Vivika Vool

Vivika Vool

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon: 56 470 776; e-post: vivikavool@gmail.com

keeled: eesti, inglise, vene
Individual- kui ka grupinõustamine, naisteringid.

Vastuvõtu hind:
30 eur (60 min) kogemusnõustamine ja/või reiki
25 eur (45 min) reiki
Gruppidel ja naisteringidel tasu kokkuleppel, sõltuvalt grupi suurusest. Helista ja küsi!

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis inglise filoloogia eriala, samuti diplomaatide kooli ning täiendanud end erinevatel koolitustel – ettevõtluskoolitus, personalijuhtimine, sotsiaalpsühholoogia nii Tallinna Ülikoolis kui Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkoolis ning olen õppinud rekreatsioonikorraldust Tallinna Ülikoolis.

Kui minu elus hakkas aastal 2006 avanema vaimne maailm, asusin end täiendama erinevatel enesearengu- ja spirituaalsetel kursustel ja seminaridel: shamanism,  5-rütmi tants , tantra, vabastav hingamine, jooga, Teadliku Muutuse Kunst  – ja seda nii kodu- kui välismaiste õpetajate käe all ning osalesin mitmetel väepraktikatel ja retriitidel.

Töötanud olen nii era- kui riigisektoris tõlgina, keeleõpetajana, Riigikogus giidina ning seejärel aastaid reisiesindajana välisriikides

Tegutsen kogemusnõustajana TK-s Usaldus ning teen kaastöid ajakirjadele “Müstilised Lood” ja “Tervendaja”.

Aastal 2020 detsembris lõpetasin  Kogemusnõustaja koolituse OÜ-s Luwi, mis tundus loogilise jätkuna sellele, kuhu elu nii üldises kui ka isiklikus plaanisl liikunud oli, kuna andis täiusliku vormi sisule, mis minu sees aastaid küpsenud ja oma aega oodanud oli.  Kogemusnõustamise praktika läbisin edulalt MTÜ-s Sisemine Rahu.

Aastal 2021 märtsis läbisin Natural Therapies reiki koolituse “Intuitsioon, kaastunne ja teadlikkus”  ning tunnen, et just see asetas paika veel ühe olulise pusletüki tervikusse, mida täna nõustajana läbi oma olemuse sulle peegeldada saan. Tunnen, et saadud Lääne esoteerilisi traditsioone ja Jaapani iidset Mikio traditsiooni koos 8 peamise reikiliiniga kandev pühitsus  toimib, kuna olen vaid lühikest aega reikit praktiseerides saavutanud oma klientidel väga häid tulemusi. Tegemist on intuitiivse reikiga, kus reiki praktik on vaid kanal, läbi kelle voolab reiki, mis läheb just sinna, kuhu vaja ning teeb seda mida parasjagu vaja – tasakaalustab mõnd füüsilist vaevust või loob selgust igapäevaellu. Samuti kinnitasid sellel koolitusel saadud teadmised iidsetest esoteerilistest traditsioonidest, transpersonaalsest psühholoogiast, energeetilisest tervendamisest ja interdimensionaalsest meditsiinist mu veendumust, et keha, hing ja meel on üks tervik ning et täielikuks tervenemiseks tuleb tegeleda nende kõigiga. Väidan nii, kuna oma kogemuse lugu ja füüsiliste haiguste põhjuseid reflekteerides olen jõudnud mõistmisele, et just oma mõtlemisega ja valikutega elus olin loonud endale 2019 aasta kevadeks mitmed füüsilised hädad.

Teemad, milles kogemust oman ja sulle toeks saan olla, on erinevad elukriisid: abielulahutus, kaassõltuvus, erinevad suhteprobleemid, vanemate surm ja leinaga toimetulek, laste pesast lendamine, valus väljakolimine harjumuspärasest elukohast, töökiusamine ja töökaotus, identiteedikriis ning ärevus; samuti erinevad terviseprobleemid ja eluaegsed diagnoosid ning iseeneslik tervenemine neist.

Täna ma tean, et kõigele on lahendus. Kui oled sügavas kriisis, on lahendus mitte su nina ees, vaid nurga taga ja selleks, et sinna nägema küündida, tahangi olla su jaoks pakkumas peeglit, et tunneksid ära omaenda väe ning leiaksid rõõmu ja uued horisondid muremägede tagant üles. Olles ise olnud elukoorma all lookas, saan sulle näidata, millises järjekorras oma uue elu ehituskive laduma hakata ja kuidas komistuskividega toime tulla. Kuigi igaühe tee on unikaalne, on selles ettetulevad verstapostid sageli sarnasedl ja võimalused nende ületamiseks üldinimlikud.

Kuna olen saanud ülalmainitud reiki pühitsuse, siis olles ka vaid kogemusnõustaja rollis, olen ma reiki kanaliks, millest ka sina kliendina osa saad. Soovin, et valgustuksid ära kõik su varjud, mille taga on peidus kingitused, mis ootavad sind, kui oled oma kriisist võitjana väljunud. Kui tunned kutset, võta julgesti ühendust!

Minu kohta saab lähemalt lugeda facebooki leheküljelt: Kogemusnõustaja Vivika ning mu blogist  http://vooluviis.blogspot.com