Enesetervenduse õhtu kupuravi ja tantsuteraapiaga 17. novembril kell 18-20

Ei ole midagi uut siin ilma peal. Nagu mõistame ja aru saame, on eluaegne “karistus” meile, et pidevalt tegeleksime tervendusega, kas siis tekkinud probleeme ravides või paremal juhul – hoolitsedes selle eest, et suuremaid terviserikkeid ei tuleks. Teraapia tähendabki mõlemat, nii ravi kui ka hoolitsust.

Kutsume teid enesetervenduse õhtule kupuravi ja tantsuteraapiaga

  • Neljapäeval, 17. novembril 2016 kell 18-20
  • Tervisekliinikusse Nõmmel, Õie tn 37

Palume kaasa võtta mugavad riided liikumiseks ja 2 lina või tekki kuppude jaoks.

Tantsuteraapia
Iga keha oskab tantsida ja kui sa juba kõnnid, siis ilmselgelt ka tantsid! Heli Kann avastas tantsu 12 aastat tagasi. Tema pikemat selgitust tantsuravi kohta saad lugeda SIIT. Sel korral teeme väga põgusa, lihtsa ja rahuliku tutvumise oma keha liigutustega… Keegi kartma ei pea, algajatel on olnud alati positiivne kogemus.

Kuppude panek
See on imeliselt tore võimalus saada ehtsaid kuppe ja ei pea selleks arsti juurde minema! Nagu teame, pidas Hildegard kupuravi väga oluliseks abiliseks. Ja praegusel aasta-ajal eriti. Riina Pajula on meditsiinikooli lõpetaja ja ämmaemandana tegutsenud pikki aastaid, Oma töös on kuppude panek talle kui võileiva tegemine. Nii et saame tema oskustele ja kogemustele rahus tugineda.

  • Soovijatel palume kindlasti eelnevalt registreeruda: hildegardiselts@gmail.com
  • Kuna tekivad ikkagi ka väljaminekud ja et energiad ilusti tasakaalus oleks, siis palume kaasa võtta ka vaba raha ca 8 EUR (liikmetele 6 EUR)
  • Osalejatel palume tulla õigeaegselt
  • Pakutakse taimeteed

Tervistumisteni tervisekliinikus!

Heli Kann ja Riina Pajula
MTÜ Hildegardi Selts
www.hildegardiselts.ee