Katre Abel

Katre Abel

Katre Abel
Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon + 372 5656 0028
E-post loodushing@gmail.com vt ka loodushing.ee/rosehippie

Olen lõpetanud Herbaatika ja fütoteraapia kooli, erialal herbaatika ja holistiline ettevõtlus (Tunnistus nr 26) ning Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli, erialal ökokosmeetik, loodusspaa terapeut (Tunnistus nr 4262019).
Hoolitsustes kasutan värskeid, kohapeal valmistatud tooteid, milledes pole kahjulikke lisa ja säilitusaineid.
Nii nagu sees, nii ka väljas – kasutame naha peal kõike seda, mida armastame ka sisse süüa, selliselt toetame oma keha ja vaimu parimal viisil.
Taimed korjan meie metsadelt ja niitudelt ise, nendest on tehtud kompresside tõmmised, koorijad, kreemid, õlid. Koorijates ja maskides leidub meie toidulaualt hästi teada ja tuntud aineid ja vilju, nt kaerahelbed, banaan, avokaado, marjad jne.
Taimedest kasutan saialille, salveid, metskibuvitsaõisi, ristikut, raudrohtu, angervaksa, nõmmliivateed, melissi jne

Toorained on valitud silmas pidades nende vitamiinide, mineraalide, aminohapete ja naharakke uuendavate omaduste poolest.
Näo- ja dekolteemassaaz on väga oluline osa kogu hoolitsuse juures.
Meie näkku koguneb pingeid, millede vabastamine on sügavalt lõõgastav ja sageli ka elukvaliteeti oluliselt parandav kogemus.

Ja siis midagi veel …
Elu teevad rikkaks need asjad mida ei saa taltsutada.
Võib juhtuda, et kohtud sellel seansil just nende viljade või taimedega, mis on sel eluhetkel Sinu parimaks hüvanguks. Sellises määramatuses on võlujõud, usalda.
Taimed käivitavad meie isetervenemise füüsiliselt, kuid neil on ka suur osa meie energeetika korrastamisel, soovide manifesteerimisel, sõnumite, märkide ja juhatuse näol.
See ongi see midagi veel…