Joogatunnid aprillis Nõmme Tervisekliinikus

Joogatunnid aprillis Nõmme Tervisekliinikus

Tere armsad joogasõbrad,

Kuigi ilm õues on heitlik, on käes kevad, looduse ärkamise aeg. Olles osake loodusest, ärkab ka meis soov tajuda inimeseks olemise tegelikku olemust. Aprillikuus praktiseerime „kümne keha ärkamise“ kriyat.

Palju on küsitud, et mis on jooga? Jooga on oma olemuselt suhe. Sõna „jooga“ pärineb sanskriti keelsest sõnast jugit, mille tähenduseks on „ühinema“ või „liituma“. Jooga on individuaalse teadvuse liit lõpmatu teadvusega. Jooga on teadlikkuse saavutamise tehnika.

Aluseks on siinkohal inimkonna universaalne seisund, mille kohaselt on inimmõistus isiklikule kogemustepagasile ja teadlikkusele vaatamata tegelikult potentsiaalselt lõpmatu ning loov. Seda piiramatut potentsiaali piiravad praktilised asjaolud, mille puhul inimese võimalused ja tegelikkus kohtuvad tema teadlikkuse piiril. Teadlikkus on aga muutlik ning pakub teile erinevad valikud ja ka võimed. Joogi Bahjan on ütelnud, et alateadlike piirangute purustamiseks on inimesel vaja vastavaid tehnilisi oskusi, mis aitavad suurendada meele ulatust ja vaimseid võimeid, et saavutada tasakaal, kontrollida oma füüsilist seisundit ning kogeda oma lõpmatut Mina. Kundalini jooga tehnikad on inimteadvuse kasutusjuhendiks. Jooga uurib teie ulatust, sügavust, loomust ning potentsiaali inimolendina. Just seda jooga kokkuvõttes tähendabki. / Joogi Bhajan/

 Oled oodatud joogatundi Nõmme Tervisekliinikus, aadressil Õie 37. Joogatunnid toimuvad teisipäeviti kell 17.15.

Oma soovist osaleda anna palun teada meili teel.

Heade soovidega,

Algi

tel 5019402
algi.samm@mail.ee