Reene Pehka

Reene Pehka

Reene Pehka
Massöör

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 5650 3506
E-post reene.pehka@gmail.com

Vastuvõtu hind:
Tai massaaž 30 EUR (60 min) ja 40 EUR (90 min)


Tai massaažiga sain tuttavaks 2012.aastal Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias idamaade loodusteraapiaid õppides (2012-2014). Olin sel ajal otsimas võimalusi enese tervise taastamiseks ja turgutamiseks ning leidsin, et Tai massaaž sobis mulle üheks selliseks võimaluseks väga hästi. Soovisin, et saaksin seda ka ise pakkuda. Koolis omandatud võtteid hakkasin kohe praktiseerima ning toimetan ja täiendan end selles vallas jätkuvalt.

Traditsioonilist Tai (Nuad Bo Rarn) massaaži tehakse põrandal matil, saajal on seljas kerged, venitusi võimaldavad riided. Massöör kasutab lisaks oma kätele ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Erinevad vajutustehnikad ja venitused aitavad lõdvestada pingulolevaid lihaseid ning taastada energia vaba liikumise kehas, mis on tervise ja hea enesetunde aluseks. Massaaž kulgeb rahulikus hingamiserütmis, mõjudes hästi närvisüsteemile, lihaskonnale, luustikule ja liigestele, vere- ja lümfiringele ning hingamisteedele.

Kui esineb järgnevaid terviseseisundeid, siis neist tuleb kindlasti enne massaaži teada anda: Südame- veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk; lihasetraumad, nihestused; veenilaiendid, tromboosioht; kunstliigesed; osteoporoos; kasvajad; toimunud operatsioonid.