soomere Dr Ilmar Soomere Psühhiaater Ambulatoorne psühhiaatriline abi

Jaanika Vipper
Ökokosmeetik
Looduskosmeetika, massaaž, kinesioteipimine, reiki

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 55 600 205
E-post jaanika.vipper@mail.ee

Vastuvõtu hind:

 • Individuaalsed iluhooldusprotseduurid 30 EUR (1 tund)
 • Kehahoolitsus 35 EUR (1,5 tundi)
 • Meeteraapia / massaaž 35 EUR (1,5 tundi)
 • Turbamähis 25 EUR (20 min + 30 min järellõõgastus)
 • Saviteraapia alates 20 EUR (20 min kuni 1 tund sõltuvalt sõltub valitud teenusest)
 • Reiki seanss 35 EUR (1 tund)
 • Kinesioteipimine 10 EUR + teibi hind 1m = 5 EUR

Jaanika on omandanud ökokosmeetiku kutse Tallinnas, Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis, kust on saanud ka vastavad teadmised ja oskused ravimtaimede ning looduslike kosmeetikavahendite kasutamisest ilu-ja terviseprotseduuridel. Ökokosmeetik lähtub oma töös põhimõttest, et kõik protseduuridel kasutatavad kreemid, salvid, kehakoorijad ja näomaskid valmivad kohapeal, värsketest, ökoloogiliselt puhastest toorainetest.

Samuti on Jaanika läbinud Reiki 1. ja 2. astme koolitused Reikimeister Kreet Rosina juhendamisel ning tegutseb aktiivselt Reikipraktikuna. Jaanika on saanud ka ettevalmistuse praktilise kinesioteipimise meetodite alal, spordifüsioterapeut Lauri Rannamaa juhendatud kursusel. Oma erilisteks sõpradeks ja abimeesteks peab Jaanika just Taro kaarte, mille saladusi jagab ta meeleldi kõigi soovijatega. Lisaks sellele valmistab Jaanika ravimtaimedest herbaariumipilte ja tervislikke maitsesoolasid.

Ökokosmeetiku teenused:

1. Individuaalsed iluhooldusprotseduurid

Individuaalseid ökokosmeetilisi iluhooldusprotseduure viiakse läbi näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnas. Protseduurile eelneb põhjalik anamnees ja naha vajaduste väljaselgitamine. Vastavalt analüüsi tulemustele saab kliendile määrata individuaalse vajaduspõhise iluprotseduuri, mis on kooskõlas kliendi soovide ja vajadustega.

Kõik kosmeetiliste menetluste käigus vajaminevad näomaskid, kehakoorijad, kreemid ja salvid valmistatakse kohapeal käsitööna, ökoloogiliselt puhastest toorainetest. Ökokosmeetiku poolt valmistatud kosmeetikumid on lühikese säilivusajaga ega ei sisalda sünteetilisi säilitus- ega lisaaineid.

Näidustused

Ökokosmeetiku poolt pakutavatele iluprotseduuridele on oodatud kõik, kes väärtustavad enda tervist ja puhast elukeskkonda ning on huvitatud jätkusuutlikust, loodusega kooskõlas elamise viisist.

Ökokosmeetilised näohooldused ergutavad vere-ja lümfiringet, parandavad naha ainevahetust, lõõgastavad näolihaseid, muudavad naha sametiliselt pehmeks ja säravaks. Näomassaaž vähendab turseid, stimuleerib naharakkude uuenemist ja parandab naha elastsust.

Vastunäidustused

Ägedas faasis olevad nahapõletikud, silmapõletikud, herpes, ekseem, psoriaas, suurenenud lümfisõlmed, kasvajad näol ja kaelapiirkonnas, akuutne hingamisteede haigus, peavalu, peapööritus, kui olete hiljuti külastanud hambaarsti, allergia taimedele või eeterlikele õlidele.

2. Kehahoolitsus – massaaž ökoloogiliselt puhta šokolaadiõliga

Šokolaadimassažiõli on valmistatud naturaalsetest toorainetest, ehtsa mahekakaoga ja mahevaniljega. Lummava aroomiga õli toidab ja hooldab nahka ning on rahustava ja lõõgastava toimega. Šokolaadimassaažiõli sisaldab väärtuslikke mineraale, küllastamata rasvhappeid ning vitamiine. Kakao polüfenoolid võitlevad vabade radikaalidega, ennetades naha lõtvumist ja vananemisilminguid. Šokolaadiõliga kehahoolitsus on unikaalne võimalus nautida šokolaadi lummust ning peletada magusanälga.

Näidustused

See kehahoolitsus sobib kui on stress, halb meeleolu, kuiv nahk, toonuse ja toitainete puudus nahas, madal immuunsus. Protseduur ergutab organismi hormonaalset regulatsiooni ning toimib ühtlasi ka soodsalt mälule, õppimisvõimele, seksuaaltalitlusele, tekitab õnnehormoone.

Vastunäidustused

Allergia šokolaadile, lahtised haavad ja haavandid, põletused, kasvajad, veenilaiendid, kopsude-ja südamehaigused, rasedus.

3. Meeteraapia / massaaž

Mett kasutatakse selles teraapias kleepainena, mille abil eemaldatakse organismist “saastunud energiat” ning naha pinnalt surnud rakke. Mesi kannab organismi edasi oma kasulikud raviomadused. Kõik see tervendab – soodustab seedimist, parandab toitainete omastamist, kiirendab ainevahetust ja aitab väljutada jääkaineid. Meeteraapia toimel puhastuvad energiakanalid ning energia hakkab nendes taas vabalt voolama – seeläbi toimub tervenemine.

Kasulik teada

Meeteraapiasse tulles peaks teadma, et nahk peab olema kreemitamata ja lõhnastamata. Peale protseduuri tuleb hoida ennast soojas, et vältida külmetumist, mis võib aktiveeritud vereringega kehal kergesti juhtuda. Soovitav on juua rohkelt vedelikku, mis aitab kaasa organismi normaalsele puhastumisele. Meemassaaži õige toime kehale ja vaimule avaldub mõni päev pärast protseduuri.

Meeteraapia toimed

Kiirendab vere- ja lümfiringet, parandab naha tundlikkust, väljutab jääkaineid, vähendab tselluliiti, parandab seedeelundite tööd, parandab selgroo liikuvust, sobiv protseduur migreeni ja depressiooni korral, omab antibakteriaalset toimet, parandab energeetikat ja tugevdab immuunsust, on noorendav ning kehakaalu vähendav.

Vastunäidustused

Palavik, põletikulised protsessid, verejooks või veritsemine, mädanikud, nakkuslikud nahahaigused, naha vigastused, üleväsimus, veenipõletikud, veenilaiendid.

4. Turbamähis

Turba tervistavat toimet tunti ja turvast tarvitati tervistaval eesmärgil juba ammustel aegadel Hiinas, Egiptuses, Tiibetis ja Indias.

Raviturvast on tuntud sajandeid kui antiseptilist ja mitmeid vaevusi leevendavat vahendit. Ka iluhooldusprotseduuridel on raviturba kasutamine olnud laialt levinud. Turba koostis ja omadused tulenevad tema tekkepaigast. Peamised toimeained on selles sisalduvad bioaktiivsed ained: huumus- ja fulvohapped ning mineraalained.

Turbas leiduvad mõjuained toidavad nahka, elavdavad vereringet ja stimuleerivad ainevahetust. Turbaprotseduuride toime põhineb soojuse, bioaktiivsete ainete ja antiseptiliste omaduste koosmõjul.

Näidustused

Liigesepõletikud, reumaatilised liigesepõletikud, uroloogilised-ja günekoloogilised vaevused, nahaprobleemid (akne, psoriaas), stress ja unetus.

Vastunäidustused

Kilpnäärme ületalitlus, rasedus, vereringe-ja südamehaigused, kõrgvererõhutõbi. Ei sobi ka inimestele, kes kasutavad hormoonasendusravi või hormonaalseid rasestumisvastaseid preparaate.

5. Saviteraapiad (kompressid, mähised, kosmeetilised protseduurid, tselluliidivastane massaaž sinisaviga)

Savi kasutati kosmeetilistel eesmärkidel juba muinasajal. Sinisavi imelised omadused taastavad naha ilu ja noorusliku elastsuse.

Savi sisaldab inimorganismile vajalikke soolasid ja mikroelemente. Savi leevendab liigesevaevusi, vähendab põletikku, kogub endasse mürkained ja mikroobid, teeb need kahjutuks ja aitab organismist väljutada. Sinisavi tõmbab endasse ka negatiivset energiat.

Näidustused

Saviga on võimalik leevendada erinevaid liigesevaevusi, radikuliiti, reumat, podagrat, mitmeid nahahaigusi, hingamisteede haigusi jne.

Vastunäidustused

Viirus-ja nakkushaigused, menstruatsioon, rasedus, nahakahjustused, lahtised haavad ja haavandid, südame-ja veresoonkonnahaigused, hea-ja pahaloomulised kasvajad.

6. Reiki seansid

Reiki on jaapanikeelne sõna, mida tõlgitakse tavaliselt kui “universaalne eluenergia”. Universaalse Eluenergia vahendamise juured ulatuvad väidetavalt iidsetesse Tiibeti budistlikesse praktikatesse, kus see oli tuntud kui käte abil tervendamise tehnika. Reiki ehk Universaalse Eluenergia on oma loomult harmoniseeriv ja tervendav energia. Tänapäeval tuntud reikisüsteemi lõi jaapanlane Mikao Usui 20. sajandi alguses. Usui on kirjutanud oma meetodi kohta järgmist: “Reiki on salajane meetod õnne kutsumiseks. Vaimne arstim kõikide haiguste puhuks.”

Näidustused

Kuna Reiki on harmoniseeriv ja tasakaalustav, on ta sobilik kõigile, olenemata vanusest ja soost.

Seansi käigus asetab reikipraktik oma käed vastuvõtja kehale ning tee Universaalse Eluenergia voolamiseks on avatud.

Vastunäidustused

Kõrge palavikuga kulgevad haigusseisundid, alkohoolsete jookide mõju all olek.

7. Kinesioteipimine

Kinesioteipimise meetod on pärit Jaapanist. Seda kasutatakse laialdaselt spordimeditsiinis ja taastusravis. Teip on valmistatud venivast kangast ja akrüülliimist. Teip on mitmekülgsete kasutusvõimalustega – fikseerib, stabiliseerib, kiirendab ainevahetusprotsesse jne. Teipi toodetakse erinevates värvitoonides, teibi värvist ei olene tema omadused.

Kinesioteipimine toetab loomulikke kehaomaseid taastumisprotsesse, aitab kaasa traumast või ülekoormusest tingitud vaevuste vähendamisele. Meetod on efektiivne skeletilihassüsteemi vaevuste vähendamisel, tagades toetuse, liikuvust takistamata. Aitab alandada turseid ja vähendada valu, võimaldades säilitada keha normaalse liikuvuse.

Kinesioteip aitab:

 • vähendada lihas-ja liigesvaevusi
 • parandada lümfi-ja vereringet
 • suurendada liigeste liikuvust
 • parandada skeletilihaste jõu-ja elastsusomadusi
 • vähendada krampide teket kehalisel koormusel
 • parandada lihastunnetust
Jaanika Vipper Ökokosmeetik Looduskosmeetika, massaaž, kinesioteipimine, reiki Jaanika Vipper Jaanika Vipper Ökokosmeetik Looduskosmeetika, massaaž, kinesioteipimine, reiki

Kadri Kevade
Massöör
Klassikaline, mee- ja šokolaadimassaaž. Beebide ja väikelaste massaaž.

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 53 466 222
E-post kadrikevade@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • 16 EUR (45 min)
 • 22 EUR (60 min)
 • 32 EUR (90 min)

Vastuvõtud ainult pühapäeviti


Kadri Kevade on läbinud klassikalise massaaži koolituse, kestvusega 2 aastat. Samuti ka beebide ning väikelaste massaaži kursuse. Aktiivselt on Kadri praktiseerinud klassikalist massaaži 2 aastat. Kadril on pikaaegne kogemus ka mee- ning šokolaadimassaažis.

Facebook: Kadri Massaazituba

Kadri Kevade Massöör Klassikaline, mee- ja šokolaadimassaaž. Beebide ja väikelaste massaaž. Kadri Kevade Kadri Kevade Massöör Klassikaline, mee- ja šokolaadimassaaž. Beebide ja väikelaste massaaž.

Kaja Kahu
Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 58 154 127
E-post kajakahu@hotmail.com
FB sõnumina (Kaja Kahu)

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamisseanss 25 EUR (1 tund)

Keskharidust on mul omandatud 11 aastat, lõputunnistus 1979.
Ülikooli 4 aastat, diplom 1983 – koolieelne pedagoogika ja psühholoogia.
Nõustaja õpet 3 aastat, tunnistus 2016 – transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia.
Kinesioloogia õpet 2 aastat, tunnistus 2015.
Koerakoole pisteliselt läbi elu ning maist 2016 oleme sertifitseeritud teraapiakoeratiim koos minu Berni karjakoera Ugoga.
Elukooli 55+ aastat ning jätkan õppimist – kõigil valitud erialadel.

Usun, et inimese keha mäletab kõike ja teab kõiki vastuseid ning testides sinu lihaseid saame sinu kehalt vastuseid just sinu küsimustele ja leevendust sinu probleemidele. Lihastest ongi rakendusliku kinesioloogia baasmeetod.

Kinesioloogia on terviklik meetod, mis järgib vana Hiina põhimõtet, et tervis on saavutatud alles siis, kui kõik inimese elus on energeetilises tasakaalus, st omavahel kooskõlas. Kui sa oled terve, võid kinesioloogiliste meetoditega välja selgitada, kuidas sa saaksid teha oma elu veelgi täiuslikumaks, kui see on praegu. Sa õpid selgemini vahet tegema, mis sind sinu isikliku potentsiaali (sinu võimete või kehaliste oskuste, sinu elurõõmu, sinu suhtlemisoskuse) rakendamisel segab või toetab.

Lihaste testimine eeldab keha puudutamist, aga see pole massaaž. Riidest lahti pole vaja võtta ja valus see pole.

Kaja Kahu Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia Kaja Kahu Kaja Kahu Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia

Kaja Rebane
Refleksoloogia, aroomimassaaž, selja- ja turjamassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 40 106
E-post info@loodusteraapia.ee

Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Aroomimassaaž 30 EUR (1 tund) või 40 EUR (1,5 tundi)
 • Selja-turjamassaaž 30 EUR (1 tund)
 • Rasedate massaaž 30 EUR (1 tund)
 • Beebimassaaž 30 EUR (esimene seanss, 45 min) või 15 EUR (iga järgnev seanss, 30 min)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne
 • Taastusravi

Aroomimassaaz põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Näidustus:

 • Stress, depressioon, läbipõlemine
 • Vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid
 • Hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstruatsiooni probleemid jne.), unehäired
 • Taastusravi

Aroomteraapilisel massaažil põhinev lõõgastav massaaž (ei kasutata eeterlikke õlisid) on terve, ootava ema jaoks kasulik, meeldiv ja igati soovitatav.

Refleksoloogial põhinev beebimassaaž on kasulik nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt. Massaaž lõõgastab ja rahustab, on valutu ning tulemusrikas teraapiaviis.

Näidustus:

 • Imikute koolikuvalud (gaasivalud), spastilisus, magamishäired, rahutus

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Kaja Rebane Refleksoloogia, aroomimassaaž, selja- ja turjamassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž Kaja Rebane Kaja Rebane Refleksoloogia, aroomimassaaž, selja- ja turjamassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž

Katrin Tibar
Psühholoog
Kunstiteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 506 6838
E-post katrin.tibar@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss 25 EUR

Keeled: eesti ja inglise


Katrin Tibar on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika erialal ning 2015 kaitses cum laude kunstiteraapiate magistrikraadi.

Kunstiteraapia on psühhoteraapia vorm, kus toimub palju suhtlemist kunsti kaudu. Kunstiteraapias on ühendatud traditsioonilised psühhoteraapia tehnikad  loovuse tervendava mõjuga. Kunstiteraapia lähtub ideest, et kunsti loomine võib mõjuda inimesele teraapiliselt ja kunstitöö sisaldab palju sümboolset informatsiooni, mis võib teraapia seisukohalt oluline olla. Kunstiterapeudid kasutavad oma töös lihtsaid kunstimaterjale nagu värve, savi, kriite, pliiatseid, vildikaid, fotosid. Kunstiteraapias osalemiseks ei ole vaja eelnevaid kunstioskuseid.

Kunstiteraapia on kasulik nii enesearenduslikel eesmärkidel kui ka rasketest olukordadest üle saamiseks. Kunstiteraapia aitab inimestel ennast mõista, tõsta enesehinnangut, lahendada konflikte ja probleeme, arendada sotsiaalseid oskusi, vähendada stressi. See on andnud häid tulemusi töös inimestega, kes on kogenud traumat, elanud üle suure kaotuse (lahutus, töökaotus, lähedase surm jne), on depressioonis või mõne aine sõltuvuses.

Kunstiteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud, lapsed kui ka grupid.

Katrin Tibar Psühholoog Kunstiteraapia Katrin Tibar Katrin Tibar Psühholoog Kunstiteraapia

Kristel Uibo
Homöopaatia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 25 369
E-post info@loodusteraapia.ee

Vastuvõtu hind:

 • Homöopaatia seanss 40 EUR (1 tund)

Homöopaatia on vana arstiteaduslik ravimisviis, mis ravib inimest tervikuna, mitte ainult tema haigust. Homöopaatia kui ravimeetod keskendub inimese loomuliku tervendamissüsteemi toetamisele ja tugevdamisele. „Homöopaatia“ on tuletatud kreekakeelsetest sõnadest „homoios“ – samasugune ja „patheia“ – kannatus ning ravisüsteem toetub põhimõttele „sarnane ravib sarnast“ – „similia similibus curentur“ (lad.k.). Teisisõnu – aine, mis suuremas koguses võib tervel inimesel põhjustada mingite kindlate sümptomitega haiguspildi, ravib üliväikese koguse manustamisel samasugust haiguspilti inimesel, kelle tervis on korrast ära.

Toime: Haiguse ajal funktsioneerivad rakud ebapiisavalt ja nende kiiratav lainepikkus muutub. Sellise organismi toodetud lainepikkust saab tõkestada ainult niisuguse ravimiga, mis kiirgab samal lainepikkusel – ehk homöopaatiliselt.

Näidustus: Kõik haigused, mis ei nõua kirurgilist ravi.

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Kristel Uibo Homöopaat Kristel Uibo Kristel Uibo Homöopaat

Kärt Kase
Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Registreerimine vastuvõtule:
Läbi elektroonilise registreerimissüsteemi, vt SIIT
Tehniliste probleemide korral:
Telefon +372 53830017
E-post info@suhteabi.ee

Vastuvõtu hind
Alates 30 EUR
Vaata vastuvõtu hindasid SIIT

Keeled: eesti ja inglise


1995.a. omandasin Kanadas psühholoogi kutse ja 2011.a. kevadel pereterapeudi kvalifikatsiooni. Lisaks olen õppinud perelepitust, tunnetekeskset teraapiat, Imago dialoogi, olen läbinud ärksameelsuse kursuse. Koolitan 3-12-aastaste halvasti käituvate laste vanemaid programmi raames “Imelised aastad”.

Kõige rohkem on seni minu juurde leidnud tee inimesed, kelle jaoks on aktuaalne teema lahkuminek või lahusolek. Nad kas kaaluvad seda, soovivad seda võimalikult valutult teha või soovivad taas eksiga kokku saada. Palju on kommunikatsiooniprobleeme ja tülitsemisteemat. Samuti on palju nõustamist olnud käitumisprobleemidega laste teemal.

Lisainfo: www.suhteabi.ee

Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja Kärt Kase Kärt Kase Psühholoog-pereterapeut-koolitaja

Kristina Jantson
Punktmassaaž ja moksibustsioon

Registreerimine vastuvõtule:
E-post kristinajantson@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmakohtumine 20 EUR
 • Edaspidised kohtumised 15 EUR

Vastuvõtt on teisipäeviti ja neljapäeviti


Kristina Jantson teeb Hiina loodusravile toetudes mitmesuguseid organismi tasakaalustavaid toiminguid (Eesti Neijingi kool, 2006).

Kasutatavad meetodid nagu näiteks massaaž, moksibustsioon (soojendamine) arvestades spetsiaalseid energiapunkte ja -kanaleid valitakse vastavalt vajadusele.

Hiina loodusravi tehnikaid kasutades on võimalik organismi reguleerida, seiskumisi kõrvaldada, liikumisi harmoniseerida, et tugevdada neid võimalusi, mis inimeses endas terviseseisundis püsimiseks või selle taastamiseks olemas on.

Kristina Jantson Punktmassaaž ja moksibustsioon Kristina Jantson Kristina Jantson Punktmassaaž ja moksibustsioon

Mari Mägi
Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
E-post tervisekliinik@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss 25 EUR (1 tund)

Keeled: eesti, inglise, soome ja vene

Vastuvõtt neljapäeviti kell 12.00-18.00


Mari Mägi omab bakalaureusekraadi koreograafias Tallinna Ülikoolist, Body Mind Centering © õpetaja kutset ning õpib hetkel Tallinna Ülikoolis kunstiteraapiate eriala magistriõppes.

Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia on kliendi eesmärgi teenistuses, toimides läbi kehateadlikkuse ja liikumise, sidudes nõnda omavahel kliendi kehalise kogemuse ning analüütilise meele. Teraapias osalemine ei eelda liikumisalast ettevalmistust ega kehalist võimekust.

Lahenduskeskne lähenemine on tulevikule orienteeritud ning keskendub inimese tugevustele ja ressurssidele käsitledes iga inimest ainulaadsena, oma elu eksperdina, kuid keda on võimalik aidata vajalike otsuste ja soovitud muutuste tegemisel. Kliendi soovitavast tulemusest lähtuvalt püstitatakse selge ja saavutatav eesmärk, mille realiseerimiseks kujuneb seansi/seansside lõpus uus kogemus, mis sobib kliendi igapäevaeluga.

Kliendi-terapeudi suhe kujuneb ühiseks teekonnaks lahenduste suunas, kus kliendil on võimalus liikumise ja kehateadlikkuse kaudu ennast loovalt ja vabastavalt väljendada. Tantsu- ja liikumisteraapia pakub võimalust enesearenguks, stressi ja depressiooni leevendamiseks, suhete parandamiseks, toimetuleku edendamiseks, heaolutunde tekitamiseks ning oma ressursside avastamiseks elus ettetulevate keeruliste olukordadega toimetulekuks.

Tantsu- ja liikumisteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud kui lapsed, nii paarid kui grupid.

Mari Mägi Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia Mari Mägi Mari Mägi Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia

Merle Vau
Personaalne joogaõpetus

Terapeut puhkusel
Vastuvõtud algavad taas talvel 2016

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 11 990
E-post merlevau@hotmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esimene tund, konsultatsioon 40 EUR (90 min)
 • Edaspidised tunnid 25 EUR (60 min)

Vastuvõtud E-R kell 9.30-17.00


Personaalne õpetus ehk isiklik praktika

 • haiguste ennetamiseks (oma tervise tugevdamiseks)
 • haigusega toime tulemiseks (kannatuste vähendamiseks)
 • tervenemiseks, olenevalt inimesest

Miks on isiklik kava hea?

 • Individuaalne lähenemine on võrreldes grupitööga tunduvalt efektiivsem. Tehes iga päev natuke (10-15 min) just sinule vajalikku praktikat on tulemused kiiremad tulema kui kord nädalas käia grupitunnis!
 • See võimaldab parimal moel arvesse võtta praktiseerija omadusi, oskusi, võimalusi ja soove. Nii jõutakse kõige targemat teed pidi eesmärgile.

Jooga üks väärtuslikemaid panuseid on toetada tervenemist. Jooga aitab tervenemist nii keha, hingamise, mentaalsel, käitumuslikul kui ka emotsionaalsel tasandil. Jooga isiklik kava:

 • toob leevendust pea-, õlavöötme ja seljavalude ning pingete puhul
 • aitab stressi korral ja stressist tulenevate haiguste puhul
 • aitab unetuse ja üleväsimuse korral
 • suurendab liigeste liikuvust
 • parandab rühti
 • aitab leida sisemist rahu ja paremini lõdvestuda
 • aktiveerib vereringlust ja lümfisüsteemi
 • tõhustab ja korrastab seedeprotsessi
 • õpetab ühtlaselt ja sujuvalt hingama
 • parandab keskendumisvõimet
 • tugevdab ja taastab immuunsüsteemi
 • elavdab keha loomulikku võimet end ise tervendada

Teekond isikliku praktikani:

 • Alustuseks: soov ise ennast aidata (hakates ise kodus joogat praktiseerima) ja valmisolek käia õpetajaga tunnis vähemalt kolmel korral. Tundide tegelik sagedus sõltub vajadusest ja olukorrast.
 • Esimene tund (90 min): konsultatsioon – ootuste, vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine. Räägime elustiilist (millal ärkad, millal magama lähed, millist tööd teed jne), tervislikust seisundist, mõõdan pulssi, seda kõike selleks, et mõista kuidas jooga parimal viisil õpilase ellu sobituks. Teeme lihtsamaid liikumisi, et selgitada välja õpilase füüsilised võimalused. Koostan esialgse praktika koos hingamisega ning selgitan üldisi tõdesid.
 • Teine tund (60 min): umbes 1 nädala pärast läheme õppimisega detailsemaks. Aluseks on õpilase tagasiside. Õpilasele on esimeses tunnis õpitu omasem ning lihtsam, nüüd saab praktikat edasi arendama hakata.
 • Kolmas tund (60 min): umbes 1 kuu pärast teist tundi – vaatame koos praktika üle. Kas antud praktika töötab soovitud suunas? Millised probleemid on nüüd endast märku andnud? Kas midagi on ebaselge? Kas midagi vajab täpsustamist? Korrigeerimist? NB! Kindlasti pole see hindamine ega hinnangute andmine kodus tehtule! Kohtumise ja arutelu eesmärk on leida kõige parem toimimisviis.
 • Edaspidi kohtume juba vastavalt vajadusele. Näiteks kui: ilmneb uus probleem, praktika muutub igavaks ehk mehaaniliseks, muutub elusituatsioon (nt hommikune kava tuleb vahetada välja õhtuse vastu) või on lihtsalt soov valitud teel edasi liikuda. Enamasti toimub see 3 kuni 6 kuu praktiseerimise järel.

Miks on spetsiaalselt Sinule tehtud praktika eriline?

 • Sa saad seda teha kodus Sulle sobival ajal (võidad näiteks trenni sõidetud aja).
 • Sinule tehtud praktika lähtub vaid Sinust ning Sinu vajadustest ja võimalustest: millised on sinu tervise probleemid (kui on, aga ei pea olema), millisel eesmärgil soovid sa joogaga tegeleda jne.
 • Sa saad valida millal ja kui palju on sul aega praktikaga tegelemiseks. Näiteks iga päev 20 minutit endale pühendada on kasulikum kui üks tund nädalas. Samuti on hommikune ja õhtune praktika erinevad.
 • Tehes joogat igapäevaselt on areng ja tulemused kiiremini saavutatavad. Individuaalne praktika ei ole probleemist/haigusest lähtuv harjutuste kompleks, st selle või teise haiguse korral need ja need liikumised. See ei ole nii lihtne, sest põhjused miks me haigestume või miks meil valu ühes või teises piirkonnas on – on erinevad. Lihtsalt väga tihti on meil läbi liikumiste võimalik endaga paremat kontakti saavutada, aga ka siin on väga tähtis mitte püüda mingit ideaalasanat teha vaid endast lähtuda – seda õpetaja aitabki teha.

Lisainfo vt www.joogatund.ee

Merle Vau Personaalne joogaõpetus Merle Vau Merle Vau Personaalne joogaõpetus

Pille Pesti
Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5867 9379
E-post pille.pesti@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Esmane konsultatsioon 45 EUR (90 min)
 • Järgnevad konsultatsioonid 35 EUR (60 min)
 • Individuaalne joogatund 25 EUR (60 min) või 35 EUR (90 min)
 • Kahele inimesele joogatund 35 EUR (60 min) või 45 EUR (90 min)

Keeled: eesti, inglise ja hollandi


Pille Pesti on psühholoog, joogaõpetaja ja ajurveeda toitumisnõustaja ning kasutab nende distsipliinide teadmisi, et keha, hinge ja vaimu tasakaalu viia.

Õpingud: psühholoogia (B.Sc. Tartu Ülikoolist ja M.Sc. Amsterdami Ülikoolist, jooga (Svahayoga ja Paul Grilley), ajurveeda toitumisnõustamine (AAS).

Jooga – keha, meele ja vaimu ühendus

Jooga on sajandeid vana teaduslik süsteem, mis läheneb inimesele holistlikult. Jooga aitab leida ühendust keha, meele ja vaimu vahel ning võib vastavalt vajadusele nii rahustada kui energiat anda. Joogaga tegeledes õpime ennast paremini tundma ja saame parema kontakti oma sügavaima olemusega. Joogal on mitmesuguseid vahendeid nii füüsilise kui vaimse tervise parandamiseks ja tasakaalu taastamiseks ning suur potentsiaal tervendamiseks.

Eratund – aeg kokkuleppel

Selles tunnis koostatakse individuaalne programm, arvestades Su isiklike vajaduste ja piirangutega, tervisliku seisundi ja eesmärkidega. Tegeleme sellega, mis on just Sulle oluline, seda kas füüsilisel, emotsionaalsel või vaimsel tasandil. Eratund võib olla hea valik, kui oled hiljuti joogaga alustanud, otsid oma joogapraktikas enamat süvenemist või kui otsid lahendust mõnele probleemile.

Jooga(psühho)teraapia – jooga meetodite kasutamine stressi ja psühholoogiliste kaebuste puhul

Tänapäeva teaduslikud uuringud näitavad, et jooga võib pakkuda häid lahendusi erinevate psühholoogiliste ja psühhiaatriliste kaebuste puhul. Jooga abil on võimalik sümptomeid nii ennetada kui neid vähendada. Et õppida oma psühholoogiliste sümptomitega – näiteks liigse stressi, kurbuse või vihaga – paremini toime tulema, võib tulla konsultatsioonile. Erinevalt tavalisest vestlusteraapiast on siin rõhk kehalistel harjutustel, hingamise jälgimisel ja meditatsioonil.

Ajurveeda toitumisnõustamine – iidne teadus tänapäeva elu tasakaalustamiseks

Ajurveeda tähendus sanskriti keeles on ‘teadus elust’ ja seda peetakse vanimaks tervisesüsteemiks maailmas. Ajurveeda õpetuse järgi nähakse iga inimest unikaalsena ja sellest lähtun ka nõustamisel. Selles süsteemis on toitumisel oluline koht nii hea enesetunde säilitamisel kui haiguste ennetamisel. Samas on parema tasakaalu leidmiseks sageli palju kasu ka elustiili muudatustest, millest vajadusel samuti juttu teeme.

Ajurveeda toitumise konsultatsioon aitab Sul üle vaadata oma (toitumis)mustrid ja harjumused, et aru saada, kuidas elada tervislikumat ja harmoonilisemat elu. Mõnikord toovad isegi väikesed muutused igapäevastes harjumustes endaga kaasa olulisi muutusi enesetundes. Esimese konsultatsiooni ajal uurime Su vajadusi ja kaebusi. Esitan Sulle mitmeid küsimusi ja selle põhjal annan kirjalikult kaasa soovitused, mis Sulle hetkel kõige paremini sobivad.

Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja Pille Pesti Pille Pesti Psühholoog, joogaõpetaja, ajurveeda toitumisnõustaja

Rainer Mere
Psühholoog
Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 56 966 245
E-post rainer@rekt.ee

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss 30 EUR (45-50 min)

Psühholoogiat olen õppinud nii Tallinna kui Tartu ülikoolis. Eelnevalt olen olnud mitmes Eesti suurettevõttes inimeste juht, koolitaja ja coach. Praktiseeriva psühholoogina olen võtnud endale üheks eesmärgiks teadvustada ja levitada Eesti inimeste seas mujal maailmas populaarseks osutunud teraapiasuunda – ratsionaal-emotiivset käitumisteraapiat (REKT’i). REKT on oma loomult direktiivne ehk suunav, terapeut ei ole vaid passiivse kuulaja rollis, vaid sekkub aktiivselt vestlusesse, aitab püstitada eesmärke ja julgustab inimest muutustele. Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on suunatud probleemilahendusele, mis tähendab, et võrdlemisi ruttu minnakse kliendi probleemi juurde ja kliendiga koostööd tehes hakatakse seda lahendama. Lisaks kasutan ka teisi tehnikaid, mis on praktikas edukaks osutunud (nt eesmärkide püstitamise metodoloogia, teatud coachimise tehnikad jms).

Milliste muredega tasub minu poole pöörduda?

Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia on oma idee ja lihtsuse poolest rakendatav paljude emotsionaalsete probleemide leevendamiseks. Põhjus on lihtne – REKTi teooria väidab, et inimeste emotsionaalsed kannatused on põhjustatud irratsionaalsetest uskumustest ning neid kannatusi saab leevendada, muutes oma uskumused ratsionaalsemaks.

Kindlasti tasub REKTi kui võimaliku teraapiavormi peale mõelda juhul, kui leevendamist vajavad emotsionaalsed kannatused on seotud isiku intiimsete- ning seksuaalsete suhetega, sh probleemid olemasoleva partneriga või mured, mis on tingitud partneri otsingutega.

Lisainfot minust ja ratsionaal-emotiivsest käitumisteraapiast leiab veebilehelt www.rekt.ee

Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia Rainer Mere Rainer Mere Psühholoog Ratsionaal-emotiivne käitumisteraapia

Reene Pehka
Massöör
Tai massaaž

Registreerimine vatuvõtule:
Telefon +372 5650 3506
E-post reene.pehka@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • 22 EUR (90 min)

Vastuvõtt esmaspäevast reedeni


Reene Pehka praktiseerib Tai massaaži 2012. aastast, on läbinud Tai massaaži kursused Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias, kus õpib jätkuvalt idamaade loodusterapeudi erialal.

Tai massaaži peamine eesmärk on seada korda energiaringlus kehas, mis on tervise ja hea enesetunde  aluseks. Rahulikus hingamiserütmis teostatav massaaž ühendab endas refleksoloogia, jooga ja ajurveeda tarkused. Erinevate vajutustehnikate ja venitustega vabastatakse blokeeritud energia ning pingulolevad lihased. See on suurepärane meede hea tervise säilitamiseks, aga ka väga soovitatav mitmete häirete puhul organismis, avaldades positiivset mõju närvisüsteemile, lihaskonnale, luustikule ja liigestele, vere- ja lümfiringele ning hingamisteedele.

Massaaži teostatakse matil läbi kerge riietuse (riietus peaks olema mugav ja võimaldama liikumist), massöör kasutab lisaks kätele ka jalgu, põlvi ja küünarnukke.

Paraku on ka vastunäidustusi:

 • põletikulised seisundid organismis
 • südame-veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk
 • traumad – luumurrud, lihasetraumad, nihestused
 • mõned nahahaigused
 • veenilaiendid, tromboosioht
 • kunstliigesed
 • osteoporoos
 • kasvajad
 • operatsioon (seljaoperatsioonist peab olema möödunud vähemalt 1 aasta, kõhupiirkonna operatsioonist vähemalt 2 aastat)
Reene Pehka Massöör Tai massaaž Reene Pehka Reene Pehka Massöör Tai massaaž

Saima Mandel
Logopeed

Registreerimine vastuvõtule:
E-post saima.mandel@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • 30-minutiline logopeedi tund ja sellel järgnev konsultatsioon 25 EUR
 • 45-minutiline logopeedi tund ja sellel järgnev konsultatsioon 30 EUR

Hind kehtib 1. septembrist 2016 – 14. juunini 2017

Vastuvõtud kolmapäeviti


Saima Mandel on lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala ning omab pikaajalist logopeedina töötamise kogemust.

Logopeedi poole võivad pöörduda nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov saada logopeedilist nõustamist ja ravi – häälduse korrigeerimist või arendada üldist suulist kõnet ning abi ka lugemis- ja  kirjutamisvilumuse osas.

Saima Mandel Logopeed Saima Mandel Saima Mandel Logopeed

Terje Kaldur
loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, psühholoog

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5684 5772
E-post terjekaldur@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Teraapiaseanss 25 EUR (1 tund)

Vastuvõtuajad kokkuleppel

Keeled: eesti ja inglise


Terje on lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ning kunstiteraapiate magistriõppe. Ta on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja pereteraapia algkoolitused. Terje on kaheksa aastat töötanud koolipsühholoogina ning kolm aastat loovterapeudina rehabilitatsioonikeskuses, ta omab koolipsühholoogi kutset ja on Eesti Loovteraapiate Ühingu poolt registreeritud loovterapeut/tantsu- ja liikumisterapeut.

Tantsu- ja liikumisteraapia on üks loovteraapia spetsialiseerumisuundadest, kus töö- ja suhtelmisvahendina kasutatakse kehateadlikkust ja liikumist. Lähtudes kliendi eesmärkidest, ühendab tantsu – ja liikumisteraapia kehateadlikkuse, liikumise ja loova eneseväljenduse, luues mõistmist meie keha meele ja tunnete vahel. Inimkeha ja liikumist nähakse tantsu- ja liikumisteraapias kui ressurssi, mis võimaldab uute tähenduste loomist, uute mustrite ja võimaluste uurimist ja avastamist ning toetab nende rakendumist igapäevaellu. Seega ühendab tantsu- ja liikumisteraapia kliendi kehalise kogemuse ning analüütilise meele.

Tantsu – ja liikumisteraapias kasutatakse sageli ka loovat protsessi ja eneseväljendust toetavaid vahendeid, näiteks palle, venivaid kangaid, samuti rütmi ja muusikat. Teraapias osalemine ei eelda liikumisalast ettevalmistust ega oskusi. Kliendi vajadustest lähtuvalt integreerib loovterapeut enda töösse ka kunstipõhiseid meetodeid ja tehnikaid (joonistamist, maalimist, voolimist, meisterdamist jms).

Terje lähtub oma töös lahenduskeskse lähenemise põhimõtetest ja peab oluliseks soovitud olukorrale ning selle saavutamiseks vajalikele ressurssidele, tugevustele ja toimetulekuvõimalustele keskendumist. Kliendi ja terapeudi suhet näeb ta ühise teekonnana, kus kliendil on võimalus olla ennastväljendav, loov ja aktiivne partner.

Tantsu- ja liikumisteraapia pakub võimalust enesearenguks, stressi, depressiooni ja ärevuse leevendamiseks, suhete parandamiseks, toimetuleku edendamiseks, heaolutunde tekitamiseks ning oma ressursside avastamiseks elus ettetulevate keeruliste olukordadega toimetulekuks. Töös lastega on tantsu- ja liikumisteraapia andnud häid tulemusi ka emotsioonidega toimetuleku, eneseregulatsioonioskuste, sotsiaalste oskuste, kognitiivsete protsesside (mälu, tähelepanu- ja keskendumisvõime) ning üld- ja peenmotoorika toetamisel.

Tantsu- ja liikumisteraapiasse on oodatud nii täiskasvanud kui lapsed, nii paarid kui grupid.

 

Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia Terje Kaldur Terje Kaldur Lahenduskeskne tantsu- ja liikumisteraapia

Terje Loorits
Shindo assistent-instruktor
Shindo venitus toetava massaažiga

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 50 41 042
E-post terje.loorits@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Rühmatunnis osalustasu 6 EUR
 • Privaatne venitustund 15 EUR

Shindo venitustunnid Tervisekliinikus Nõmmel esmaspäeviti kell 18.00


Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana. Shindo – ida ja lääne kohtumispaik – on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.

Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired. Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul. Läbi shindo venitus- ja hingamisharjutuste ning massaaživõtete mõjutatakse inimkeha läbivaid 12 energiameridiaani. Shindo aitab tasakaalustada keha, hinge ja vaimu, hoides energiameridiaanid avatuina. Meetodi arendas kaheksakümnendatel aastatel välja sensei Kazuko Kuratomi. Meetod on pidevalt arenev ja täiustuv.

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012. aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse.  2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning praegu jätkan õpinguid shindo massaaži kursusel.

Terje Loorits Shindo assistent-instruktor Shindo venitus toetava massaažiga Terje Loorits Terje Loorits Shindo assistent-instruktor Shindo venitus toetava massaažiga

Tiina Jõgeda
Psühholoogiline nõustaja

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 506 3342
E-post tiinajogeda@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Nõustamisseanss 32 EUR (45 min)

Psühholoogiline nõustamine sobib inimesele, kes tunneb, et tal oleks vaja kellegagi aru pidada – ja iseendast parasjagu ei piisa. Alati pole selge, millise spetsialisti või teraapialiigi poole pöörduda, sest variante on tänapäeval väga palju. Psühholoogiline nõustamine kujutab endast inimese hetkeolukorra üldist käsitlemist, mille eesmärgiks on edaspidiste vajaduste kaardistamine. Psühholoogilist nõustamist tasuks kaaluda, kui tunned meeleolu langust, mis on kestnud juba paar nädalat või häirib igapäevast toimetulekut mõni muu vaimne või emotsionaalne probleem. Samuti tasuks nõustaja poole pöörduda,  kui tunned, et „elu hakkab kitsaks jääma“: tahaks kogeda midagi uut, areneda isiksusena edasi, aga kuhu ja kuidas… Psühholoogiline nõustamine saab aidata ka õige abistamissuuna leidmisel, kui ei tea, mida peale hakata mõne oma pereliikme probleemiga.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna (eesti keel ja kirjandus) ning Professionaalse Psühholoogia Erakooli.

Tiina Jõgeda Psühholoogiline nõustaja Tiina Jõgeda Tiina Jõgeda Psühholoogiline nõustaja

Veronika Habicht
Massöör
Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 552 2289
E-post veronika.habicht479@gmail.com

Vastuvõtu hind:

 • Klassikaline massaaž 27 EUR (60 min), 15 EUR (30 min) või 32 EUR (90 min)
 • Laavakivimassaaž 34 EUR (75 min)
 • Bambuspulkadega massaaž 25 EUR (60 min)

Vastuvõtt neljapäeviti (09.00-14.00) ja laupäeviti (10.00-16.00). Muul ajal kokkuleppel.


Veronika Habicht on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ämmaemandana. 2006. a lõpetanud M.I. Massaažikooli, omandanud massööri kutsestandardi. 2012. a sooritanud kutsekvalifikatsiooni järgmise taseme, mis on kantud ka riiklikku kutseregistrisse.

“Mul on rõõm inimesi aidata tervenemise ja eneseleidmise teel. Massaaž on üheks võimaluseks korrastada keha ja vaimu tasakaal. Vahel vajame kellegi abi, et käivitada enestes need protsessid, mis tagaksid meis hea enesetunde ja rahulolu.”

Laavakivimassaaž.  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

Bambuspulkadega massaaž  võiks sobida kõige enam neile, kes hoolitsevad oma tervise eest ja ei soovi joosta arstide vahet. Rütmiline sahin pambuspulkades koos patsutamisvõtetega aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Võtted aktiveerivad lümfisüsteemi tegevust, mis on organismi immuunsüsteemi osa, vastutades toksiinide ja organismi kuhjuvate ainete väljutamise eest. Bambusmassaaž stimuleerib naha, nahaaluste kudede ja lihaste taastumisprotsesse. Massaaž on näidustatud neile, kes mingil põhjusel ei soovi end massööri juures lahti riietada. Seda massaaži võib teha läbi mugavate spordiriiete.

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik.  Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Vastunäidustused:

 • ägedad põletikulised protsessid
 • nahahaigused
 • kasvajad
 • diabeet
 • veenilaiendid
 • neeru- ja sapikivid
 • menstruatsioon ja rasedus
 • ägedad respiratoorsed viirusinfektsioonid
Veronika Habicht Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž Veronika Habicht Veronika Habicht Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Ülle Daniel
Refleksoloogia, aroomimassaaž, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon + 372 50 66 124
E-post: info@loodusteraapia.ee

Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Aroomimassaaž 30 EUR (1 tund) või 40 EUR (1,5 tundi)
 • Selja-turjamassaaž 30 EUR (1 tund)
 • Laavakivimassaaž 40 EUR (1,5 tundi)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne
 • Taastusravi

Aroomimassaaž põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Näidustus:

 • Stress, depressioon, läbipõlemine; vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid
 • Hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstruatsiooni probleemid jne.), unehäired
 • Taastusravi

Laavakivimassaaž. Laavakivid, mida kasutataks kivimassaažis, kannavad endas tule ja maa jõudu, vesi on neid lihvinud, päike on jätnud neisse oma energiat. Kivid soojendatakse enne kasutamist, nii ärkab nendes asuv ürgne jõud. Protseduuris on ühendatut energiakeskuste ehk tšakrate, kivi – ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine poolvääriskividega.

Soojusega aktiveeruvad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub.

Toime:

 • Stimuleerib immuunsüsteemi, vereringet
 • Kiirendab ainevahetust
 • Lõõgastab
 • Leevendab valusid seljas ja kaelas
 • Kaob stress, väsimus ja hingeline tasakaalutus
 • Sobib kui on unetus, lihase- ja liigesevalud

Vastunäidustused:

 • Kõrge vererõhk
 • Ägedad nahahaigused ja nahaärritused
 • Palavik
 • Rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused
 • Pahaloomulised kasvajad
 • Viirushaigused
 • Põletikulised haigused
 • Nakkushaigused
 • Vere hüübimishäired
 • Veenilaiendid ja põletikud
 • Operatsioonijärgselt
 • Alkohoolne joove
 • Diabeet
 • Rasedus

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Ülle Daniel Refleksoloogia, aroomimassaaž, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž Ülle Daniel Ülle Daniel Refleksoloogia, aroomimassaaž, laavakivimassaaž, selja-turjamassaaž

Ema Ksenja on psühholoogi haridusega Jeruusalemmas Õlimäel asuva Õigeusu Kloostri nunn, kes nõustab abivajajaid kirja teel eesti, vene, saksa ja inglise keeles.  Psühholoogi teadmistele lisaks kasutab ta abistamisel ka religioonis peituvaid võimalusi. Ta  pere lahkus Eestist sõjakeerises, seetõttu on ta elanud ja õppinud Saksamaal, Prantsusmaal ja Austraalias, ta on töötanud teadusasutustes. 50-aastasena pöördus ta õigeusku ja 60-aastasena võeti ta vastu kloostrisse. Ema Ksenjast on tehtud film ’Õlimäe õied’.

Ema Ksenja külastab kord aastas Eestit, et suhelda ka otse oma kirjaklientidega.

 • Postiaadress: Box 19229 Jerusalem, Israel

Kirjutada võib otse või läbi Tervisekliiniku.

Ema Ksenja Psühholoogiline nõustaja religioosse taustaga Ema Ksenja Ema Ksenja Psühholoogiline nõustaja religioosse taustaga