Сортировать по службе
 1. gadā beidzis Tartu universitāti kā psihologs — psiholoģijas skolotājs. Strādājis ar sociālo prasmju treneri un pasniedzēju Igaunijas universitātēs. Pašlaik strādā Tallinas universitātē, kur pasniedz akadēmiskos kursus par sarunām, mediāciju, laika vadību un darba grupu sadarbību.Apmācījies par komunikācijas prasmju treneri pie Henna Mikkina.
  Atbalsta speciālistus klausīšanās, intervēšanas, sarunu, starpniecības prasmju apguvē.
  Apmācījies par meidātoru un mediācijas treneri pie Artūra Trosena (Integrierte Mediation e.V.)
  Apguva Motivējošās Intervēšanas prasmes pie Igaunijas Motivējošās Intervēšanas Asociācijas.

  Pakalpojumi

  Mediācija ģimenes strīdos – trešāš neitrālās puses atbalsts šķiršanās strīdos.
  Darba vietas mediācija — trešāš neitrālās puses atbalsts darba vietas konfliktu risināšanā.
  Laika vadība – individuālās konsultācijas

Dzīves stila maiņa – individuālās konsultācijas ar Motivējošās Intervēšanas palīdzību.

Arno Baltin Mediācija ģimenes strīdos Darba vietas mediācija Laika vadība Dzīves stila maiņa Arno Baltin Arno Baltin Mediācija ģimenes strīdos Darba vietas mediācija Laika vadība Dzīves stila maiņa

Окончил Тартуский университет в 1984 году по специальности психолог и преподаватель психологии. Работал преподавателем социальных навыков и преподавателем в Эстонских университетах. В настоящее время работает в Таллиннском университете, где он преподает академические курсы по ведению переговоров, примирению, управлению временем и командной работе.

Учился на тренера коммуникативных навыков у Хенна Миккина.
Обучает навыкам навыкам проведения интервью, навыкам ведения переговоров, навыкам посредничества.

Учился на медиатора и тренера медиации у Артура Троссена (Integrierte Mediation e.V.)
Изучал навыки мотивационного интервьюирования при Эстонской Ассоциации Мотивационного интервьюирования.

Услуги

Семейная медиация — поддержка разрешения разводных споров в качестве третьей нейтральной стороны.
Медиация ссор на рабочем месте — поддержка разрешения конфликтов на рабочем месте в качестве третьей нейтральной стороны.
Управление временем — индивидуальные консультации.

Изменение образа жизни — индивидуальные консультации с помощью мотивационного интервьюирования.

Arno Baltin Семейная медиация Медиация ссор Управление временем на рабочем месте Изменение образа жизни Arno Baltin Arno Baltin Семейная медиация Медиация ссор Управление временем на рабочем месте Изменение образа жизни

Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž Registreerimine vastuvõtule: Telefon +372 5624 0846 E-post info@loodusteraapia.ee Vastuvõtu hind:

 • Refleksoteraapia 25 EUR (45 min)
 • Aroomimassaaž 30 EUR (1 tund) või 40 EUR (1,5 tundi)
 • Selja-turjamassaaž  30 EUR (1 tund)
 • Rasedate massaaž 30 EUR (1 tund)
 • Beebimassaaž 30 EUR (esimene seanss, 45 min) või 15 EUR (iga järgnev seanss, 30 min)

Refleksoloogia on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada. Näidustus:

 • Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid
 • Ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne
 • Taastusravi

Aroomimassaaž põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju. Näidustus:

 • Stress, depressioon, läbipõlemine
 • Vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid
 • Hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstruatsiooni probleemid jne.), unehäired
 • Taastusravi

Aroomteraapilisel massaazil põhinev lõõgastav massaaž (ei kasutata eeterlikke õlisid) on terve, last ootava ema jaoks kasulik, meeldiv ja igati soovitatav. Refleksoloogial põhinev imikumassaaž on kasulik nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt. Massaaž lõõgastab ja rahustab, on valutu ning tulemusrikas teraapiaviis. Näidustus:

 • Imikute koolikuvalud (gaasivalud), spastilisus, magamishäired, rahutus

Täpsem info: www.loodusteraapia.ee

Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž Anneli Remmelgas Anneli Remmelgas Refleksoloogia, aroomimassaaž, rasedate massaaž, beebimassaaž


Veronika Väljaots
Massöör
Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 552 2289
E-post veronika.valjaots57@gmail.com

Hinnakiri:
Klassikaline massaaž 33 EUR (60 min); 35 EUR (90 min); 19 EUR (30 min)     Laavakivimassaaž 40 EUR (75 min)
Bambuspulkadega massaaž 29 EUR (60 min)


Veronika Väljaots on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ämmaemandana. 2006. a lõpetanud M.I. Massaažikooli, omandanud massööri kutsestandardi. 2012. a ja 2018 a sooritanud kutsekvalifikatsiooni järgmise taseme, mis on kantud ka riiklikku kutseregistrisse.

«Mul on rõõm inimesi aidata tervenemise ja eneseleidmise teel. Massaaž on üheks võimaluseks korrastada keha ja vaimu tasakaal. Vahel vajame kellegi abi, et käivitada enestes need protsessid, mis tagaksid meis hea enesetunde ja rahulolu.»

Laavakivimassaaž.  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

Bambuspulkadega massaaž  võiks sobida kõige enam neile, kes hoolitsevad oma tervise eest ja ei soovi joosta arstide vahet. Rütmiline sahin pambuspulkades koos patsutamisvõtetega aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Võtted aktiveerivad lümfisüsteemi tegevust, mis on organismi immuunsüsteemi osa, vastutades toksiinide ja organismi kuhjuvate ainete väljutamise eest. Bambusmassaaž stimuleerib naha, nahaaluste kudede ja lihaste taastumisprotsesse. Massaaž on näidustatud neile, kes mingil põhjusel ei soovi end massööri juures lahti riietada. Seda massaaži võib teha läbi mugavate spordiriiete.

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik.  Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Vastunäidustused:

 • ägedad põletikulised protsessid
 • nahahaigused
 • kasvajad
 • diabeet
 • veenilaiendid
 • neeru- ja sapikivid
 • menstruatsioon ja rasedus
 • ägedad respiratoorsed viirusinfektsioonid
Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž Veronika Väljaots Veronika Väljaots Massöör Klassikaline, laavakivi- ja bambuspulkadega massaaž