Kaja Kahu

Kaja Kahu

Kaja Kahu
Psühholoogiline nõustamine, rakenduslik kinesioloogia

Registreerimine vastuvõtule:
Telefon +372 58 154 127
E-post kajakahu@hotmail.com
FB sõnumina (Kaja Kahu)

Vastuvõtu hind:

  • Nõustamisseanss 25 EUR (1 tund)

Kõrgharidus –  koolieelne pedagoogika ja psühholoogia.
Nõustaja õpet 3 aastat, tunnistus 2016 – transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapiaKinesioloogia õpet 2 aastat, tunnistus 2015.
Teraapiakoera koolitusi regulaarselt ning maist 2016 oleme sertifitseeritud teraapiakoeratiim koos minu Berni karjakoera Ugoga.

Kinesioloogia on terviklik meetod, mis järgib vana Hiina põhimõtet, et tervis on saavutatud alles siis, kui kõik inimese elus on energeetilises tasakaalus, st omavahel kooskõlas. Kui sa oled terve, võid kinesioloogiliste meetoditega välja selgitada, kuidas sa saaksid teha oma elu veelgi täiuslikumaks, kui see on praegu. Sa õpid selgemini vahet tegema, mis sind sinu isikliku potentsiaali (sinu võimete või kehaliste oskuste, sinu elurõõmu, sinu suhtlemisoskuse) rakendamisel segab või toetab.

Usun, et inimese keha mäletab kõike ja teab kõiki vastuseid ning testides sinu lihaseid saame sinu kehalt vastuseid just sinu küsimustele ja leevendust sinu probleemidele. Lihastest ongi rakendusliku kinesioloogia baasmeetod. Testimine eeldab keha puudutamist, aga see pole massaaž. Riidest lahti pole vaja võtta ja valus see pole.