Katre Abel

Katre Abel

Katre Abel
Ökokosmeetik ja loodusspaa terapeut

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon + 372 5656 0028
E-post loodushing@gmail.com

Vastuvõtu hind:

  • Näohoolitsus – puhastus, koorimine, mask, massaaž 40 EUR (60min)
  • Kosmeetiline Facelifting massaaž 40 EUR (60min)
  • Näohoolitsus + Facelifting massaaž 60 EUR (90min)
  • Kehakoorimine ja mähis 45 EUR (60min)

Keeled: eesti ja inglise


Olen lõpetanud Herbaatika ja fütoteraapia kooli, erialal herbaatika ja holistiline ettevõtlus (Tunnistus nr 26) ning Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli, erialal ökokosmeetik, loodusspaa terapeut (Tunnistus nr 4262019).

Hooldustes ja protseduurides kasutan värskeid, kohapeal valmistatud tooteid, milledes pole kahjulikke lisa- ja säilitusaineid.  Taimed korjan puhtast loodusest ja kuivatan ise, nendest teen kompresside tõmmised, koorijad, kreemid, õlid. Koorijates ja maskides leidub meie toidulaualt hästi teada ja tuntud aineid ja vilju mahetoodangust, nt kaerahelbed, banaan, avokaado jne. Taimedest kasutan nt saialille, salveid, metskibuvitsaõisi, ristikut, raudrohtu, angervaksa, nõmmliivateed, melissi jt. Toorained on valitud silmas pidades nende vitamiinide, mineraalide ja aminohapete sisaldust naharakke uuendavaks toimeks.

Iga näohoolduse juurde kuulub veel lõõgastav näo- ja dekolteemassaaž, mis on väga oluline osa kogu hoolitsuse juures. Meie näkku koguneb pingeid, millede vabastamine on sügavalt lõõgastav ja sageli ka elukvaliteeti oluliselt parandav kogemus.

Kosmeetiline facelifting näomassaaz on näolihaste massaaž, mis tõstab nende toonust, aktiviseerib näo lümfi- ja vereringet, mis kõige tulemusena ennetab näo nö allapoole vajumist ja ebasümmeetrilisust.

Oodatud on igas eas naised ja mehed.

Ja midagi veel … Elu teevad rikkaks need asjad, mida ei saa taltsutada, programmeerida. Sinu juurde tulevad just need võimalused, inimesed, taimed, viljad, marjad vms, mis on just sel hetkel “õhus” sinu hüvanguks. Sellises määramatuses on võlujõud, usalda. Taimed tervendavad meid füüsiliselt, kuid neil on ka suur osa meie energeetika korrastamisel, soovide manifesteerimisel, sõnumite, märkide ja juhatuse näol.