Ingrid Purga

Ingrid Purga

Ingrid Purga
Gestaltpsühhoterapeut (väljaõppes)
Gestaltteraapia, nõustamine, kursused

Registreerumine vastuvõtule:
Telefon +372 5074548
E-post ipurga@gmail.com

Vastuvõtu hind:

  • 30 EUR (kuni väljaõppe lõpuni kehtiv soodushind)

Keeled: eesti ja inglise


Olen lõpetamas gestaltpsühhoterapeudi väljaõpet Skandinaavia Gestaltteraapia Instituudis, mis on akrediteeritud Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni ja Euroopa Gestaltteraapia Assotsiatsiooni poolt. Mul on Tartu Ülikooli majanduse magistrikraad strateegilises juhtimises ja kakskümmend aastat juhtimiskogemust rahvusvahelises ettevõtluses. Olen ka maalikunstnik.

Alates 2017. aastast võtan supervisiooni all vastu individuaal- ja suhteteraapia kliente ja viin läbi gestaltteraapia gruppe.

Olen Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühingu liige ja tegutsen vastavalt ühingu eetikakoodeksile.

Koduleht: ingridpurga.weebly.com

Gestaltpsühhoteraapia on eksistentsialistlik ja holistlik teraapia, mis tähendab, et ravitakse kogu inimese isiksust ja olemust, eluviisi – inimest nähakse kui tervikut, koos oma “väljaga” – suhted, elukeskkond, elulugu, väärtushinnangud jne. Kasutatakse eksperimente, usaldatakse protsessi ja ollakse avatud kõigele, mis hetkes juhtub.

Gestaltpsühhoteraapia alustalad on teadlikkus; kontakt ja dialoog; siin ja praegu; vastutus ja vastamisvõime.

Gestaltteraapias saab tähelepanu inimese tundemaailm kui eheda mina informatsiooni allikas ja säilitaja.

Gestaltteraapia töötab kõige paremini igapäevasesse ellu integreerituna – annab vahendid elukvaliteedi tõstmiseks ja eluraskuste läbimiseks.

Gestaltteraapia vastuvõtule ja kursustele on oodatud täiskasvanud, kes tahavad mingit oma eluvaldkonda muuta ning jõuda lähemale oma pärisolemusele ja ehedale minale.