Külastasid meid?

Me jäime abikaasaga mõlemad väga väga rahule tänase Reene Pehka TAI massaaźiga, vähe sellest, et seal kohapeal suutsime isegi selle suure ja intensiivse venitamise ajal magama jääda, tuli pärast seda kodus ikka eriti mõnus lõunauni. Kuna oleme suured spaatajad ja igasugu massaaźe proovinud, siis Tai massaaźi saime esimest korda ja kindlasti ei jää see viimaseks 🙂

Raili,

Alati, kui ma Tervisekliinikusse lähen tervitab mind eriline aura: soe, kodune, turvaline atmosfäär. Erik Rüütli pühendumine ja energia on see, mis pani mind ümber hindama oma elu. Aitäh talle.

Elisabeth

Tiibeti meditsiini terapeut Anu Rootalu teeb imet. Juba mitu aastat ma ärkan alati kesk ööd, kas niisama või õhupuudustunde peale, siis olen 2-3 tundi üleval ( ei taha end aidata unerohuga) ja jään uuesti, ärkan ebameeldivalt hilja ja roidunult. Olen sellega juba harjunud ja võtnud paratamatusena. Nüüd juhtus niisugune ime, et ma magasin täna öösel peale Anu seanssi 8 tundi jutti. Hommikul ei olnud märkimisväärselt energiline, aga ka mitte roidunud, olin mõnusalt rahulik ja alustasin päeva kindlalt ja asjalikult. Kusjuures mu kaebuseks ei olnudki unehäired, see oli lisaboonus. On ju teada, kui kosutav on paranemisel hea uni. Tänulik

Silja,

Käisin doktor Ilmar Soomere vastuvõtul ja jäin väga rahule! Mõistev ja empaatiline ärakuulamine, kuhjaga häid soovitusi. Ei mingit kiirustamist, paberimajandusega tegelemist ega muud häirivat. Suur tänu!

Rolf

Olen aja jooksul Anu Rootalu juures käinud mitmete hädadega ja alati abi saanud. Tal on väga laiad teadmised, temaga on hea lihtne rääkida.

Madis